Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אני שנתיים עם 1+2.. מאוד מאוכזב מהיצרן.

מסתבר שאני לא היחיד, כאשר ביקרתי בסין לפני חודשיים, גיליתי שגם הסינים לא קונים אותם.

לא הצלחתי להבין למה, אבל כל מי ששאלתי אותו על 1+ עשה לי פרצוף של איכסה.

קיצר אני עם היצרן הזה סיימתי.

דווקא אצלי לא היו שום בעיות, ה 1+1 היה סוס עבודה ומכרתי אותו אחרי שנתיים כשהוא ממשיך לעבוד מצויין אצל הבעלים החדש.

החלפתי את ה 1+1 ל 3T רק כי היה בא לי לשדרג, ובמחירים שאפשר להביא אותם לארץ מגירבסט אין להם תחרות.

היתרון של ה- DASH charge הוא גם משהו שהתרגלתי אליו.

Peugeot 206 Xs 1.6l 16v :lol:

Peugeot 205 Forever 1.4l 8)

Peugeot 306 1.4l - נגנבה :-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי לתת לך תשובה מקצועית לגבי ביצועי כרטיס המסך שלך או טלפון מבוסס אנדרואיד והקשר לתהליך הזדקנות של רכיבים מסויימים בכרטיס. אבל אני מאמין שכבר נתקלת בכרטיסי מסך שגורמים לריסט למחשב בגלל הזדקנות הקבלים עוד לפני שהם מתפוצצים או מתנפחים כתוצאה מהזדקנות הקבלים ועליית ההתנגדות האקוולנטית השקולה ESR שגורמת לכשל טוטאלי של הקבל.

קח דוגמא נוספת מחיי היום יום. בכול מזגן מותקנים כמה חיישני NTC לניטור הטמפ' של האוויר היוצא/חוזר ועוד...כאשר החיישן 'מזדקן' ההתנגדות שלו משתנה או במילים אחרות היחס R/T משתנה מה שגורם לחוסר דיוק בטמפ' של האוויר היוצא או פעולה לא סדירה של המזגן ובסופו של דבר לכשל.

כול מעגל ספרתי מכיל גם רכיבים אנאלוגים ככה שקצת קשה לדון על כול מקרה בנפרד ולצאת עם הצהרה חד משמעית שהזדקנות של רכיבים לא משפיעה על ביצועים של מכשירים מסויימים. שוב פעם על תתפוס אותי על מילה כי זה נושא מאוד מורכב שמצריך דיון אקדמי.

כתבתי שחיישניים (שהם אנלוגיים), בהחלט יכולים לשנות מאפיינים ולזייף עם הזמן, קבלים יכולים לגרום לריסטים, גם זה מקובל. זה שלב שהכרטיס כבר לא תקין.

אבל אני לא מכיר מצב בו המעגל עובד כביכול בסדר אבל יותר לאט ממה שהיה חדש.

אני לא אומר שזה לא יכול לקרות, אני אומר שלא נתקלתי במצבים כאלה (פה אפשר להסיף כך וכך שנים של ניסיון עבודה בשטח אבל זה פחות משלך כי אתה יותר מבוגר ויותר מיגאל כי הוא יותר צעיר :-) )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתדל להחליף את שלי כל שנתיים בערך, אם אני קונה מכשיר HIGH END הוא בערך מחזיק שנתיים שלושה, כל הבינוניים ומטה בערך שנה + ומחליף.

כרגע לדוגמא אני עם MEIZU PRO 5 בן שנתיים וקצת אפילו, מחפש תחליף, הכיוון ל HTC U11 PLUS או שיאומי MI MIX 2. למייזו לא אחזור ולא ממליץ גם.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחזיק טלפונים שלי 3+ שנים ואז מחליף. לא בגלל שהטלפון נעשה לא טוב, אלא בגלל שחיצונית הוא כבר מעט נשחק והסוללה מתחילה להתעייף ובגלל שבטלפונים החדשים המצלמה משמעותית יותר טובה (עם כל החיבה שלי לDSLR, עם טלפון יוצא שאני מצלם הרבה יותר כי הטלפון תמיד איתי).

אני קונה תמיד לא את הדגם האחרון, אלא דור אחד אחורה כי זה יוצא הרבה יותר זול. טלפון שעלה במקור מעל 3K אפשר לקנות ב2K וקצת.

אני לא מבחין שבמהלך השנים הטלפון מתחיל להיות יותר איטי או לעבוד פחות טוב. אני רק מבחין שהסוללה מתחילה להחזיק מעט פחות.

מכיוון שלא מתקין תוכנות מיותרות, ומשתמש רק במה שאני צריך, אצלי הסוללה מחזיקה הרבה מאוד זמן במונחים של הסטנדרטים היום.

עם ביטול המיסים אני מניח שמעכשיו אזמין את הטלפונים מחו"ל. נכון שעבור הדגמים העדכניים המחירים דומים ויש אחריות, אבל עבור דגם שכבר ירד מהמדפים בחו"ל המחיר נמוך מאוד. אפשר לקנות טלפון שעלה 2.5K ב600ש"ח חדש מהניילון עבור דגמים שהיו פחות פופולאריים בתור חדשים.

עד עכשיו היו לי מכשירי סמסונג. פזלתי לכיוון סוני, אבל בזמן שקניתי את הטלפון שלי, היו להם בעיות התחממות מעבד והמסך היה נסדק כפי שדיווחו משתמשים רבים.

כרגע אני לא רואה את העצמי קונה מכשיר מיצרן סיני.

לגבי מה שהזכירו החברים בנוגע לעייפות חומרה. זה קיים כמובן עד לרגע שהרכיבים כושלים. אבל עד שהם כושלים הם עובדים במלוא התפוקה. אם יש ירידת ביצועים של המעבד, לרוב זה בגלל התחממות כי משחה טרמית התייבשה או גוף קירור לא יושב טוב על המעבד (אם למשל הסוללה בטלפון התנפחה יותר מידי). המעבד מוריד תדר עבודה כדי להגן מפני התחממות יתר, עד לכיבוי המכשיר.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם הסמסונג נוט 4 כבר 3 שנים והוא כבר מראה את סימני הגסיסה שלו.

ריסט פעם ביום יומיים ותקיעות די מציקות במהלך היום.

מבחינת הסוללה כבר עובד עם 2 סוללות במקביל וגם השקע טעינה עושה קונצים בכבלים מסויימים.

נחכה שימות ובקרוב נחליף אותו

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה להגיע למצב כזה? תעבור לשיומי נוט 4,תהנה ממוצר משמעותי יותר טוב ב600 שקל. אתה נהנה לעשות ריסט פעם ביומיים? זה לוקח הרבה זמן.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד עכשיו היו לי מכשירי סמסונג. פזלתי לכיוון סוני, אבל בזמן שקניתי את הטלפון שלי, היו להם בעיות התחממות מעבד והמסך היה נסדק כפי שדיווחו משתמשים רבים.

כרגע אני לא רואה את העצמי קונה מכשיר מיצרן סיני.

אם יש משהו שסוני לא הצליחו עד היום לייצר, זה טלפון נייד. היו איזה שתי מציאות אצל אשתי, קטסטרופה אחת אחרי השנייה.

עדיף מכשיר תחתית סיני מצוי עם רוגלות מובנות. טלפונים עם אמינות איומה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסוני הייתה הברקה עם ה Z2 שהיה מצויין לזמנו. הוא Z5 שהחליף אותו בקושי החזיק שנתיים והיה זוועתי. כנראה שיש דגמים מוצלחים ויש כאלו שפחות

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ביטול המיסים אני מניח שמעכשיו אזמין את הטלפונים מחו"ל. נכון שעבור הדגמים העדכניים המחירים דומים ויש אחריות, אבל עבור דגם שכבר ירד מהמדפים בחו"ל המחיר נמוך מאוד. אפשר לקנות טלפון שעלה 2.5K ב600ש"ח חדש מהניילון עבור דגמים שהיו פחות פופולאריים בתור חדשים.

מוכרים לך refurbished.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שנים קניתי טלפון סלולרי מחו"ל, לא זוכר אם מ eвау או אמזון. עלה חצי ממה שעלה זהה בארץ.

הגיע, פתחתי אותו רק חצי שנה אחרי שהגיע, כשכבר מאוחר היה להחזיר. התברר שזה היה טלפון ממחוזר, לוח אם היה מוברג על 2 ברגים במקום 8. הוא לא עבד כבר על ההתחלה.

בהזדמנות אחרת קניתי מכשיר זהה לנ"ל באותו מחיר, ממוכר אחר. הוא היה חדש לגמרי ועבד מצויין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך שירותי גוגל בסיני? כיון שהסינים וגוגל צ'ילבות, ובגרסה הסינית אין חנות או שירותים של גוגל (ובסין גם אם יש לך מכשיר בינלאומי שירותי גוגל חסומים ברשת)

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש משהו שסוני לא הצליחו עד היום לייצר, זה טלפון נייד. היו איזה שתי מציאות אצל אשתי, קטסטרופה אחת אחרי השנייה.

עדיף מכשיר תחתית סיני מצוי עם רוגלות מובנות. טלפונים עם אמינות איומה.

אין לי מושג על מה אתה מדבר. כאמור, המכשירים הכי טובים שהיו לי מאז ימי המוטורולה מיילסטון המקורי.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכרים לך refurbished.

לא. יש כאלה שמוכרים חדש. צריך תמיד לבדוק מי המוכר ומה המוניטין שלו. בהחלט קיים חדש מהניילונים (כמובן לא הדגמים הפופולאריים שכולם קונים).

באיביי צריך לראות מי המוכר, פידבק של 98%+ בניקוד של כמה מאות אלפים זה נקודת התחלה טובה. צריך גם לקרוא את התגובות השליליות. אם מתלוננים הרבה שלא קיבלו, או קיבלו ישן במקום חדש - כמובן לא לקנות.

אם שלחו לך מכשיר משומש במקום חדש, אפשר לקבל את הכסף בחזרה. צריך לפתוח CASE.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר כמעט שנתיים עם OnePlus2. פעם בחודשיים שלוש פתאום זיהוי טביעת האצבע מפסיק לעבוד, ואז העניין מסתדר מעצמו אחרי 10 דקות. הטלפון עדיין באחריות אבל לא רואה צורך למסור אותו למעבדה. יעבוד כמה שיעבוד ואז שימות בשיבה טובה. בגדול מרוצה, אבל מתגעגע לאייפון (הטלפון שהכי נהנתי ממנו, אבל כרגע אין כסף להחליף מכשיר).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...