Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

Blackview A5

במחיר השקה של 29 $

http://www.gizchina.com/2016/04/12/blackviews-a5-will-start-just-29-99-rising-44-99/

טלפון עם מסך 4.5 "

אנדרואיד 6

אפילו שתי מצלמות.

המחיר יעלה יותר מאוחר ל 50 $

כרגע יש באליאקספרס ב 30 $

באתרים אחרים ראיתי כל מחיר עד 50 $

http://www.tomtop.com/blackview-a5-3g-wcdma-smartphone-4-5-screen-display-480-854pixel-mt6580-quad-core-1-3ghz-android-6-0-os-1gb-ram-8gb-rom-5-0mp-dual-sim-card-1850mah-battery-p1458b-eu.html

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשו ממני המלצה לסמארטפון לילד בן 10 בתקציב של עד 150$ (עלות טלפון עצמו ללא משלוח וכו')

אציין שאני שוהה בחו"ל ככה שמכס, מע"מ ושאר קנסות לא מעניינים אותי.

הטלפון צריך להיות כמה שיותר ביצועיסט כי הילד משחק, אמין ועם סוללה סבירה לפחות. מצלמה טובה גם +.

גודל של לפחות 5.0.

כרגע המלצתי להם על XIAOMI redmi note 2.

לא מוצא משהו יותר טוב במחיר הזה אבל אולי אתם ?

Veni Vidi Vici

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוטוס - המכשיר שאתה מציג הוא מכשיר 1/8 ג"ב דור 3 בלבד. מתאי לילד או כמכשיר גיבוי לשעת חרום, לא לכל מטרה אחרת של אדם מהיישוב.

ויקינג - לי יש Xiaomi Mi4C (שמחירו ירד לכ-200 דולר בעליאקספרס), לבן שלי יש Meizu M2 (גרסת ה"מיני", לא הנוט) שנמכת כעת בארץ בסביבות 650 ש"ח, בעליאקספרס בסיביבות 130 דולר (לא כולל אבזרים). שניהם בעלי איכות בניה טובה ומהירות טובה. אם הם מעידים על יצרניהם הרי שהם ראויים בהחלט. ה-m2 נזקק כבר להחלפת מסך, אבל זו התעללות של חייל ביחידת שדה.

גם המכשירים של מוטורולה (בעקר ה-G) יכולים להתאים, בניה טובה, מעבד בדרגת ביניים SD410 למכשירי 4G).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוטוס (אייל) - המכשיר שאתה מציג הוא מכשיר 1/8 ג"ב דור 3 בלבד. מתאי לילד או כמכשיר גיבוי לשעת חרום, לא לכל מטרה אחרת של אדם מהיישוב....

זה היה בקטע של תראו יש טלפון ב 30 $, למי שצריך טלפון להרוס במילואים.

עשיתי לא מזמן רשימה של טלפונים ב 150 $

UMI EMAX Mini 4G LTE 5.0inch FHD Android 5.0 2GB 16GB Smartphone 64bit Qualcomm 615 Octa Core 1.5GHz 13.0MP OTG - White

[HK Stock] LeTV One LeTV x600 /s1 /Le 1 Superphone 5.5 inch FHD 4G LTE Android 5.0 3GB 16GB 64-Bit MTK helio X10 Octa Core 13.0MP Miracast OTG

Lenovo Lemon 3 (K32C36) 5.0inch FHD Screen 2GB 16GB Smartphone Qualcomm Snapdragon 616 Octa Core 1.5 GHz

אבל צריך לבדוק מחדש, הסינים האלה מעדכנים בקצב יומי

אם התחילו למכור את זה, הוא הכי טוב

XIAOMI Redmi 3 5.0" HD 4G LTE Android 5.1 2GB 16GB Smartphone Qualcomm Snapdragon 616 Octa Core 1.5 GHz 4100mAh 5V/2A

עריכה אחרונה על ידי LotusElise

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה, לא חשבתי על מילואים. צריך להוסיף את זה לרשימה בסוף המשפט שלי.

סמארטפון במחיר של נוקיה מסדרה 100, ולחשוב שעד לפני כמה שבועות התלהבנו ממכשירים ב-$74.99. השאלה היא האם המכשירים עמידים יותר מה-Jiayu F1 שכיכב כאן לפני מספר חודשים. די מבעס להגיע למילואים ולגלות שהטלפון לא פועל.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני או שהמחיר המינימלי למכשיר הזה עומד על $39?

לא מצאתי בשום מקום ב$29

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק אני או שהמחיר המינימלי למכשיר הזה עומד על $39?

לא מצאתי בשום מקום ב$29

לפי הכתבה זה היה מחיר השקה ,אולי נגמר

כתוב 29 אבל לא נראה לי עובד

http://www.aliexpress.com/item/2016-Original-Blackview-A5-Mobile-Phone-Android-6-0-CellPhone-MTK6580-Quad-Core-1-3GHz-4/32645933682.html?spm=2114.40010308.4.2.91BcDF

בתור אחד שכותב לכם עם טאבלט של Chuwi אני הכי אוהב את הטלפון הזה שלהם.

מסך 7 אינך.

מעבד אינטל.

60 $

בדיוק מתאים למילואם (:

(אל תקראו את כל הנתונים זה מבייש)

http://www.geekbuying.com/item/Chuwi-Vi7-3G-7-Inch-Android-5-1-Phone-Call-Tablet-PC-SoFIA-AtomX3-3G-R-C3230--Quad-Core-Phablet-IPS-1024x600-1GB-8GB-GPS-WiFi-OTG---Black---White-347255.html

עריכה אחרונה על ידי LotusElise

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש המלצה למכשיר:

מעבד מסדרהSD8 או ברמה זהה.

מסך 5-5.2 אינצ׳

4gb זכרון

32gb זכרון עם חריץ הרחבה או 64gb בלי

usb type c

קניה בארץ או הזמנה מחו״ל.

תקציב עד 2200 ש״ח.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש המלצה למכשיר:

מעבד מסדרהSD8 או ברמה זהה.

מסך 5-5.2 אינצ׳

4gb זכרון

32gb זכרון עם חריץ הרחבה או 64gb בלי

usb type c

קניה בארץ או הזמנה מחו״ל.

תקציב עד 2200 ש״ח.

תודה.

תסנן ב-ZAP.

אין חיה כזו בתקציב הזה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתקין עליו את ה hydrogenOS ותגלה שההבדלים בינו לבין הMI5 מתגמדים...

אבל אני מבין אותך, אם הייתי עכשיו מחליט לרכוש מכשיר אחר כניראה שגם אני הייתי ממתין טיפה לMI5

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשחק את משחק ההמתנה עד אין סוף. עוד שבועיים כבר יהיה משהו אחר להמתין לו.

כל מכשיר הוא אוסף של פשרות וצריך לבחור על מה מתפשרים ועל מה לא (גודל מסך, ממשק, מהירות טעינה וכו'). כל אחד לפי צרכיו וטעמו.

הבעיה היא שאת הפשרות של מכשיר חדש לומדים רק אחרי שכבר השתפשפו עליו איזה חודשיים שלושה.

מה שאמור לתת על הנייר, זה לא תמיד מה שאתה מקבל.

למשל, תיאורטית, המכשיר הכמעט אידיאלי שלי היה אמור להיות Nexus 5X, אבל הסתבר שהוא סובל מכל מיני בעיות חומרה/תוכנה. אם יש משהו שאין לי סבלנות בשבילו זה סלולרי עם גליצ'ים.

בכלל נראה שהדורות האחרונים של מעבדים מציגים יכולות גבוהות על הנייר, אבל בפועל מתחממים ומורידים ביצועים כשהם נדרשים לעיבוד "כבד" לאורך זמן (אם לא צריך, אז לא צריך גם מעבד חזק...).

מכשיר אחר שנראה תמורה מצויינת הוא ה-LG G4, עד שגילו שיש לו תקלה שמחסלת את המכשיר, כשאין אחריות מקומית.

נ.ב. יש לי oxygen על ה-OnePlus X וטפו טפו טפו, הכל בסדר.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...