Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אין בעיה אם זה, אבל לטעון שהוא מכשיר לא רע בכלל או שאפשר להשאר עם האייפון 5s לשנים ארוכות? זה בדיחה טובה. 2 אלו מכשירים מתים(אייפון 5s ימות בוודאות בעדכון הבא). מוטו g דור ראשון ב 400 שקל עובד בוודאות יותר טוב מאייפון 5 כיום.

ועם כאלה עדכונים עדיף שיעדכנו שנתיים ויעזבו את המכשיר. האייפון 5 שהיה לי(ועבר לאמא שלי) והאייפון 4s שהיה לי, היו מודים מאוד לאפל אם הייתה משאירה אותם על ios6

לא כתבתי שישרוד כמה שנים טובות,אלא תקופה ארוכה.

יש לא מעט אנשים שמבחינתם מצב סטוק מקופסא זה המצב להישאר איתו עד המכשיר הבא.רובם לא משדרגים עד שאין ברירה,וכמעט תמיד יש.

לעניין תמיכה באפליקציות,זה נכון,אבל לרוב מי שמצב סטוק טוב לו,לא ממש משתמש באפליקציות בטירוף אלא מתמקד בשילוש הקדוש של וייז,ואטצאפ,פייס אשר לרוב נתמכות גם בגרסאות נמוכות.

על כל פנים,וכדי לסגור את הדיון,מוטו G דור ראשון בן חצי שנה בערך,יכול,אולי,לעשות ספונג'ה בביתו של אייפון 5S ואז להוריד את הזבל....

פשוט ליגה אחרת של מכשירים.עולמות אחרים.

תמים מצדך לחשוב אחרת.

חג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל פנים,וכדי לסגור את הדיון,מוטו G דור ראשון בן חצי שנה בערך,יכול,אולי,לעשות ספונג'ה בביתו של אייפון 5S ואז להוריד את הזבל....

פשוט ליגה אחרת של מכשירים.עולמות אחרים.

תמים מצדך לחשוב אחרת.

חג שמח.

מבחינת פואטיקה, מרשים.

מבחינה עניינית, אין אמירה עניינית אחת.

אבל הצחיקו אותי הדימויים.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא יכול, והאייפון לא.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת פואטיקה, מרשים.

מבחינה עניינית, אין אמירה עניינית אחת.

אבל הצחיקו אותי הדימויים.

יש לאבי מוטוG כזה ולאחי 5S. אני משחק עם המכשירים שלהם לא מעט.

אני חושב שאם נקח את האמירה עם הספונג'ה והזבל ונהפוך אותה לחלוטין נקבל את המציאות.

המוטוG עדיין סוס עבודה והאייפון סוס מת.

אייפונים הם מצוינים (מבחינת חלקות התפעול שלהם. לא משום בחינה אחרת) *רק* כשהם חדשים וכמעט חדשים.

עריכה:

לפני שבועיים כשקניתי את הS7 EDGE, הייתי שניה לפני רכישת 6S+. הייתי הכי אנטי סמסונג. חבר המליץ ואמר לי מה יש לך להפסיד, גם ככה סמארטפוני דגל לא נשארים אצלך לתקופות ארוכות, תנסה. וואלה - צדק! :)

עריכה אחרונה על ידי shorlakk
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המוטו G דור ראשון שלי בן שנתיים, והוא בהחלט סוס עבודה, כזה שנדחף לכל כיס, שורד נפילות בלי כיסוי מגן, ועושה מה שטלפון צריך לעשות.

אבל כבר כן ניכרת בו האטה מרגיזה, פחות באשמתו ויותר באשמת האפליקציות שהולכות וזוללות משאבים מגרסה לגרסה. בין הבולטות- הגרסה החדשה של ווייז שחונקת אותו, והגרסאות האחרונות של וואצאפ שמנופחות בטירוף.

באפליקציה של פייסבוק אני לא משתמשת כבר יותר משנה, אלא בtinfoil for facebook שעובדת לא רע בחצי מהמשאבים של המקורית.

הסוללה כבר מחזיקה פחות מעמד מפעם (פחות מפריע, אני בסביבת מטענים רוב היום) והיא לא נשלפת.

בגדול אני כבר כן מתחילה להרגיש את הצורך לשדרג, אבל יודעת שיהיה לי קשה מאוד למצוא מכשיר שנותן את הנוחות והתועלת שהחמוד הזה נתן במחיר של סינים של היום. פשוט אין לזה מתחרים.

מתניידת בפג'ו 206 1.4 ידנית שנת 2004 ( 1 2 3 4 5 )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבן שלי יש מוטו G גם כן שנתיים.

אין מה לעשות - הזמן עושה את שלו, והטכנולוגיה בורחת קדימה. נכון שהכל פועל, אבל המצלמה גרועה, חיי הסוללה התקצרו, והמעבד 1gb ram חלש ולא מספיק מהיר.

אני שוקל להחליף לו את המכשיר ל moto x play אשר ניתן לקנות בסביבות 1600 שקלים בארץ ועם אחריות. נכון שהוא יותר גדול, אבל עושה רושם שבנוי חזק ( ועם מצלמה נורמלית ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב את ה play, בכסף הזה אפשר להזמין את ה style שטוב ממנו בהרבה מאמאזון.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומיסים לא צריך לשלם בהזמנה מאמאזון? מה עם האחריות ?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנה מאמאזון כוללת תשלום מיסים, המכשיר מגיע עם שליח עד הבית

אחריות אפשר לממש מול אמאזון, אני מאמין שהיבואן של מוטורולה בארץ (יורוקום) גם אמור לעזור בעניין

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להעיר נמרים מרבצם,

ומן הסתם קהילת האנדרואיד גדולה לאין שיעור מקהילת האייפד אין,כך שסביר שאני במיעוט,

אבל חשוב לדייק ולא להיות ניזונים משמועות כתבה מוזמנת כזו או אחרת.

S7 מכשיר מדהים,לא פחות. שיחקתי איתו ערב שלם ומאוד התלהבתי.

יחד עם זאת,מכשירי אנדרואיד חולים כולם באותה מחלה ומתחילים להתעייף,ומאוד,אחרי מספר חודשים והעמסה של אפליקציות.

באייפון זה לא קורה.

אני כן מסכים,שבמונחי vfm מוטו g וגם e לצורך העניין מאוד אטרקטיביים ושווים את מחירם,ללא ספק,אבל הם וודאי לא מייצגים.

אנדרואידים בכירים עולים כמו אייפון ומחירם צונח בטירוף מהר מאוד מאחר ויוצאים להם מתחרים כל עשר דקות.

תלט הייתי קונה מכשיר היום,ולא אייפון,ולא רוצה לקנות דגל של היום בארבעת אלפים ש״ח,הייתי קונה G4 ,שבמחיר של 1500 ₪ אין לו מתחרים ואז גם אייפון לא רלוונטי למשוואה כי יעלה הרבה יותר.

במונחים של תקיעת מכשירים וזליגות זיכרון,ברור לכל שאייפון כמעט ולא מרסטים והוא פשוט עובד טוב יותר.

תמי שובב להיכנס לקרביים של המכשיר ולהחליף רומים,אז אין תחליף לאנדרואיד.

אגב,אני מחזיק גם נוקיה לומיה 930,מבוסס חלונות,מכשיר מעולה. לא פחות מזה.

מי שמחזיק אייפון 5s שנתקע ו״מת״ כפי שתואר כאן,יש לו בעיה עם המכשיר.

מסכים לגבי אייפון 4 וגם 4s שכבר ישנים מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, איני רואה כל הבדל בכמות התקלות, תקיעות או דרישה לאתחול בין מכשיר האנדרואיד שלי ( HTC M8 ) לבין האייפד מיני שלי. שניהם רצים חודשים בלי לתת לי כל סיבה לאתחל.

היתרונות לאייפד מבחינתי הוא דפדפן טוב יותר מאשר לאנדרואידים וזמן סוללה בסטנדביי טוב יותר. אם לא שני אלה, הייתי מעדיף טאבלט אנדרואיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה להשוות זמן סוללה בין טאבלט לבין טלפון, הרי הטאבלט לא שומר על קשר רציף עם הרשת הסלולרית, מנגנון שמצריך לא מעט אנרגיה.

לגבי המוטו G ומוטו E - סוסי עבודה, אבל מצריכים ריסטרט פעם בכמה ימים. דווקא המחליף הסיני שמצאתי (כ-800 ש"ח לא כולל מיסים) יותר יציב, ללא זליגת זכרון, ובינתיים, עם מגן דק, שרד אי אילו נפילות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משווה בינו לבין הנקסוס 7 שהיה לי. הנקסוס לא היה שורד ב- Idle יותר מיומיים שלושה, בעוד האייפד יכול לשרוד שבועות עם אותם סנכרונים.

במרמשלו המצב השתפר משמעותית, אבל עדיין בתחושתי האייפד שורד יותר, למרות שכבר לא השוויתי מול הנקסוס בגרסה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M8 מכשיר מצויין ונמכר היום בארץ,מפורבש,ב990 ₪. מציאה היסטרית.

Htc באיכות בניה בעיניי מספר אחת.

יש לי עדיין באחת המגירות,לטובת הנוסטלגיה,Htc droid Dna. היה נדיר לזמנו.

עריכה אחרונה על ידי Johnathan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...