Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

יש הרבה.

זה תלוי בהעדפות

נקודות בולטות במכשיר:

אנדרואיד כמעט נקי (עניין של העדפה אישית, אבל בשבילי מערכת ההפעלה זה ההבדל הבולט בין מכשירים, אלא אם אתה מהמתקינים לבד)

דק (לי חשוב, כי הסלולרי אצלי בג'ינס).

מסך AMOLED לטוב ולרע (עניין של טעם בעיקר, אבל הבהירות מצויינת, למרות שאני פחות מחבב מסכים עם ניגודיות מוגזמת).

3GB RAM - משאיר זיכרון פנוי ודילוג מהיר בין אפליקציות, כי הן נשארות פתוחות.

כרטיס הרחבה/SIM שני - למי שרלוונטי.

נראה ומרגיש כמו מיליון דולר (למי שחשוב).

שימוש בכפתורי מגע פיסיים מפנה קצת מקום על המסך.

יש רדיו FM.

הגליץ' היחיד שמצאתי, אם מפנים את שורת החיפוש של גוגל ממסך ה-home, אי אפשר לפתוח את מגירת האפליקציות. באג.

חוצמיזה, הכל עובד קצת יותר מהר וחלק מה-G2 שהיה לי (שגם נפל פעמיים, שלוש... אז לך תדע).

אני לא משחק משחקים שדורשים מעבד והשימוש שלי הוא בעיקר מסרים, יומן, שיחות, Waze, אפליקציות ניווט בזמן רכיבה וכו'.

בסה"כ אני לא חושב על המכשיר ותפקודו במשך היום, אז הוא טוב...

תודה לא מצאתי אלטרנטיבות מעניינות, בדיוק הזמנתי לפני כמה דקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש טיפלה סבלנות אני ממליץ בחום לא לעוף על התוצרת של oneplus (שיש לי בכיס כרגע) אלא לחכות לmi5 של xiaomi.

אין לי מילה רעה לומר על החומרה של 1+

אבל מערכות ההפעלה שלהם בדור הנוכחי (שהם החליטו לפתח בעצמם) לא להיט בכלל.

מרוב שהתייאשתי מהoxygenOS שהגיע עם ה1+2 שלי, התקנתי את הH2OS שזה המערכת המקורית לשוק הסיני. עובד משמעותית טוב יותר אבל תאימות פחות טובה ליישומים של גוגל.. לפחות הסוללה מחזיקה לי יומיים ללא מאמץ. אבל עדיין יש לא מעט עבודה.

גירסת המרשמלו יחד עם API חדש לחיישן טביעת אצבע + פוקוס לייזר היו אמורים לצאת החודש, מה שהיה פותח אפשרות למפתחים אחרים להוציא גירסאות משלהם למכשיר, אבל זה עדיין לא קרה ולא ברור מתי יקרה.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שיש טיפלה סבלנות אני ממליץ בחום לא לעוף על התוצרת של oneplus (שיש לי בכיס כרגע) אלא לחכות לmi5 של xiaomi.

אין לי מילה רעה לומר על החומרה של 1+

אבל מערכות ההפעלה שלהם בדור הנוכחי (שהם החליטו לפתח בעצמם) לא להיט בכלל.

מרוב שהתייאשתי מהoxygenOS .

ממה בדיוק התייאשת?

מערכת פשוטה, בלי כלום כמעט...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהלאגים, התקיעות, צריכת הסוללה המוגזמת הבאגים במצלמה ועוד כמה שטויות.. מה גם שהממשק המרובע והאפרורי זה די טראומה אחרי מערכת ההפעלה הנהדרת של xiaomi שהיה לי לפני כן.

המצחיק הוא שקיבלתי את המכשיר עם מערכת הפעלה בגירסה די מוקדמת שעבדה לא רע, ואז המכשיר ביקש לבצע עידכון וכל השטויות הללו התחילו.

בקיצור, מערכת פשוטה זה לא אומר מערכת יציבה, או כתובה היטב.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשריך..

או שהשימוש שלך לא מספיק "כבד" או שהמערכת של הX יציבה יותר מה2.

בכל אופן ריפרוף קצר בפורומים של 1+ ותראה שאני לא לבד..

מלא יוזרים מתוסכלים מהבעיות שתיארתי, מלא אנשים מנסים לחזור אחורה לגירסה מלפני חצי שנה (אפשר אבל נורא מסורבל) ומחכים למרשמלו בציפיה לפתור את כל הח#א הזה..

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי ולאח שלי יש OnePlus one

שלי הפסיק לעבוד אחרי חצי שנה ונמצא עכשיו בארה"ב בתיקון.

של אח שלי הסוללה צולעת, פתאום נגמרת לו הסוללה בסוף היום.

הם הסתבכו עם מערכת ההפעלה.

החברה הראשונה שעבדו איתה עשו להם תרגיל מסריח.

החברה השניה לא מספיק טובה.

לפני חצי שנה הייתי ממליץ לקנות אחד מאתר בייצרן, בטוח לא בארץ.

עכשיו גם זה לא.

הטלפונים שלהם מיועדים להיות זולים עם המעבד הכי טוב בשוק בזמן שהם חוסכים בחלקים אחרים.

אז לשלם בארץ מחיר של lg זה לא הגיוני.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי דווקא כבר שנה ו3 חודשים,ואין תקלות ONEPLUS ONE

מריץ 5.1.1

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עם ה +1 מעל שנה (בגרסא האמריקאית) ומאוד מרוצה מהסוללה והמהביצועים (גם במשחקים)

בתקופה שקניתי אותו הוא עלה ~ 60% מהמכשירים האחרים בעלי אותו מפרט.

את ה +X רכשתי לבת שלי כי היא לא מסתדרת עם מכשירי 5.5"

וגם בנקודת זמן הנוכחית התמורה למחיר של ה +X טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתם מזמינים מחו"ל אז כל דגם של xiaomi עדיף על OnePlus

אם קונים בארץ אז LG יותר זולים.

אחרי שoneplus יצאו אז כולם העתיקו אותם בקטע של טלפון פשוט עם מעבד חזק.

עכשיו מעבדים זולים כמו helio x10 מספיק חזקים אז אפשר לקנות טלפונים ממש זולים עם ביצועים טובים.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי היסטוריה עם המכשירים של 1+.

רכשתי את ה1+1 כאשר הוא יצא. סוללה טובה. בעיות טאצ' התחילו אחרי חודש.

התיישאתי ומכרתי את המכשיר לפני שיצא עדכון תוכנה שמסדר את בעיית החומרה :roll:.

אחרי שנה קיבלתי מעבודה שוב את ה1+1. פה ושם שכאשר היייתי מדליק את המכשיר ממצב שינה הטאצ' לא היה עובד. שליחת המכשיר למצב שינה ומדליק חזרה, היה מסדר את הבעיה.

היה נתקע הרבה. שומע בעבודה הרבה תלונות שהמכשיר גם נתקע להם...

החלפתי, ועכשיו אני עם 1+2. שימוש כבד. חיישן תביעת אצבע עדיין עובד טוב. למה עדיין? כי כל הרשת מפוצצת בתלונות שהחיישן וכפתור הבית פשוט מתים ללא סיבה. חוץ מזה אחלה מכשיר ואחלה סוללה. נהנה מאופן ה"מיוחד" של פתיחת המכשיר וגם הUSB TYPE C ממש אחלה.

לחבר יש 1+X. אין לו תלונות, המכשיר עובד לו טוב.

לסיכום אם לא היה נכפים עליי המכשירים של 1+ בשנה האחרונה כנראה הייתי מעדיף גלקסי 6 ועכשיו את 7 (חבל שאין לו USB TYPE C).

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכלס זה נכון... תמוה בעיני לשלם על ONEPLUS X יקר יותר מאשר LG G3(שאגב גם קיבל אנדרואיד 6)

ה-G3 גדול מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ. ב. לזוגתי S5 בן כשנתיים פלוס. כבר הרבה זמן שהוא מקרטע, איטי, המסך מהבהב בבהירות נמוכה וחיי הסוללה בקנטים.

השימוש שלה עוד יותר צנוע משלי.

אני הולך מעכשיו על סוסי עבודה עם חומרה ותיקה ומוכחת עם מינימום טריקים, שטיקים ושינויים לממשק.

גם לא משדרג מערכת הפעלה, אלא לאחר שעבר זמן ונצבר ניסיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כבר הגעתי למסקנה שעם כול אנדרואיד צריך לדעת לעבוד. זה לא מכשירים של שגר ושכח. גם לא אנדרואיד נקי.

אצל כולם צריך לדעת איזה אפליקציות להתקין, כי יש כאלה שיש להם גישה לכול דבר ויטחנו לך את הסוללה.

בכולם צריך לאפס אחת לכמה זמן את המכשיר, כי יש איזה PROCESS שמחליט לטחון לך את הסוללה, ולפגוע בביצועים.

אצל כולם "עדכון" נהיה מילה נרדפת ל "שפן ניסיונות", שכן זה בדיוק מה שהצרכנים הופכים להיות.

כי עובדתית, לי גם יש גלקסי 5 מסלקום. רק שאני מחקתי וביטלתי את כול האפליקציות שיט של סלקום וסמסונג, אני מוריד מינימום אפליקציות, ואחת לכמה זמזן אני מאפס את המכשיר.

לי אין שום לאג חריג, והסוללה שלי מצויינת(כרגע עם 83 אחוז סוללה ו-1:20 שעות זמן מסך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...