Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, יובל .מ. כתב:

ועדיין, מעדיף שישראל תתערב באלף מקומות ושאף אחד לא יתערב אצלנו.

כשישראל תתן סיוע כלכלי לארה"ב זו תהיה דרישה לגיטימית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

הענקת סיוע (או אי הענקת סיוע) מעולם לא עצרה את ממשלת ארה"ב מהתערבות בענייני מדינות אחרות.

לפעמים זה ניסיונות הפיכה, לפעמים יותר.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, oryo כתב:

Screenshot_20221002-084820.thumb.png.ca1ffbecfe96fb22a0f585bf5a05cb98.png

נועה נתניהו רוט בתגובה:

Am I a Joke to You? Blank Template - Imgflip

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום קשר.
זה שהם עוזרים לנו עם סיוע משרת אינטרס אמריקאי, שתהיה מדינה אחת נורמלית בכל השכונה המסריחה שנקראת המזרח התיכון. 
זה לא אומר שאנחנו צריכים להתקפל בפניהם ולתת להם להחליט לנו על החיים. 
כשסנטור אמריקאי רוצה לחלק את ירושלים הוא לא זה שיתמודד עם אוטובוסים שמתפוצצים ברחובות.
הדבר נוגע גם לכל מיני קהילות יהודיות שחושבות שהדעה שלהן חשובה.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יובל .מ. כתב:

אין שום קשר.
זה שהם עוזרים לנו עם סיוע משרת אינטרס אמריקאי, שתהיה מדינה אחת נורמלית בכל השכונה המסריחה שנקראת המזרח התיכון. 
כשסנטור אמריקאי רוצה לחלק את ירושלים הוא לא זה שיתמודד עם אוטובוסים שמתפוצצים ברחובות.

הכל נכון ועדיין אנחנו צריכים אותם יותר ממה שהם צריכים אותנו.

גם טינאייג׳ר הוא לא רכוש הוריו והוא גם יכול לברוח מהבית ולהיות עצמאי ונאחל לו בהצלחה...

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, יובל .מ. כתב:

אין שום קשר.

אז לך חפש מי יתן לך נשק וכסף להגשמת הפנטזיות האימפריליסטיות שלך.

לא יודע איך אתה מתנהל אבל כשאני משקיע במיזם או ארגון כלשהו אני מציב תנאים ואם התנאים לא מתאימים אז שיחפשו משקיע אחר.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, m3x7r3m3 כתב:

וואו, השמאל מבטל את מה שהשמאל הוליד 🤣

אז יוצא שבראייה היסטורית התרומה של השמאל בתחום הזה שואפת ל-0 (מלמעלה), ובראייה של 70 שנה עשו רק נזק.

כל הכבוד שהפסיקו לעשות את הנזק.

תראה, ליאור, אתה כותב הרבה בולשיט- אבל זה לגמרי ברמה של כשל.

אלו לא אותם אנשים, לא אותה תפיסה (עד כמה שתרצה לזרוק את כולם בקופסה כוללנית של "שמאל") ואנחנו לא באותה תקופה. מה שעבד לפני 50 שנה לא בהכרח טוב היום, מה שעובד היום לא בהכרח יעבוד עוד 50 שנה.

כרגע, בתקופת הזמן הרלוונטית, היינו תקועים עם ים של תקנים מיותרים, ה "ימין" הגיבור כל יכול מושיע ישראל לא נגע בזה 13 שנה, הממשלה הנוכחית? כן.

אם אותם אנשים היו פותרים בעיה שהם עצמם הולידו בתקופה הרלוונטית- הייתי מסכים איתך.

כפי שהמצב כרגע? אקצין את התרחיש קצת בכוונה- בשנת 3150 צאצא רחוק של רבין יציל במו ידיו את כדור הארץ מפני מטאור או איזה אירוע הכחדה אחר.

ואתה? מבין כל מוחאי הכפיים בקהל תקפוץ ותזעק "נו מה אתם מוחאים כפיים! את האלטלנה שכחתם?!"

בערך זה, רק יותר בקטנה.

ובקשה קטנה- אתם אתה רואה שעברו יותר מ 48 שעות מאז הפוסט שלי, בבקשה פשוט אל תגיב לו. כבר עברנו פאזה, וזה סתם מקפיץ לי נוטיפיקציה מיותרת שלפעמים אין ברירה אלא להתייחס אליה.

צעד קדימה, 2 אחורה סקובידו.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, m3x7r3m3 כתב:

הדיוט זה מישהו ללא השכלה או הכשרה או ידע ספציפיים בתחום מסוים.

ולשניהם אין לא את הידע או השכלה או הכשרה בנושא הזה. 

מעניין למה כל אחד פה מנסה "לחנך" כאשר אני אשכרה נותן פה את המצב כפי שהוא

3  מדינות ל2 עמים 

מדינת ישראל

מדינת חמאס

מדינת פת"ח

למדינת ישראל יש לכל אחת מה"אמירויות הפלסטיניות" (עם מרכאות מכופלות בריבוע), לכל אחת מהן, יש לנו יחסי מסחר חוץ וביטחון, מאשרות עבודה ועד לייבוא ברזל (; 

לכל אמירות יש "ממשלה" נפרדת שכוללת מנהיג ושרים וכדומה. (כן לחמאס אין פרופר ממשלה אבל יש למבנה דומה לכזו).

אז כן, 2 מדינות ל2 עמים זה פתרון מחורבן

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Pika007 כתב:

כרגע, בתקופת הזמן הרלוונטית, היינו תקועים עם ים של תקנים מיותרים, ה "ימין" הגיבור כל יכול מושיע ישראל לא נגע בזה 13 שנה, הממשלה הנוכחית? כן.

למה 13?

הימין עלה ב 77 ולא שינה כלום מאז.

אם אותם אנשים היו פותרים בעיה שהם עצמם הולידו בתקופה הרלוונטית- הייתי מסכים איתך.

כפי שהמצב כרגע? אקצין את התרחיש קצת בכוונה- בשנת 3150 צאצא רחוק של רבין יציל במו ידיו את כדור הארץ מפני מטאור או איזה אירוע הכחדה אחר.

ואתה? מבין כל מוחאי הכפיים בקהל תקפוץ ותזעק "נו מה אתם מוחאים כפיים! את האלטלנה שכחתם?!"

בערך זה, רק יותר בקטנה.

הם עושים את זה גם היום עם מירב מיכאלי וסבא שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Night Driver כתב:

אז לך חפש מי יתן לך נשק וכסף להגשמת הפנטזיות האימפריליסטיות שלך.

לא יודע איך אתה מתנהל אבל כשאני משקיע במיזם או ארגון כלשהו אני מציב תנאים ואם התנאים לא מתאימים אז שיחפשו משקיע אחר.

אם אתה מגיע למיזם, אומר לו אני אתן לך כסף ואגיד לך מה לעשות, והוא יגיד לך "לא, אתה תביא לי את הכסף תשתוק ואני אתן לך כל מה שתצטרך בתמורה, אבל אני אחליט על העסק" אתה תפתח את הארנק ותביא לו את הכסף.
ארה"ב לא מעבירה כספי סיוע כי היא נחמדה, היא תזרוק אותנו לכלבים ברגע שזה יתאים לה.
אנחנו מדינה חזקה עם יכולות שמרבית מדינות העולם רוצות לשמר קשרים איתה, וזה מסתדר יופי לארה"ב. 

בשילוב עם עוד כל מיני מעשים שהמדינה כנראה עושה שעוזרים לשמור על חיי אמריקאים ברחבי העולם.

לפני 24 דקות, falou כתב:

הכל נכון ועדיין אנחנו צריכים אותם יותר ממה שהם צריכים אותנו.

גם טינאייג׳ר הוא לא רכוש הוריו והוא גם יכול לברוח מהבית ולהיות עצמאי ונאחל לו בהצלחה...

אם הטינאייג'ר הוא יזם שבגיל 16 כבר מריץ 4-5 עסקים שמכניסים לו 15 מיליון שקל בשנה, הוא יסתדר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יובל .מ. כתב:

אם אתה מגיע למיזם, אומר לו אני אתן לך כסף ואגיד לך מה לעשות, והוא יגיד לך "לא, אתה תביא לי את הכסף תשתוק ואני אתן לך כל מה שתצטרך בתמורה, אבל אני אחליט על העסק" אתה תפתח את הארנק ותביא לו את הכסף

מנש לא יקבל גרוש.

אני משקיע למטרה מסויימת ואם אני משלם אני שותף להחלטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יובל .מ. כתב:

אם אתה מגיע למיזם, אומר לו אני אתן לך כסף ואגיד לך מה לעשות, והוא יגיד לך "לא, אתה תביא לי את הכסף תשתוק ואני אתן לך כל מה שתצטרך בתמורה, אבל אני אחליט על העסק" אתה תפתח את הארנק ותביא לו את הכסף.

הבנתי.

השקעת פעם במיזם?

• מצחיק 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...