Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

פעם היה לי אייפון 3GS וגם אייפון 4, הם היו אחלה. לאחרונה גם קניתי לאחי אייפון 5S משומש ב-850 ש"ח, הכל טוב ויפה. את האייפון 4 החלפתי לפני כשנה ב-G2 של LG והכל היה מעולה גם התרגלתי לגודל, החלפתי פעם אחת את המסך לבד שעלה כמעט 300 ש"ח מ-EBAY (הסוללה קצת נהרסה לדעתי בהחלפה כי התקפלה קצת). לפני כמה ימים הטאץ' בפס עליון קטן הפסיק לעבוד עקב נפילה ועכשיו אני מתלבט אם להחליף שוב מסך באותה העלות ואולי על הדרך גם סוללה ואז נגיע לכ-500 ש"ח או לשדרג את המכשיר מה שאני לא אוהב לעשות סתם כי באמת ה-G2 הוא אחלה.

לקנות S7 לא מתחשק לי בגלל עלות גבוהה והתיישנות מהירה של סמסונג, את הגימור של ה-G5 לא אהבתי בכלל. ואז השיקו לי פה אייפון SE שגורם לי להתגעגע לגודל הנוח ולגימור האיכותי כמו מרצדס ב-2900 ש"ח ל-64GB לעומת אייפון 6S ב-4350 ש"ח ל-64GB, אבל באייפון כזכור לי אין הקלטת שיחות מסודרת וזה חשוב לי מאוד שכל השיחות שלי יהיו מוקלטות ללא כל התעסקות מצידי - האם יש כבר פתרון?

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם יש פתרון... אבל הגעגוע שלך לא אמיתי. תנסה לשחק אחרי G2 עם מסך 4 אינץ' - אתה תרצה לזרוק את הטלפון.

למען האמת גם לי יש G2 ואני מרוצה ממנו עד הגג, לפני כמה זמן נכנס בי איזה ג'וק שבא לי לשדרג, ואז אחרי 10 דקות בערך הבנתי שאין בשביל מה כי הטלפון הזה, למרות שהוא בן כמה שנים כבר - הוא אחלה ואין בכלל הרגשה כאילו הוא מתחיל כבר להזדקן.

לעבור ממסך קטן לגדול זה אפשרי, ההפך לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נכון, שיחקתי עם ה-5S שקניתי לאחי והכל טוב. דווקא התלהבתי מהמהירות והאיכות למרות שהמכשיר משומש!

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מישהו שחשב על האייפון se, אחרי משחק עם האייפון 5 של אמא שלי, הבנתי שלמסך 4 אינץ' אין סיכוי שאני חוזר. פשוט קטן מדי.

ובכול מקרה לא חייב דווקא ללכת על se או גלקסי 7. יש מכשירים כמו הנקסוס 5x שעולה 1600 שקל או גלקסי 6 שיעלה בערך 2100

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בא לי על מכשירים שמתיישנים אחרי שנה.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצרכן.

אם מכרו לך מכשיר ב-100 שקל, ואין להם כאלו יותר, צריך להחליף אותו במכשיר ב-100 שקל אחר. להשוות דפי נתונים זה מורכב מדי.

מסכים, ועם זאת לא צריך להשוות דפי נתונים משום שכוחות השוק גרמו לטלפון להתמקם בעיני כל העולם באותה ״משבצת שיווקית״ (מבחינת יכולות טכניות) יחד עם טלפונים אחרים בעלות דומה - מלבד העולם שבו סלקום קיימת כמובן.

עריכה אחרונה על ידי Fkl0ster
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקסוסים לא מתיישנים.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסה xiaomi mi5.

מישהו שעובד איתי קנה כזה, שהטלפון נראה ומרגיש חמוד ביותר.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקליד כבר מהאייפון se החדש שקניתי.. איזה מכשיר! ׳צטערת, אבל רמת הליטוש, ההיקצוע ותשומת הלב לפרטים הקטנים היא רמה מעל אנדרואיד. במילה אחת? פרימיום.

זכור לי ראיון עם ג׳ובס שבו הוא אמר שבאפל עובדים ציירים, סופרים, היסטוריונים וכד׳ - שהם במקרה גם מהנדסי חומרה ותוכנה מעולים. אני מוכן להישבע שבכל מקום אחר זה להיפך..

בעיני, זה ב-ד-י-ו-ק הגורם שהופך את אפל לחברה בעלת שאר רוח ואופי כל כך ייחודי בנוף תעשיית המחשבים ובכלל.

וכדי שלא תחשבו שאני אפל-הד, זה המוצר הראשון אי פעם מתוצרתה שרכשתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקסוסים לא מתיישנים אחרי שנה, הכי לא.. נקסוס 4 בן 4 שנים או 5 בן 3 מרגישים עדיין מעולים וחדשים. אם יש מכשיר שלא מתיישן זה נקסוס

אני הייתי מחליף טלפונים כל הזמן עד שהגעתי לנקסוס 5 שגם אם יישבר לי אני אלך ואקנה עוד אחד כזה משומש.

עריכה אחרונה על ידי liorwohl

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם se מאז אתמול ולא נראה לי שאי פעם אצא מהשבי של אפל.. מכשיר ראשון של אפל אחרי אנדרואיד כושל. נחיה ונראה.

לגבי התרגלות לגודל, אני חושב שזה משהו שכן אפשר להתרגל אליו. באגים כמו הפעלה אקראית מחדש, קריסת יישומים ואי יכולת לנהל שיחה זה כבר משהו שבאמת אי אפשר להתרגל אליו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צריך מצלמה טובה.

Just daily

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם היה לי אייפון 3GS וגם אייפון 4, הם היו אחלה. לאחרונה גם קניתי לאחי אייפון 5S משומש ב-850 ש"ח, הכל טוב ויפה. את האייפון 4 החלפתי לפני כשנה ב-G2 של LG והכל היה מעולה גם התרגלתי לגודל, החלפתי פעם אחת את המסך לבד שעלה כמעט 300 ש"ח מ-EBAY (הסוללה קצת נהרסה לדעתי בהחלפה כי התקפלה קצת). לפני כמה ימים הטאץ' בפס עליון קטן הפסיק לעבוד עקב נפילה ועכשיו אני מתלבט אם להחליף שוב מסך באותה העלות ואולי על הדרך גם סוללה ואז נגיע לכ-500 ש"ח או לשדרג את המכשיר מה שאני לא אוהב לעשות סתם כי באמת ה-G2 הוא אחלה.

לקנות S7 לא מתחשק לי בגלל עלות גבוהה והתיישנות מהירה של סמסונג, את הגימור של ה-G5 לא אהבתי בכלל. ואז השיקו לי פה אייפון SE שגורם לי להתגעגע לגודל הנוח ולגימור האיכותי כמו מרצדס ב-2900 ש"ח ל-64GB לעומת אייפון 6S ב-4350 ש"ח ל-64GB, אבל באייפון כזכור לי אין הקלטת שיחות מסודרת וזה חשוב לי מאוד שכל השיחות שלי יהיו מוקלטות ללא כל התעסקות מצידי - האם יש כבר פתרון?

לשיאומי יש אופציה בממשק להקלטת כל השיחות אוטומטית ושמירה בזיכרון, יעיל מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסה"כ בלוק עם כפתור שמיוצר ע"י עובדים סינים בתת תנאים ונמכר עם mark-up מטורף במדינות מערביות עם רמת חיים גבוהה.

"Metal is like flesh. Both carry potential in their veins. When tempered with heat and pressure, the potential surfaces"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרימיום בתחת שלי, אל תעלב.

אבל זה פשוט מצחיק שהם הצליחו למכור סמרטפון בלמעלה מ2000 ש"ח ועם מסך של טמגוצ'י.

המכשירים שלהם נראים טוב, אבל זה לא שווה כלום עם מערכת הפעלה מחורבנת.

ההתלהבות הראשונית תרד לך ועוד כמה חודשים תבין עם מה נתקעת.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...