Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיבוב בענייני בחירת סמארטפון

gil elbaz

פוסטים מומלצים

אבל הדבר הזה לא מכסה אפילו את כל החלק השחור של המסך.

סטייה של עשירית מילימטר וחלק מהתצוגה בחוץ, כמו שאכן קרה :(

לגבי הבהירות, הסתכלתי כרגע ב- GSMARENA, נראה של- 10 428 ניט מול 580 של ה-8.

מחר בבוקר אקח את שניהם לעבודה ואשווה אחד מול השני כדי לא להסתמך על תחושה בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תמצא מדבקת זכוכית שתכסה את זה, זה כל פעם יתרומם לך, אומר לך מנסיון עם מלא אייפונים

בקשר לבהירות, נראה לא ברור

phonearena: a little over 370 nits, which is definitely on the lower end of the high-end spectrum

tomshardware: Registering 371 nits on our light meter, the HTC 10's screen is dimmer than the average smartphone (437 nits)

expertreviews: The HTC 10, on the other hand, can reach a peak brightness of 449.22cd/m2

alphr.com: HTC 10 Brightness 449cd/m2

לך תבין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה שבועות בלי G4 העלוב שלי , הטלפון יושב בחברה שיחליטו מה לעשות ואני בלי וואטספ ובלי כלום.

פספסתי הרבה דברים בגלל זה.

אני מאוהב במחשבה לעשות שיימינג לפלאפון הזה כמה שיותר... בושה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אושריקה, קנה איזה מכשיר סיני ב-$50 שיהיה לך ספייר לעת צרה. או גייס אחד משומש ממשפחה\חברים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה שבועות בלי G4 העלוב שלי , הטלפון יושב בחברה שיחליטו מה לעשות ואני בלי וואטספ ובלי כלום.

פספסתי הרבה דברים בגלל זה.

אני מאוהב במחשבה לעשות שיימינג לפלאפון הזה כמה שיותר... בושה!

LG עם הפאדיחה בG4 כבר מזמן עברו את השיימנג וצריכים לחטוף תביעה ייצוגית ברמה עולמית.

עריכה אחרונה על ידי R'n'B
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לפני זה הוא לא היה להיט גדול עם הבאגים והלאגים.

חברה פח עם בקרת איכות של חברה סינית סוג ג'.

רק תיראו ביקורות על איכות הבניה של ה g5 בשביל להבין כמה lg מתדרדרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הופה, לא ידעתי שיש רולטה כמו בפאנלים של סמסונג, תודה על המידע

נמשיך לבדוק :)

בדקתי את שניהם באור שמש, אחד ליד השני. ל-8 טמפרטורת צבע קרירה יותר והוא בהיר יותר. ה-10 מעט חמים יותר ומעט פחות בהיר. אם יש שני דגמים, לדעתי אצלי גרסת ה- 440 ניט, אחרת ההבדל היה גדול יותר. היה הבדל, אבל לא ענק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, תעדכן מידי פעם ותן חוות דעת, אני מעדיף חוות דעת של מישהו שהשתמש חודש במכשיר מאשר לקרוא איזה סקירה ב GSMARENA

סבבה. אגב, אם ממש מעניין אותך רמת בהירות מדוייקת, אני יכול אחד הימים לשלוף את הקולורימטר, לחבר למחשב ולבדוק.

סתם כל מני רשמים אקראיים:

מבין דורות המכשירים שהיו אצלי, 7 ו-8 איכות הבנייה של זה הטובה ביותר. אין חופשים, רשרושים, מצלמה לא ממורכזת או רווחים כלשהם. לא יודע אם זו יחידה אצלי ספציפית, אבל זו שאצלי לדעתי לא נופלת באיכות בניה וגימור מהאייפד. ב-XDA גם לא ראיתי תלונות כמו בשנים קודמות, מלבד שרשורון קטן.

אחיזת המוות - בעת אחיזה של הטלפון ערום בחלקו העליון, נפילה בקליטת הוויפי. אנטנה-גייט. עם כיסוי לא משמעותי.

רמקולים - טובים פחות מאשר הסטיראופוניים המלאים בשנים קודמות. עדיין לא רע.

עצמת שיחה - ראיתי ביקורת או שתיים שהתלוננו על עוצמת שיחה נמוכה. לא יודע על מה הם מדברים, אצלי חזק מאוד. ב- M8 הקודם הייתי תמיד על מקסימום או כמעט, כאן אני על 2/3 בערך.

הזרמת מוזיקה ב- BT - שינו משהו. או שיש איזה אקולייזר שפועל, או שהגדילו את הביטרייט, הזרמה של מוזיקה מגוגל פליי ברכב נשמעת טוב יותר. זה דבר שקשה לקבוע אמפירית בלי ניסוי מסודר, אבל כיוון שלא חיפשתי שינוי כלשהו, והופתעתי לשמוע, אני מניח שיש איזה משהו וזה לא רק בדמיון שלי.

אפליקציות - הורידו את ה- Car Home שהיה לי שימושי ברכב. צריך לחפש אפליקציה צד ג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...