Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

קודם כל, היבואן הרשמי מתקן באחריות, וכבר יודעים איך.

דבר שני, מה זה "לא התייחסתי לגיבוי כי אני לא יודע לגבות..."?!

אז תלמד!

בטח אם אתה צריך את המכשיר לפרנסה.

זו אחת המיומנויות הטריוויאליות שצריך כיום לחיים.

ותמיד תחזיק מכשיר גיבוי זול נוסף.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר שולם אתה מתכוון להם או לצרכן? מן הסתם אם זה האחרון, אז לא הייתה להיות אמורה בעיה כי אם הטלפון שלי היה זול ממה שהוא אמור היה להיות אז הוא היה מכריע את כל המתחרים שלו.. ואותי כצרכן לא אמור לעיין כמה הם שילמו על המכשיר כשזה נוגע למימוש אחריות.

הטלפון שלי היה אמור להיות בקטגוריה שמעל והם שמו אותו קטגוריה מתחת. כל השוואה פשוטה ב-GSMARENA הייתה מעידה על כך אבל הם סירבו בתוקף לשמוע.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלו , אני לא מבואס מדבריך כי בסוף כן גיביתי למחשב ולדיסק קשיח חיצוני אבל אתה צודק ב100 אחוז.

כשהוא יגיע בעזרת השם אני אעבוד על זה כמו שצריך.

עדיין , זה לא פותר את העובדה שהמכשיר מת ללא כל סיבה, בפחות משנה ועוד בנזק עצום של לוח אם (מקווה שלא ימציאו לי סיבות אחרות שיטרטרו אותי ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתפרץ לדלת פתוחה..

כל בעלי הG4 (חוץ ממך מסתבר) מכירים את זה.

כתבו על זה בכל פורטל חדשות בארץ, הפורומים מלאים בזה בכל השפות, המון בעלי G4 כבר נפלו בזה, חלקם יותר מפעם אחת..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כל כך הרבה הודעות הצלחת לסקרן אותי

איזה מכשיר יש לך ואיזה מכשיר הם הציעו לך במקומו?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקו - גיבוי לענן זה דבר פשוט מאד. במיוחד למכשירי אנדרואיד שבהם מדובר בכמה הקשות מסך, וכל המידע זורם לגוגל (זו לא פילנתרופיה, הם עושים ממנו כסף).

גם את המחשב שלך כדאי לגבות, במיוחד קבצים שיצרת כמו עבודות או תמונות.

לגבי מכשיר רזרבי - אישית אני שומר מכשירים ששודרגו אבל עדיין שמישים. המוטו G שלי שימש לאחרונה את הבן הצעיר בזמן שה-m2 שלו היה בתיקון. ואם אין לך מכשיר כזה הרי שאפשר לקנות באתרים הסיניים טלפונים ב-50-60 דולר. נכון שבסיסיים מאד, אבל יאפשרו לך או למי מבני המשפחה תקשורת כאשר יש תקלה במכשיר הקבוע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מפעם אחת ? מה זאת אומרת ?

ספיריאל , הסים חתוך ומתאים לG4 , אני מעדיף לא לשחק עם זה ולשים בפלאפון הישן (יש ליעדיין פלאפון ישן מאוד בבית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Xperia P. הם הציעו לי מס' חלופות שכולן היו עם יכולות דומות שהן משמעותית מתחת לטלפון שלי, שנמצא ברמה של 4S ו-S2.

אחרי שראיתי את ה-LG Nexus 5 שחבר שלי קנה אחרי, מדומם מנוע מתי שבא לו סתם כך החלטתי שהטלפון הבא יהיה iPhone.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מפעם אחת ? מה זאת אומרת ?

ספיריאל , הסים חתוך ומתאים לG4 , אני מעדיף לא לשחק עם זה ולשים בפלאפון הישן (יש ליעדיין פלאפון ישן מאוד בבית).

אני מחזיק בבית כמה כאלה, על כל צרה שלא תבוא. להפתעתי הדבר הזה יציב מאד.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה אומר שולם אתה מתכוון להם או לצרכן?

לצרכן.

אם מכרו לך מכשיר ב-100 שקל, ואין להם כאלו יותר, צריך להחליף אותו במכשיר ב-100 שקל אחר. להשוות דפי נתונים זה מורכב מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת אומרת שהיו מקרים שהחליפו לוח אם ואחרי תקופה גם הלוח אם החלופי התפגר

נכון. כי בהתחלה לא איתרו את גורם התקלה הנכון. זה תוקן, נכון ללפני חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירידה קלה - כ-$10 - לעומת המחיר הסטנדרטי.

שים לב שמדובר בגרסת ה-2/16 ג"ב, לא ה-3/32 המומלץ שעולה סביב 200-230 דולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...