Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

קראתי עכשיו את המבחן של ה Mi4c 2/16 שבחנו בארץ מול ה LG-G4 (בגלל המצלמה שלו) ויתר המתחרים באותו טווח מחירים - אכן מרשים.

גם בבדיקת ה GPS יצא שקליטת הלוויינים שלו חזקה מאוד (35-40 בנסיעה זה מצויין) ובכלל נראה טוב.

המצלמה נהדרת - מאוד מפתיעה (לטובה) לרבות הפוקוס (PDAF).

בכמה אפשר למכור את המייזו ? :-P

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מייזו?

אישית אני לא מתעסק עם מכירת טלפונים. מחזיק אותם כרזרביים ולנסיעות לחו"ל. ממילא המכשירים יוצאים משירות כשהם או לא תקינים או כל כך לא שימושיים עד שהמאמץ למכור אותם לא מוצדק. אבל אולי יום אחד יהיה לי מה לתרום למוזיאון לתולדות הסלולר - אמנם בימים שבהם היה מקובל להזדכות על מכשירים הזדכיתי על לא מעט כאלה תמורת 100 ש"ח, אבל בכל זאת יש לי גם כמה אקזמפלרים משנת 2001.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M1 note.

חדש עלה בדיוק לפני שנה 1000 שח. ביד-2 מוכרים ב 600-800.

נראה לי ש 500 שח זה מחיר שאולי יעיף אותו.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, מלנסות לא מתים.

רוב מה שהאנשים מפרסמים הוא במחירים מפגרים (מחיר של חדש) או טלפונים שבורים (תרתי משמע).

להתחיל מ 500 אפשר, מקסימום אם באמת רוצים למכור ומצב השוק קשה - מתגמשים.

בלי קשר למכירת הטלפון הנ"ל, היתה לי היום חווייה "מתקנת" עם הסמסונג... השתמשתי בווייז רוב היום וזה פשוט עולם אחר ביחס למייזו. הטלפון יושב במקום נוח, נעילת לוויינים תוך שניות בודדות. דיוק מטורף (!) בלי שום טעות בדרך. כנ"ל לגבי נסיעה ב C4 שמשום מה שם עוד יותר קשה לטלפונים לקלוט GPS. שמתי את המכשיר בצמוד ללוח השעונים (כאשר המכשיר נמצא בחלק שיותר קרוב לתא הנוסעים) וגם שם - קליטה מעולה, דיוק מעולה... אין מילים.

בקיצור - חייב טלפון עם GPS נורמלי.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

M2 עולה 800 ...

ה-M3 כבר יצא ויגיע בחודש-חודשיים הקרובים, לארץ.

עברתי על עמוד הParticipate בטאפאטוק, בלי לשים לב לאיזה שרשור אני נכנס. ראיתי את התגובה שלך וכבר התכוננתי לכתוב תגובה חוצבת להבות על כך שM2 עולה מעט יותר מ500K וM3 כבר נמכרת די הרבה זמן בארץ.

ואז הבנתי באיזה שרשור אני נמצא.

Sent from my C6833 using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יווו בנאדם אתה הורג אותי :)

אצלי אין עדין תאריך למשלוח

לא עדיף לחכות קצת ולקנות באותו המחיר באילת עם אחריות?

1. לא רוצה לחכות

2. מוכן לקחת את הסיכון שאצתרך לשלוח אותו לגרמניה אולי... כמה עשרות שקלים. שמבחינתי זה הרבה יותר טוב מלתת לטאצ' גרופ לגעת בו

עריכה אחרונה על ידי I.G

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל לאט לאט להשתכנע...

גדשתי אתמול בלילה (באליאקספרס) אחד בצבע לבן 3GB RAM עם 32GB ב 205$.

עכשיו ממתין בסבלנות.... (וגם פרסמתי את המייזו למכירה ביד-2, נראה אם יש ביקוש).

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איפה הבעיה, בטלפונים עם זכוכיות 2.5D מדבקת זכוכית בחיים לא תכסה הכל, אתה אמור להשאיר את הקצוות בלי הגנה...

אגב לגבי הבהירות, האתרים כן מדווחים על 376 ניטס, עדיין הייתי רוצה לשמוע חוות דעת ממך על בהירות מקסימלית אל מול ה M8 בשמש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...