Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

מאילו בעיות ה Nexus 5x סובל?

אני כבר 5 חודשים איתו והוא לא סובל מכלום למעט תמחור גבוה מידי לטעמי.

BMW 120i*Ford Focus III 2000cc

MINI 998cc*MINI 998 cc*Ford Focus I 1600cc

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכרח להגיד שאין לי שום בעיה עם המכשיר, לא פיזי ולא אפליקציות. המכשיר עובד רצוף וחלק לגמרי. כמו ה-5 בשעתו רק מהר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשחק את משחק ההמתנה עד אין סוף. עוד שבועיים כבר יהיה משהו אחר להמתין לו.

אם נעזוב רגע את הדמגוגיות בצד,

הMI5 עושה שימוש במעבד הרבה יותר מוצלח מה1+2.

למעשה המעבד ב1+2 כלכך לא מוצלח שהמערכת (המקורית) מכבה לאלתר 2 ליבות במעבד, ללא יוצא מהכלל, על מנת למנוע התחממות.

נוסף על כך שיומי צברה כבר פורפוליו מרשים של מכשירים עם רקורד איכות ואמינות יוצא דופן, הן מצד החומרה והן מצד התוכנה (למי משתחבר לממשק של MIUI).

לא מדובר כאן בהמתנה אינסופית אל הלא נודע, אלא שבועיים עד חודש עד שהמכשיר נוחת בארץ. אפשר לשרוד את זה בקלות בשביל מכשיר מוצלח לשנים, מה גם שעד אז האינטרנט יהיה מלא בביקורות מפורטות על המכשיר על שלל גרסאותיו.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואיך חיי הסוללה? יש שיפור מסויים בהשוואה ל5?

ללא ספק שיפור משמעותי.

בימים האחרונים שמתי לב שאני מסיים יום על 30% לערך שזו ירידה כי עד עכשיו היה בסביבות ה50%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נעזוב רגע את הדמגוגיות בצד,

לא חושב שהשתמשת בביטוי המתאים.

יצרנים מצויינים עם מוניטין מצויין כבר מייצרים וייצרו מכשירי נפל, שלפניהם ואחריהם היו מכשירים טובים. זה לא קשור למוניטין של יצרן כזה או אחר.

ה-G4 מכשיר מצויין. כל זמן שהוא לא מחליט להתאבד. דוגמא.

התכיפות של שחרור החידושים כנראה גורם זאת. רק לאחר חודשים פתאום מודים שיש תקלה משביתה או שהמעבד החדיש בעצם לא כל כך מוצלח או שעדכון התוכנה האחרון מרוקן את הסוללה ועוד ועוד.

לכן, לתת למכשיר לרוץ חודשיים שלושה, לראות מה אומרים, ואז לקנות. בטח אם אתה קונה "מכשיר לשנים".

ולא לקנות ביצועים על הנייר, אלא ביצועים שנותנים הבדל לסוג השימוש של המשתמש. אם אתה רק מריץ דברים בסיסיים, אל תשקיע במעבד חדיש. זה מיותר. יותר RAM זה דווקא יותר משמעותי (משאיר יותר אפליקציות ברקע ומאיץ את המעבר ביניהן).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שהשתמשת בביטוי המתאים.

דווקא מדוייק..

דמגוגיה היא שיטת שכנוע מניפולטיבית, המשמשת להעברת מסרים נכונים או שקריים בהתבסס על פנייה לרגש ובפרט לפחד.

ואתה ממשיך אותה בכך שאתה משליך מקרה חד פעמי בLG על כל מכשיר חדש שיוצא.. בנתיים הסטטיסטיקה היא לטובת היצרניות, אז בוא נתן להן להנות מהספק.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דמגוגיה, אם כבר, ולא דמגוגיות (רבים).

ברגע שטיעון מבוסס על עובדות, הוא כבר לא דמגוגי (אתה יכול להוסיף לטיעון שלי את כל המכשירים שמבוססים על דור המעבדים שציינת שהוא לא עובד טוב).

דבר שני, איפה השכנוע פה?

איפה המניפולציה?

איזה אינטרס יש לי שמאן דהוא ייקנה מכשיר כזה או אחר?

אם אין אינטרס, איפה המניפולציה?!

אין.

רק עובדות רלוונטיות, שאפילו אתה מביא מהן.

לכן אני אומר, תן לשוק להתגלח, בייחוד אם אתה מאלו שקונה להרבה זמן ולא רוצה להחליף תדירות.כ

אתה יכול להגיד שאני טועה, אבל להגיד שאני דמגוג זו דמגוגיה (ניסיון לפסול את הדעה שלי לא על בסיס ענייני אלא ע"י הפחדת הקורא שאני "עובד עליו", מתוך כוונה זדונית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי אני מסכים עם falou.

תהיו בטוחים שעוד שלפני שיצאו ה s7 וה g5 כבר עובדים על המחליפים שלהם. אז בשביל מה להשקיע יתר על המידה?

אורך החיים של מכשיר הוא בערך חצי שנה, אחרי זה, כמה שהמכשיר יהיה מוצלח, הלקוחות כבר לא ממהרים לקנות, אלא מחכים לדור הבא.

ואגב ה lg הוא לא המכשיר היחיד שסבל מבעיה. כמעט כול מכשיר שאני חושב עליו, יש לו באגים כאלה ואחרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שנים בהם הדרתי את עצמי מסמסונג, נתתי צ'אנס הפעם ולקחתי שבוע שעבר Samsung Galaxy S7 Edge.

חתיכת דרך הם עשו שם.. הממשק פשוט פצצה. אינטואיטבי ונוח, ממש תענוג :)

מצלמה ברמה גבוהה (יחסית למצלמת צ'יקמוק של סמארטפון..), נראה לי שהיא המצלמה הטובה ביותר כיום במכשיר סמארטפון. הסוללה וניהול החשמל עושים רושם מעולה, אם כי זה מעט מוקדם מדי מכדי לשפוט כי תמיד בהתחלה זה טוב.

אמנם זה לא סוללה וניהול חשמל של סוני, ששם זה באמת רמה אחרת.

אחרי ארבעה חודשים בלבד עם ה Sony Xperia Z5 Premium האהוב והמושלם, הוא התפוצץ לרסיסים כשעף לכביש במהירות גבוהה :(

האמת שהייתי מרוצה מהסוני יותר מכל מכשיר אחר שהיה לי והיו לי לא מעט, מכל הצורות הגדלים והמינים. רק חשבתי לגוון אחרי שהוא נשבר. חשבתי על הנקסוס 6P אבל היה חשוב לי תקן IP68 כי לפני פחות משנה הלך לי LG G4 בן כמה חודשים משהות של כמה דקות בגשם..

שורה תחתונה - מבסוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ארבעה חודשים בלבד עם ה Sony Xperia Z5 Premium האהוב והמושלם, הוא התפוצץ לרסיסים כשעף לכביש במהירות גבוהה

כי לפני פחות משנה הלך לי LG G4 בן כמה חודשים משהות של כמה דקות בגשם..

ה-Xperia הקטן הוא ה-מכשיר בשבילי, אבל בגלל שגם אני מפיל טלפונים כחלק מהשגרה היומית, אני לא משקיע במכשירים יקרים... כואב הלב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שמעוניין ראיתי בבאנגוד את הXIAOMI MI4 ב139$ לגירסת 2/16GB, חוסר הרחבת הזיכרון זה החיסרון המשמעותי בעיני, אבל אם יש כאלה שלא צריכים יותר אחסון אז לדעתי זה עדיין מכשיר פרימיום בכלום כסף לא.

בנוסף אפשר להתקין WIN10 עליו למי שזה הטעם שלו חח.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-Xperia הקטן הוא ה-מכשיר בשבילי, אבל בגלל שגם אני מפיל טלפונים כחלק מהשגרה היומית, אני לא משקיע במכשירים יקרים... כואב הלב.

+1

לפני חודשיים קניתי z3 קומפקט במחיר בדיחה מדינמיקה סלולאר עם אחריות לשנה ( 500 שקלים למכשיר מחודש שחזר אליהם תוך 14 ימים מקונה לא מרוצה ). המכשיר מזכוכית, גם החלק האחורי. קניתי מגן ספר - רק דבר כזה יכול לשמור על צעצוע מזכוכית.

המכשיר מדהים - סוללה חזקה ביותר, מצלמה ברמה גבוהה, מעבד חזק, מכשיר נוח וקומפקטי - אין לו מתחרים למי שמחפש אנדרואיד חזק בגודל אייפון 6.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציפור קטנה לחשה לי שהשבוע יושק ה-iPhone SE. אני מתכוון לרכוש אותו, בהנחה שיעלה לא יותר מ-2500 ש"ח. למישהו יש התנגדות? (בבחינת, תגידו לי למה לא כדאי לי..)

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...