Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

galaxy note 3 גרסת ה LTE SNAPDRAGON 800

3 שנים רץ חזק, מחליף פעם בשנה סוללה ב80 שקל

עושה עבודת חיל יום יום עם 4 שעות זמן מסך [הסוללה לא נותנת יותר כבר]

נותן עבודה יפה, למרות שהמסך מראה סימני צריבה קלים בבהירות גבוהה עם מסך לבן

לאחרונה החלפתי לשיאומי MI MIX 2 גרסת ה 264 ג'יגה

נכון לעכשיו משתמש בנוט כפאבלט ביתי\ברכב

ואללה אין עליו תלונה אחת אחרי כל העומס שאני מרביץ עליו

מוכר סטים קומפוננט ומגברים ברמה גבוהה לרכב!

טוויטרים HYBRID AUDIO L1 PRO + L1V2

מידריינג Hybrid Audio L4

מגברים לרכב - TRU TECHNOLOGY S44 - \ TRU TECHNOLOGY S45

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי שם ביולי 2014 קניתי לאבא שלי DOOGEE DG880 ב-450 ש"ח. אין לו מולטיטאץ, מעבד מרובע ליבות של MTK וזיכרון ג'יגה אחד. עד היום הטלפון עובד בצורה תקינה אצל אבא שלי. לא התפגר, לא הראה סימני עייפות מסוימים, לא פרימטתי או משהו בסגנון. הוא איטי יותר מכל אנדרואיד אחר, אבל עדין עובד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמעט 4 שנים עם אייפון 5s, כל החלקים מקוריים כולל הסוללה והכל עדיין מתפקד (לא מהיר כמו מכשירי דגל מהשנה-שנתיים האחרונות, אבל גם לא מקרטע). בכל התקופה הזאת פירמטתי אותו רק פעם אחת בניסיון לפנות מקום (יש לי את הגרסא של 16GB).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחליף בערך פעם ב18 חודשיים. כי הטלפון מתחיל לעשות כל מיני בעיות קטנות. זה לא שהוא כבר לא שמיש. פשוט הוא נותן סיבה מספקת והצדקה לקנות חדש. טלפון זה מכשיר שאנחנו משתמשים הכי הרבה וככזה מצדיק הוצאה יתרה עליו.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחליף בערך כל חצי שנה, לרוב זה בגלל שאני שובר את הטלפון, אני מאוד מבסוט מהנוכחי (הונור 8) שמחזיק מעמד ללא כיסוי ועם הרבה נפילות. שוקל להחליף לפיקסל 2 אבל אמתין לראות מה יוצא אחרי הגלקסי 9.

Sent from my FRD-L04 using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי נקסוס 5 עובד בלי בעיות כבר קרוב ל4 שנים, רק הוחלפה סוללה לפני מעל שנה. תלוי כמה עוד יחזיק, שוקל להחליף לS8 שמחירו ירד עוד אחרי שיחשף הS9 עוד פחות מחודשיים.

אם הפיקסל 2XL לא היה כל-כך יקר הייתי קונה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

xiomi redmi note 1, נראה לי כבר יותר מ4 שנים, עובד נהדר כמו ביום הראשון, הדבר היחידי שאני עושה זה לדאוג לא להעמיס עליו DATA, פעם בכמה ימים בזמן שאני בשרותים עושה מס' 2 , אני מוחק את כל התמונות והסרטונים המיותרים , ופעם בחודשיים מעביר את התמונות והסרטונים מהמכשיר לכונן ייעודי.

גם הסוללה עובדת מצויין, בין יום ליום וחצי היא מחזיקה לי(תלוי בכמות השימוש-אני משתמש ממוצע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר הייתי מחליף טלפונים כול חצי שנה/שנה בערך.

כיום אני עם שיאומי רדמי 4X שקניתי ב-420 שקל וכול פעם נדהם מחדש לאיזה רמה אפשר להגיע במחירים כאלה.

בשיווק יש מושג שנקרא "עוגן" שזהו סכום שקובעים והוא משמש כסטנדרט כללי שממנו גוזרים מחירים.

פעם בשבילי בכול אופן זה היה סביבות ה-1500 שקל שבו אפשר לקבל חווית שימוש טובה מסמארטפון, ואם רוצים יותר- אז עולים לרמת מכשירי דגל של שנה שעברה- 2200 שקל בערך.

כיום בגלל השיאומים זה הפך ל-500-600 שקל. ולכן לא רואה שום טעם לשלם יותר מ-1000 שקל, ובטח שלא הסכומים האבסורדים האלה של 4000 שקל על טלפון שעושה 90 אחוז ממה שהשיאומים עושים.

אני עדיין רואה את עצמי מחליף טלפונים כול שנה(כי סתם אני משתעמם מהר) אבל אני לא אקנה טלפון ביותר מהסכום שרשמתי מקודם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי שיאומי mi5 ו לאישתי Redmi Note 4x, ההבדלים במצלמה הם מאוד גדולים, ה5 מוציא תמונות טובות 4xממש מתקשה, מעבר לכך המסך יותר בהיר באור יום, מעבר לזה אין הבדלים, ההבדל במחיר הוא בערך 400 שקל, לדעתי למי שמצלם עדיף לשדרג לדגם מעל ה4x

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם הoneplus1 הייתי 4 שנים, תקלת רמקול ויציאתו של ה3T גרמה לי לשדרג.

לא רואה את עצמי מחליף בקרוב, אלא אם באג חמור יגרום למכשיר להיתקע.

המכשיר עם חומרה גדולה בהרבה מצרכי האמיתיים, זה היה השיקול העיקרי בקניה.

במיוחד אחרי חוויות לא נעימות עם "מותגים" כגון lg וסמסונג.

Sent from my ONEPLUS 3T using Tapatalk

|fiat punto 16v Speedgear 2006|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה ושם יש דגמים שקורסים יחסית מהר. יש לי ניסיון רע מאד עם שני Meizu m2 mini שהסוללה שלהם נגמרה אחרי שנה וחודש (בדיוק לאחר גמר האחריות) וגם עם מוטו G4 שכבר קיטרתי עליו מספיק. ואנחנו זוכרים א הטלפון בפחות מ-$75 שפעם נרכש על ידי חברי הפורום כלחמניות טריות ובסוף התברר כחד פעמי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי galaxy s2 במשך שלוש שנים עם רום של סיאנוג'ן עד שהסוללה הקטנה שלו כבר עלתה לי על העצבים והחלפתי לשיאומי mi4c שעבד מדהים במשך שנה עד שהוא טבע לי בשירותים. ואז היה לי במשך שנה redmi note 4 mtk שנתתי לחמותי וקניתי לעצמי redmi note 4x בגלל הסוללה היותר חזקה שלו.

אני גם מצטרף לכך שאין שום סיבה לרכוש מכשיר ביותר מ 1000 ש"ח, זה לדעתי סתם זריקת כסף לפח.

אני מאוד מרוצה מהמצלמות של השיאומי, אני לא חושב שצריך יותר מזה בשביל פעם בכמה זמן לעשות תמונות סלפי מטופשות או לצלם תמונה קבוצתית למזכרת כשנפגשים עם חברים. זה לא שאני על בסיס יום יומי מצלם תמונות טבע לנשיונל ג'אוגרפיק עם הטלפון.

מה שאני מקפיד עליו (אחרי שנהרס לי ה mi4c) זה לקנות רק טלפונים עם כרטיס זיכרון, כי ככה קל להעביר את כל הקבצים למכשיר חדש והם לא יאבדו אם המכשיר יהרס וכל מה שבזכרון הפנימי המובנה שלו יאבד.

גם לדעתי אין שום סיבה לשלם יותר על אחריות, כי במחירים האלה אם נהרס הטלפון, פשוט זורקים אותו לפח וקונים חדש, אין בשביל מה לטרוח לתקן אותו, אין בזה היגיון כלכלי וגם היבואנים בארץ תמיד מנסים להתחמק ממימוש של האחריות ואם הם כן מסכימים, אז התיקון בד"כ לא מחזיר את הטלפון לרמה המקורית שלו.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...