Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

לאשתי יש S5 בן 3+. המסך נשבר בפינה עקב נפילה אחרי 6 חודשים בערך, ומאז היא "כבר מתקנת את זה".

לפני 3 חודשים חילקו במקום העבודה שלי S8 לכל העובדים. אני עם LG G4 בן שנתיים + ולא רואה שום סיבה להחליף אותו, אז לקחתי את ה- S8 הביתה ושמתי במגירה של התחתונים. שיהיה ספייר.

לפני חודשיים אשתי אמרה שאם אני לא מתכוון להשתמש בו - אז היא רוצה. אמרתי שבשמחה והעברתי את הקופסה הסגורה אליה.

מאז הוא במגירת התחתונים שלה והיא "כבר הולכת לקנות מיקרו סים חדש" בשבילו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היו לי כמה וכמה אנדרואידים (סמסונג בעיקר והאחרון LG) שהחזיקו סביב השנה שנתיים. לאחר זמן זה החלה האטה,תקיעות בתוכנות עד שנמאס והוחלף למכשיר אחר וחוזר חלילה. הפעם קטעתי את השרשרת ורכשתי אייפון 7 פלוס. כרגע שקט בגזרה,אני עם אנדרואיד סיימתי.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש בגלקסי S6 שנמצא אצלי שנתיים וחצי. לפני שלושה חודשים הוחלפה סוללה בעלות 300 ש"ח.

למה ככה? גם אני החלפתי סוללה (SGS6) ועלה 250ש"ח בכמה וכמה מעבדות (סוללה מקורית יבואן רשמי)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע. מה שאנימכיר הוא גרסה סינית עם מעבד מדיהטק ובלי גול, וגרסה גלובלית עם מעבד קואלקום ומערכת הפכלה עם גוגל. כנראה שיש הכלאות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירדתי מהשיומי a1. מסתבר שהמצלמה שלו ממש גרועה.

המצלמה היא הפיצ'ר הכי חשוב מבחינתי.

יש המלצה למכשיר ביניים עם מצלמה טובה?

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיאומי מי 3 נוט, מצלמה מעולה, קיבלה ציון 90 dxomark.com, זה האורים והתומים של עולם הצילום, תסתכל שם ותראה גם מצלמות אחרות, המצלמה של a1 באמת גרועה

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצלמה של ה-A1 לא כזאת גרועה.

ביום היא מצלמת תמונות מאוד איכותיות שלא נופלות ממכשירי דגל. הבעיה מתחילה כשהתאורה יורדת...

בסופו של דבר מי שמצלם 90 אחוז מהזמן כשהשמש בחוץ, אין מה לשלם יותר על מצלמה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אין לי שיאומי A1, אבל יש לי רדמי נוט 4X. שיאומי A1 צריכה להיות יותר טובה מ-4X

מעלה כמה תמונות בחושך:

תמונה עם פלאש שאין מאחורי כמעט אור

IMG_20171224_202231.jpg

upload image to a post on web

נסיתי להתמקד על אוביקט ולצלם עם פלאש

IMG_20171224_202431.jpg

עוד תמונה שאם זכור לי נכון יש אור מאחורי, אבל אין פלאש

IMG_20171224_202102_HHT.jpg

תמונה בתוך הבית מואר

IMG_20171117_210534_HDR.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מביקורות ביוטיוב נראה שאא לצלם איתו סרטונים. הוא כל הזמן מנסה להתפקס ויוצא כאב ראש...

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ביצוע רוטינג והתקנת רום גלובלי, בהחלט יש. למי שאין כוח להתעסק בפריצה של מכשיר חדש, הSD625 מעולה ובעיקר קריר יותר. אבל בהחלט ניתן לשים לב להבדל בביצועים לעומת המדיהטק.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם נוט 5 דגם sm n9200 שלא נרכש מהארץ והוא עובד מצויין, עם היחלשות קלה בחיי הסוללה (עדיין מטעין פעם אחת ביום והוא בשימוש מאסיבי בנסיעות באוטובוס וברכבת)

אנדרואיד 7, רום סטוק.

לפניו היה LG g3 שהחזיק מעמד שנה וקרס עם מסך כחול (גם לא נרכש בארץ אז לא הייתה אחריות באמת).

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי שנה בערך

השאיפה שלי הייתה להחזיק אותם לאורך זמן אבל זה לא הלך.

Zte

Moto g אני פתחתי והרסתי אותו לגמרי.

Lg g3 קיבל מסך כחול לאחר שנתיים וקצת

עכשיו אני עם samsung a5 טלפון סבבה ובטרייה סבה.

בטרייה זה הכי חשוב לי, אני רוצה שהטלפון יהיה זמין כל הזמן המצלמה בינונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש משהו שסוני לא הצליחו עד היום לייצר, זה טלפון נייד. היו איזה שתי מציאות אצל אשתי, קטסטרופה אחת אחרי השנייה.

עדיף מכשיר תחתית סיני מצוי עם רוגלות מובנות. טלפונים עם אמינות איומה.

הייתה לי חוויה הפוכה משלך.

התחלתי עם הסוני z(הראשון ראשון לפני הz1 אפילו) - המכשיר החזיק בלי כיסוי בלי מגן אפילו לא מגן מסך שנתיים ללא תקלות, לקראת סוף השנתיים הייתה תקלה באפרכסת שהייתה עובדת און-אוף - החלטתי לשים אותו בתיקון באחריות והוא עבר לאמא לאחר מכן, שמה עבד עוד שנתיים נוספות.

בגלל שכ״כ אהבתי את הz(הממשק הפשוט של סוני מאוד קסם לי) רכשתי את הz3, אותו החזקתי שנתיים ו8 - ב4 חודשים האחרונים לחייו התחיל קצת לקרטע חומרתית, המסך מגע היה מידיי פעם צריך מכה הגונה ע״מ ״לרסטט״ את המסך ולעבוד האפרכסת והמיקרופון החלו לעבוד און אוף אבל הסוללה הייתה מעולה עד יומה האחרון והתוכנה רצה ללא תקיעות מיוחדות ואפילו קיבל עדכונים ללא רבב.

כשהגעתי למסקנה שהגיע זמנו של הz3 רציתי מאוד להחליף לעוד סוני, אבל אף מכשיר לא קרץ לי הם היו מיושנים ויקרים ממש ובגלל העבודה שלי שדורשת ממני להיות זמין בנייד(ואין דבר מעצבן כמו שיחה שנכנסת מלקוח והמסך מגע לא פועל) החלטתי להחליף למותג אחר - וואוי p10 נבחר לאחר המון התלבטויות(היה חשוב לי מכשיר 5 אינצ׳ - לא יכול עם הפאבלטים הענקיים האלה) - רק שהתחלתי לעבוד עם הוואוי הבנתי עד כמה התיישן הסוני, התוכנה הסופר מהירה של הp10 הטביעת אצבע המהירה(שעד היום מרשימה אותי כל פעם מחדש בדיוק שלה) והמסך החד+המצלמה שפשוט גרמו לסוני להרגיש פתאום מיושן כמו שהוא ועדיין הסוללה שלו הייתה עדיפה משמעותית.

מה שכן, היצרן(או יבואן) של וואוי לא טורח לשלוח עדכונים באותו קצב של סוני, המכשיר שלי עבר עדכון תוכנה בודד מאז שנרכש וזה מבעס קצת בניגוד לסוני.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...