Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

+1

לפני חודשיים קניתי z3 קומפקט במחיר בדיחה מדינמיקה סלולאר עם אחריות לשנה ( 500 שקלים למכשיר מחודש שחזר אליהם תוך 14 ימים מקונה לא מרוצה ). המכשיר מזכוכית, גם החלק האחורי. קניתי מגן ספר - רק דבר כזה יכול לשמור על צעצוע מזכוכית.

המכשיר מדהים - סוללה חזקה ביותר, מצלמה ברמה גבוהה, מעבד חזק, מכשיר נוח וקומפקטי - אין לו מתחרים למי שמחפש אנדרואיד חזק בגודל אייפון 6.

גם אני מחזיק בסוני עטור זכוכית מלפנים ומאחור. תהיה מופתע לדעת עד כמה הם עמידים.

שלי שרד כמה נפילות (אמנם רובן לא רציניות) ללא מגן כלל (גם לא מגן מסך), כולל אחת שהשביתה לי את הברך אך לא את הטלפון.

Sent from my C6833 using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמעוניין ראיתי בבאנגוד את הXIAOMI MI4 ב139$ לגירסת 2/16GB, חוסר הרחבת הזיכרון זה החיסרון המשמעותי בעיני, אבל אם יש כאלה שלא צריכים יותר אחסון אז לדעתי זה עדיין מכשיר פרימיום בכלום כסף לא.

בנוסף אפשר להתקין WIN10 עליו למי שזה הטעם שלו חח.

אולי היה פרימיום לפני שנתיים, כאשר יצא לאור. כיום הוא מיושן לחלוטין. וד"א - גם כאשר הושק נחשב לא מוצלח.

המכשיר המוצלח בסדרה הוא ה-Mi4C שניתן להשגה ב-$160 לגרסת ה-2/16 ג"ב וב-$210 לגרסת ה-3/32 ג"ב בעליאקספרס. לפני 10 הזמנתי עבור אחד הבנים שלי ב-$205, ובחיוב האשראי - 790 ש"ח. יש גם גרסה הקרויה Mi4S, בסיסית דומה ל-Mi4C עם כמה שיפורים, $300 ל-3/64 ג"ב וחריץ הרחבה ל-MicroSD (על חשבון הסים השני).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין, המחירים האלה מצחיקים אותי יחסית לרמת המכשירים.

בכל אופן אני לא רואה צורך ביותר מSNAP801, 4K יש וכל השאר, לא רואה חידושים מיוחדים מאז, זו הסובה שלא שידרגתי עדיין את הZ7 MINI, חוץ מקורא טביעות אצבע לא חסר כלום(אולי OIS).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר מבוסס SD801 יעשה את העבודה גם היום, וכל עוד הוא תקין אין סיבה להחליפו. העניין הוא שמדובר בטכנולוגיה מלפני שנתיים, ואתה רוצה לרכוש מכשיר שישמש אותך כמה שנים, לכן לא תרצה לרכוש משהו מיושן לגמרי.

שים לב לדילוגים בטכנולוגיה - מעבד הביניים החדש - SD650 - עולה על מעבד שהיה כמעט פסגת הדור הקודם (SD808). וכאן מדובר סה"כ בהפרש של שנה.

לאשתי יש מוטו G מדור שני, מבוסס SD400. אני סובל מהאיטיות כאשר אני משתמש בו. אותה המכשיר מספק, אז בינתיים נמתין עם החלפתו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

מדובר בסמרטפון סיני שנמכר בארץ כמותג פרטי .

האם שווה לנסות או עדיף לקנות מסין .

שימושים-גלישה,ניווט (מדי פעם, חשוב שיעבוד טוב ) ,משהו סטנדרטי ,לא מעבר .

רצוי שיהיה מסך 5.5 לפחות , כאשר המכשיר ישמש לניווט , יותר נוח מסך כמה שיותר גדול .

תקציב =עד 800 ש"ח

עריכה אחרונה על ידי Tida-man
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכשיר מבוסס SD801 יעשה את העבודה גם היום, וכל עוד הוא תקין אין סיבה להחליפו. העניין הוא שמדובר בטכנולוגיה מלפני שנתיים, ואתה רוצה לרכוש מכשיר שישמש אותך כמה שנים

בינתיים הטלפונים עם המעבדים החדשים לא מצליחים להיות יותר מהירים. כשיש צורך בביצועי מעבד, החדשים מתחממים ו... עובדים כמו מעבדים ישנים (במקרה הטוב).

כשעושים מבחני ביצועים בשטח (לא במדידות) מתקבלים אין הבדלים או הבדלים זניחים, כל זמן שלא מנסים להריץ משחקים.

כמו במעבדי מחשבים, צוואר הבקבוק זה כבר לא מהירות המעבד והיישום, השילוב בין חומרה לתוכנה, והתכנון הנכון משפיעים הרבה יותר מהנתונים שאפשר לקרוא ב-spec sheets.

לכן, דרך אגב, רב הביקורות שקוראים על מכשירים חדשים, מלמדות כמעט כלום על איך המכשיר יהיה ביומיום. הן רק נותנות רשימת מכולת של תכונות. הביקורות היחידות ששוות משהו הן מכאלו שכבר משתמשים במכשיר תקופה, ורואים איך הוא באמת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי שיהיה מסך 5.5 לפחות , כאשר המכשיר ישמש לניווט , יותר נוח מסך כמה שיותר גדול .

תקציב =עד 800 ש"ח

קנה בארץ Meizu M2 Note בבאג.

בול לתקציב ומכשיר מצויין.

לבת שלי יש את הגירסה הקודמת והיא מאושרת. פגשתי גם משתמשים של הגירסה החדשה שמאוד מרוצים, בייחוד ממערכת ההפעלה והפיצ'רים שלה.

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=23073

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז קיבלתי לפני שבועיים את הG4, הוא נרכש ב350$ דרך אמזון, אבל שבוע לאחר מכן המחיר ירד ל315$ וקיבלתי זיכוי מתאים.

הפלאפון בגודל אידיאלי מבחינתי (לעומת הנקסוס 6 שהיה גדול מדי, וה5 שקטן מדי). 'קטן' מספיק בשביל אחיזה נוחה ונשיאה בכיס, 'גדול' מספיק בשביל קריאה ושאר שימושים.

הסוללה מאכזבת קצת: הפלאפון יחזיק יום עבודה שלם - אבל בסיומו יהיה על סף תחתון. אם אני יוצא לרכיבת אופניים ומשתמש בGPS המצב חמור בהרבה ואני יכול לשרוף למעלה מחצי סוללה שזה מוגזם מדי.

אני מתכוון לרכוש סוללה נוספת שיהיה בכל מקרה, וגם לעשות קצת אופטימיזציית שימוש, ולראות האם יש שיפור.

מלבד העניין הזה אין קובלנות, המסך מצויין, הטאצ' נוח, דאבל טאצ' זה עוד יותר נוח, הכפתור האחורי לא נוח אבל ממש לא מעניין אותי כי הדאבל טאצ' גורם לכך שאני לא זקוק לו. הפלאפון מגיב היטב, אני לא מרגיש 'כבדות' מ bloatware או איכשלאקוראימלזה.

המצלמה היא בהחלט ההיילייט, הרבה יותר טובה מזה של הנקסוס 6 ז"ל, וגם מכל מיני פלאפונים חדשים יותר/פחות שיצא לי לראות.

הרמקול של הפלאפון סבבה, של הנקסוס היה עדיף.

בגדול, אני מבסוט. ב315$ למכשיר חדש זו מבחינתי רכישה מוצלחת ביותר. נקווה שלא יהפוך ללבנה XD

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רציני.. בטלפון הנוכחי שלי התגלו בעיות תחת אחריות והחברה שדרכה רכשתי אותו (סלקום, לא פחות!) לא ידעה לתת לי מענה שירותי הולם. אני מנסה ללמוד מהטעות הזו.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה בארץ Meizu M2 Note בבאג.

בול לתקציב ומכשיר מצויין.

לבת שלי יש את הגירסה הקודמת והיא מאושרת. פגשתי גם משתמשים של הגירסה החדשה שמאוד מרוצים, בייחוד ממערכת ההפעלה והפיצ'רים שלה.

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=23073

תודה על ההמלצה

נסגרה הפינה של מתנות לחג :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רציני.. בטלפון הנוכחי שלי התגלו בעיות תחת אחריות והחברה שדרכה רכשתי אותו (סלקום, לא פחות!) לא ידעה לתת לי מענה שירותי הולם. אני מנסה ללמוד מהטעות הזו.

תן פרטים, דא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המכשיר סבל מבעיות סינכרון בין אמצעי הקלט והפלט (שיחה הייתה מתחילה לפני שראית במסך שהתחילה, הצד השני היה שומע אותך אבל אתה לא אותו בזמן אמת וכו'), מה שהפך אותו למשקולת נייר. בדינמיקה סלולר (חברת בת של סלקום) לא הצליחו לפתור את התקלה והציעו לבסוף מכשיר מדגם אחר מכיוון שהדגם שלי כבר לא משווק, אלא שהמכשיר שהוצע היה דרמטית נחות יותר משלי. בקיצור, ישראבלוף.

הבנתי שיש שני יבואנים "רשמיים" לאפל בארץ: C-Data ו-iDigital. מי מהן נותנת שירות טוב יותר? קראתי באיזה מקום שהן מחויבות לתת שירות למכשירים שנקנים אצל האחרת; זה נכון?

עריכה אחרונה על ידי Fkl0ster
:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...