Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

כרגע אני עם Xiaomi Note 3 Pro, אצלי כבר שנה וקצת, איך שהוא הגיע אלי צרבתי עליו Lineage OS, ממש לא היה כח לMi UI.

עד היום אני מרוצה מאוד מהמכשיר, מה שכן המצלמה לא משהו, וחוסר הנוכחות של מיצב תמונה אופטי מאוד מורגשת.

לפניו היה לי LG G2 במשך 3 שנים ההיתי ממש מרוצה ממנו, מה שגרם לי להחליף אותו היה חוסר באפשרות להרחיב זיכרון ע"י. כרטיס

Kia Niro 2018 | Honda civic 94 MT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם noknok, בסך הכול היו לסוני מכשירים טובים. השירות של היבואן הרשמי טעון שיפור בעיניי.

ה-Z2 היה מכשיר מאוד טוב לזמנו, טוב יותר מה-S5 שהיה מוערך ומוכר הרבה יותר ממנו.

גם ל-Z2 היה תקן IP67, יכולת הרחבה עם כרטיס זיכרון, סוללה שמחזיקה בכיף יום שלם, מצלמה שנחשבה מעולה בזמנה (חיישן הזהה בגודלו לחיישן של מצלמה קומפקטית, מה שנתן תוצאות טובות יחסית לסמארטפון לפני 3.5 שנים), ממשק די נקי ולא עמוס, מכשיר שרץ טוב מאוד ומגיב יפה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טלפונים של נוקיה בארץ?

נוקיה 6?

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך כבר עמוד שישי ולא הגעתם למדידת רמות קרינה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שכן, היצרן(או יבואן) של וואוי לא טורח לשלוח עדכונים באותו קצב של סוני, המכשיר שלי עבר עדכון תוכנה בודד מאז שנרכש וזה מבעס קצת בניגוד לסוני.

למה אתה חושב שעידכוני תוכנה זה דבר טוב?

מערכת בשלה מההתחלה זה הרבה יותר עדיף ממערכת שתופרים עליה פאטצ'ים כל שני וחמישי.

לוואוי יש שוק עצום בסין, זה אחד היצרנים הכי מוכרים שם, אני לא חושב שיש להם בעיה להשקיע בעידכונים אם צריך. אבל אולי הם הצליחו לעשות עבודה מספיק טובה מראש..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך כבר עמוד שישי ולא הגעתם למדידת רמות קרינה?

זה חשוב?

למה אתה חושב שעידכוני תוכנה זה דבר טוב?

מערכת בשלה מההתחלה זה הרבה יותר עדיף ממערכת שתופרים עליה פאטצ'ים כל שני וחמישי.

לוואוי יש שוק עצום בסין, זה אחד היצרנים הכי מוכרים שם, אני לא חושב שיש להם בעיה להשקיע בעידכונים אם צריך. אבל אולי הם הצליחו לעשות עבודה מספיק טובה מראש..

המערכת בשוק הסיני שונה מזה שבשוק הגלובלי. לכן אין קשר בין העדכונים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חשוב?

המערכת בשוק הסיני שונה מזה שבשוק הגלובלי. לכן אין קשר בין העדכונים.

ידוע, אני רק אומר שזו חברה שלא חסר לה משאבים, אם היו רואים צורך, היו מוציאים עידכונים.

ב1+2 שלי הייתה תקופה שהייתי מקבל עידכון כמעט כל שבוע, כל עידכון היה מחו@בן יותר מהשני. אני מעדיף יצרנים שמשקיעים עוד טיפה בבדיקות לפני שחרור, מאשר כאלה שמשחררים בוסר ואז מעדכנים אותו בלי סוף

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואנלוס 5 כבר יותר מחצי שנה כאן. טורח לבצע מחיקת קעש אחת לאיזה ככה ולאחר כל עדכון וזורם סבבה - האוריאו קצת לא הכי מלוטש (בא לידי ביטוי בלאגים מזדמנים במעבר בין תפריטים/עבליקציות ואפילו קריסה מוחלטת של המכשיר לאחר uptime של יותר מ 600 שעות, עדיין בגדר נסבל מבחינתי).

גם ה 3 ו ה 3T שקדמו לו (כן, אני וואנלוס ג'אנקי) היו מצויינים לכשעצמם, אם כי המכנה המשותף לכולם (כולל ה 5) היה GPS פושר, ככל הנראה בשל תוכנה בעייתית ולא חומרה, מאחר וההתנהגות בכולם זהה.

על ה 5T ככל הנראה שאדלג, אך כן אעוף על הצעצוע הראשון מביתם שיכיל את הסנאפי 845.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של צרכים. אותי ה-625 מספק. אפילו בני הבכור מסתדר עם617 (אבל למוטו G4 לא מעט צרות אחרות).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש טלפונים של נוקיה בארץ?

נוקיה 6?

יש ביבוא של יורוקום, אבל זה לא באמת נוקיה. מדובר בחברה פינית אשר רכשה ממיקרוסופט את זכויות השימוש במותג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LG P500 - שירת אותי 3 שנים.

היה מכשיר ממש מחורבן אבל עמיד מאוד וללא תקלות חדשות. עד היום הוא עובד, ויצא לי להשתמש בו לאחרונה.

LG G2 MINI - שירת אותי שנה וחצי, אבל עבר לבן משפחה ועובד לא רע כבר עוד שנה וחצי.

בתאוריה, המכשיר המושלם. בפועל, מערכת שנתקעת, קריסות לא ברורות של מערכת ההפעלה, ומחסור בזכרון. סוללה טובה (גם עכשיו) ומצלמה מצויינת למכשיר שעלה 700 שח לפני שלוש שנים.

Sony Z5 Compact - שירת אותי שנה (נקנה בן חצי שנה) ומת מקצר לא ברור בלוח אם :|

עבד מצויין עד לרגע האחרון, היה כמעט ללא בעיות ואחד המכשירים הכי מוצלחים שהחזקתי.

Galaxy S7 - מכשיר בן שנה שמשרת אותי חודש, כרגע מתפקד טוב, נראה מה יהיה.

ומשאר המשפחה:

עוד G2 MINI שמתפקד כמו חדש כבר שלוש וחצי שנים.

HTC ONE M8 שקרעו לו ת'תחת שלוש וחצי שנים ובסוף מת לו הלוח אם.

אם יש משהו שסוני לא הצליחו עד היום לייצר, זה טלפון נייד. היו איזה שתי מציאות אצל אשתי, קטסטרופה אחת אחרי השנייה.

עדיף מכשיר תחתית סיני מצוי עם רוגלות מובנות. טלפונים עם אמינות איומה.

לא מסכים כל כך, יש להם דגמים מאוד מוצלחים.

הבעיה היא שצריך מזל כי משום מה בקרת האיכות לא ממש טובה, וגם לדעת מתי לעדכן ומתי לא כי יש להם נטייה לשחרר גרסאות לא בשלות. אם מסתדרים עם אלה מקבלים מכשיר לא רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב יגאל, איך המותג שיאומי ומיזו בסין?

שיומי מצליחים מאוד, יש להם חנויות מפוארות משלהם, עם מגוון עצום של אלקטרוניקה לבית. החל מצ'יפסרים וקומקומים ועד למחשבים ניידים.

זה בודאות גם יהיה המכשיר הבא שלי.

במייזו האמת לא התעניינתי.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואנלוס 5 כבר יותר מחצי שנה כאן. טורח לבצע מחיקת קעש אחת לאיזה ככה ולאחר כל עדכון וזורם סבבה - האוריאו קצת לא הכי מלוטש (בא לידי ביטוי בלאגים מזדמנים במעבר בין תפריטים/עבליקציות ואפילו קריסה מוחלטת של המכשיר לאחר uptime של יותר מ 600 שעות, עדיין בגדר נסבל מבחינתי).

גם ה 3 ו ה 3T שקדמו לו (כן, אני וואנלוס ג'אנקי) היו מצויינים לכשעצמם, אם כי המכנה המשותף לכולם (כולל ה 5) היה GPS פושר, ככל הנראה בשל תוכנה בעייתית ולא חומרה, מאחר וההתנהגות בכולם זהה.

על ה 5T ככל הנראה שאדלג, אך כן אעוף על הצעצוע הראשון מביתם שיכיל את הסנאפי 845.

ה-Mi4c שלי פעל בימי הלוליםפופ למעלה מ-2400 שעות רצופות ובסוטו של דבר מה שהקריס אותו היה וייז. גם עם הנוגט 600 שעות זה לא נדיר, אבל אני לא מגיע ליותר בגלל חובת כיבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

האנדרואיד שהחזיק אצלי הכי הרבה זמן הוא ה- LG G3 להפתעתי. שירת אותי 3 שנים, חודשיים ויום אחד- בדיוק לפי חשבונית הקניה. עד שהופיעה תקלה משביתה. המסך החל להחשיך והתמונה התחילה להיעלם. היו לו מחלות שונות גם לפני זה, כל מיני כיבויים פתאומיים, אבל את כולן עבר והמשיך לעבוד. בחודשיים האחרונים לחייו כמכשיר תקין כבר היה מאוד קשה לעבוד איתו ושחזור לנתוני יצרן כבר לא עזר. עבר שחזור כזה פעמיים במהלך חייו. הדבר היחיד שקניתי לו חוץ מכיסוי בדולר וחצי מאיביי הוא סוללה מקורית חדשה, איפשהו במחצית מחייו. כל חייו נטען במטען מקורי של סמסונג כי המקורי של LG עם תקע אמריקאי כי המכשיר נקנה באיביי. סה"כ שירת אותי נאמנה.

לפני כחודש וחצי הוחלף בסמסונג גלאקסי נוט 8 חדש. משהו אומר לי שהוא יחיה פחות זמן.

מתכלה מתחת לכיסוי:

🚗 .Alfa 147 2.0 Manual With B12 Pro- Kit+ Eibach Antiroll kit+ EBC Yellowstuff brakes kit+ 17" GT wheels with Toyo R888R+ Red leather seats|

המחליפה: Alfa 159 TB

עם חלונות חשמל ונעילה מרכזית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...