Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

העובדה הזאת היא מה שגורם למכשיר לעבוד בצורה חלקה, מהירה ויציבה לאורך זמן ולא להתחיל לקרטע אחרי חצי שנה.

כל אחד וסדר העדיפויות שלו..

Sent from my iPhone using Tapatalk

תרשה לי לגחך.

אייפון 5s של חברה שלי קירטע כבר חצי שנה אחרי הקנייה.

וזה היה האייפון השלישי שלה, ואחרי זה כבר השתדרגה לאנדרואיד.

ואני כבר מנובמבר עם אנדרואיד נקי(ולא החרא של lg או סמסונג) והמכשיר עדיין טיל כמו ביום הראשון.

ואני לא רואה איך העובדה שאתה צריך להשתמש באייטיונז ולא יכול להעביר תכנים למכשיר בצורה נוחה, משפיעה על מהירות המכשיר.

Sent from my XT1575 using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ArikC

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, מזמן לא הייתה פה מלחמת android vs apple.

זה יכל להיות יותר מעניין אם הדיון לא היה מתחיל ממכשיר מלפני 3 דורות שעבר מתיחת פנים קלה ונמכר כ "הדבר הגדול הבא" :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ושני בנים מגינים על המכשירים עם באמפר, האשה והבן השלישי עם נרתיק סגור מלפנים. וכמובן מגן מסך.

לא צריך שזה יהיה וויזתא, מספיק שיבלוט מילימטר מעל המסך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
מרגיז אותי שהמכשיר אצלי רק שנה וחצי, למה הוא לא יותר עמיד כמו אייפון? הייתי אפילו מוכן לשלם עליו יותר בשביל זה.

באמת מוזר מה שאתה אומר, אני עם G2 כבר נראה לי שנתיים והכל עובד פיקס (הייתה בעיה עם שתיית סוללה אבל היא התבררה כתוכנתית)

אולי זה בגלל שלאייפון התייחסת ביותר ייראת כבוד? כמה פעמים האייפון נפל לך?

אגב, כיסוי כלשהו לטלפון, יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מכשיר מלפני 3 דורות.. זה 6s בלי כמה פיצ׳רים שוליים (לדעתי) באריזה של 5.

על כל פנים, אמנם אין לי אישה אבל אני גם לא Power User. כשהייתי צעיר הרגשתי הכי מגניב לקנות AMD, בימים שבהם עוד הייתה כמעט מוקצה. בכלל, הייתי קונה בלי היסוס ערכות שבבים לא מוגמרות ובלבד שהן future proof ולקחתי סיכון גבוה לבעיות תאימות ויציבות בשביל להתהדר בממבו ג׳מבו שיווקי שהתגלה, ברובו, כפלופ טכנולוגי.

כיום אני רוצה מכשיר (מחשב למעשה) אמין, שעושה את העבודה ושאינו מתפשר בכל הקשור לידידותיות למשתמש - ולא, חסרונו של פיצ׳ר כזה או אחר אין פרושו התאכזרות למשתמש - דבר שמצאתי באייפון.

אם התקציב יאפשר, כנראה שהמחשב (נייד\שולחני) הבא שלי יהיה של אפל.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אמרתי את זה, הסוללה מתרוקנת קצת מהר יותר בגלל שבהחלפת מסך כשפרקתי אותה היא התקפלה קצת כמו פלסטלינה כי היא מודבקת לשלד. האייפונים נפלו לי כמה פעמים, מדובר בנפילות סטנדרטיות ולא קרה להם כלום מלבד נגיעות בשאסי.

Just daily

07' Škoda Octavia 1.9 TDI DSG6 09' Toyota Avensis

HU: Alpine CDE-126BT AMP: Mac Audio ZX 4000 SUB: Hifonics HFI12D4

מצלמות תיעוד לרכב - המון מידע והמלצות מחברי הפורום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה טוב מחשב של מק ולמה הוא עדיף על ווינדוס למשתמש סטנדרטי(רמז,הוא לא).

ובכנות להגיד לך אני חושב שהמכשירים של אפל הם ההפך מידידותיים למשתמש.

ועם העלות המפגרת של המחשבים שלהם, אתה מרכיב היום מפלצת שעושה מה שהם עושים, אבל הרבה יותר טוב.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין של תחושת ה-VFM.

ד"א - למחפשי מכשירים בסיסיים, קיבלתי עכשיו את המייל היומי\שבועי מ-GearBest, מחיר מכשירי MTK עם 2/32 ג"ב ירד לסביבות $100. למי שצריך מכשיר למילואים וכד'. אין לי מושג מה איכותם, אולי hwgeek יסייע לנו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת, אפל די מתחילה ליישר קו על המתחרות האנדרואידיות שלה.

מאז שיצאה ios 7, והדורות הבאים, כמות ה lag והבאגים עלתה פלאים. וזה קורה גם במכשירים החדשים.

אם פעם הייתי חושב שאתה משלם פרימיום על מכשיר אבל לפחות אתה מקבל מכשיר לשנים ארוכות, כום אני מרגש שאתה קונה מכשיר לשנתיים עד שאפל מחליטה עם עדכון תוכנה לדפוק לך את המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב על נקסוס 6P,או ה5X.

בנוסף תשקול גם את המוטורולה moto x pure .

טלפונים טובים לא צריכים לעלות כמו רכב,מי שמספיק טיפש להוציא 4 אלף על מכשירים זו בעיה שלו,אל תתפתה לקנות סמסונג אחרי שנה אתה יכול לזרוק אותם לזבל.

תעדיף מכשירים שהיצרנית התעסקה כמה שפחות ברום.

לגבי אייפונים אם אתה מסתדר עם מסך פצפון ולא מפריעות לך כל ההגבלות שלהם תלך על זה,רק אל תחשוב שאחרי חצי שנה שנה המכשיר לא יהיה איטי .

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכנס לויכוח עתיק היומין של אנדרואיד מול iOS ,אבל יכול להגיד שלפחות עם מכשירים של אפל אתה יוצא ממירוץ החימוש האינסופי אל עבר עוד מכשירים שמושקים כל עשר דקות ופתאום התכשיט שלך שווה אלפיה פחות והרבה פחות פרסטיג׳ כי יצא יורש אחרי שלושה חודשים...

עם אייפון,אם תבחר לדלג דור,קרי,להחזיק אייפון 6 ולקנות את ה7 כשייצא ולא 6s,תגלה שהפער סביר מאוד,ויותר מהכל,מחירי היד השניה של מכשירי אפל לא מתרסקים ושומרים עד הדור הבא על מחיר טוב,כך שניתן גם לצמצם פערים.

אני מחליף אייפון כשיוצא מודל חדש ונהנה תמיד להיזכר באייפון 5s ששמרתי לגיבוי ליום סגריר(על אף שמעולם לא נאלצתי להשתמש בו...).

לעניין g2,קנה אחד מפורבש מאיביי במחיר החלפת סוללה ומסך ותמשיך ליהנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כמו לשאול למה לקנות סדרה 1 כשבאותו מחיר אפשר לקנות סופרב.

דווקא בפורום מכוניות אפשר להבין את הבחירה באחת מהן על פני האחרת - כל אחת עם האיכויות שלה.

מי שחושב שבנאדם שקנה אפל רק עשה ויתורים ולא הרוויח דבר תמורתם, יעדיף סופרב וזה בסדר. אני הייתי לוקח סדרה 1 ככל הנראה, כי הגודל של הסופרב מוגזם לשימושי (ע״ע מסך גדול מ-4 אינץ׳) וחשובה לי התנהגות הכביש העדיפה של הבימר (ע״ע ממשק מלוטש); ועם זאת אני מכיר בכך שהסופרב מכונית טובה וחבילה משתלמת.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שיונתן אמר - מחירי היד שניה של אפל נשארים גבוהים.

לאשתי אני משדרג כל שנתיים - מוכר את המכשיר הישן ומחזיר לעצמי כל פעם את כל הדלתא לעומת אם הייתי קונה לה מכשיר זול יותר (כן - קונה ביקר כחדש - אבל תמיד מחזיר צפונה ל1000 ש״ח על מכירת הישן. תמיד).

לגבי השאלה שלך - אפל - בגלל אבטחה - לא נותנים להקליט שיחות בטלפון או לאפשר לאפליקציות צד שלישי להקליט אודיו של אפליקציות אחרות כעיקרון.

אם זה מה שאתה צריך - אל תקנה 5SE או מכשיר של אפל.

אין דרך פשוטה סביב העניין הזה.

נקסוסים לא מתיישנים מהר כמו אנדרואידים אחרים - זה נכון.

אם אנדרואיד ממוצע מקבל עדכונים מהר נגיד שנה - שנה וחצי (יש לי S6 שקיבלתי - עדיין לא עם מרשמלו ... :|, לא לדאוג המכשיר שלי הוא עדיין אייפון 6S :)) - אז נקסוסים יקבלו מהר במשך קרוב ל3 שנים והרומים יהיו נקיים משתויות.

אם בעבר זה היה מכשירים על הצד הזול של הסקאלה - בשנתיים האחרונות - המחיר כבר לא זול אבל גם האיכות עלתה משמעותית.

ה6P לדוגמא הוא מכשיר מעולה שיש לכמה מחברי - הוא כן גדול מאוד.

על ה5x קשה לי יותר להמליץ - כי הוא בצד הזול של הסקאלה מבחינת מה שבתוך המכשיר - אבל מצד שני הוא עולה בהתאם (בארה״ב אפשר למצא אותו סביב ה300 דולר).

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה של בני ישראל עם אפל?

מדובר בחברה הגדולה בעולם.

אם אפל לא היו נותנים לסמסונג לייצר חלקים לאייפון 6, סמסונג היו יכולים להגיע לפשיטת רגל.

אם אפל לא היו מפזרים את הייצור בכל מדינות אסיה נראה לי מדינות היו מגיעות לפשיטת רגל.

זה כמו מכירות של מכוניות בארץ.

קונים פה רק חברות קטנות.

אנשים יעדיפו קיה על פורד שקיה לא מייצרת אחוז מהמכוניות שפורד מייצרת.

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...