Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה פיקנטו בישראל

י.ל1
שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגזמת, תמונה ש80% ערוך במחשב לעומת תמונה שצולמה בפלאפון?

הרכב לא איבד כ"כ הרבה מהסקס אפיל שלו...לטעמי חבל על הג'נטים השמרניים (אבל מיוחדים בדרכם) אבל בעיקר על הפנס הקדמי נטול הלדים.

תעשה לי טובה, זה לא העריכה במחשב, הינה תמונה אמיתית (מספר השינויים שהם הוסיפו פה, לא בהכרח יקרים מאוד, עושים הבדל ענקי. אני חושב שבישראל אין מודעות לאסטתיקה כמו באירופה. את כל השינויים הללו היבואן הישראלי היה יכול להוסיף כחבילה לגירסת ה 1.0 ב 3000 ש"ח, בלי הגג הנפתח, שהוא בכל מקרה לא זה שעושה את ההבדל הגדול כאן לטעמי):

2011+Kia+Picanto_Morning+1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 573
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נו אז מה ההבדל הגדול? החצאיות סתם מכוערות, מזכירות לי חצאיות של סוזוקי ליאנה

וג'אנטים כל אחד יכול ללכת לפנצ'ריה הקרובה ולבחור לעצמי ג'אנטים לפי ראות עינו ב1200 ש"ח.

Citroen C1 2017 ידנית (ליום יום) | Fiat Punto Cabrio 60s 1995 (לא ברור למה 😅)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אז מה ההבדל הגדול? החצאיות סתם מכוערות, מזכירות לי חצאיות של סוזוקי ליאנה

וג'אנטים כל אחד יכול ללכת לפנצ'ריה הקרובה ולבחור לעצמי ג'אנטים לפי ראות עינו ב1200 ש"ח.

זה לא רק הג'אנטים, גם הגלגלים עצמם שונים. רק להחליף גלגלים זה 2000 ש"ח (בעוד היבואן היה יכול להקטין מאוד את העלות הזו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה חשק להחליף לחום או ירוק לימון בכל מקרה גם לי לא נתנו חיישנים והנציג אמר שאם הוא יראה הזמנה עם חיישנים במתנה הוא יתן אז נשמח אם מישהו יעלה פרטי הזמנה עם חיישנים מתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, לקחתי עכשיו את הידנית לנסיעת מבחן של רבע שעה. יש אותה בסוכנות ברחובות.

בסה"כ האוטו מרגיש אחלה: מאד שקט, בלי רעידות, עם ריכוך טוב למדי לבורות. תיבה ידנית + קלאץ' מצויינים: העברת הילוך קצרה ורכה, מה שמאפשר להעביר הילוכים במהירות בזק. למשל באלטו (שאני אוהב אותה מאד) ההילוכים קפיציים והקלאץ' מפריד גבוה מדי.

בנוסף הרכב מאובזר, עם מחשב דרך שמראה צריכת דלק ומאותת מתי לדעתו כדאי להעביר הילוך. שטויות אבל חמוד. בכל פרמטר אבזור פיקנטו מרגישה רמה מעל אלטו או 107 (מערכת שמע, חלונות חשמל, עיצוב פנים, ...).

יש רק שתי תלונות. קודם כל הרכב פחות זריז מאלטו. ההבדל הוא לא נורא גדול, אך עדיין מורגש. הרכב שבמבחן היה עם 0 ק"מ, כך שאולי אחרי ההרצה הדברים ישתפרו מעט... בכל מקרה בשביל להאיץ במישור בקצב סביר-מינוס ב 100 קמ"ש הייתי חייב לרדת להילוך שלישי. כמו כן קיים בור מעצבן בין הילוך ראשון לשני. עדיין הקצב סביר, הרבה יותר טוב מאשר ב 107, שאותה פעם פסלתי רק כי בנסיעת מבחן התגלתה כעגלה של ממש ועוד רועשת.

התלונה השניה היא דווקא נקודת החיוב עבור רוב הנהגים. פיקנטו מרגישה בורגנית למדי מבפנים עם כל שטויות והעיצובים היפים. למרות שיש לי כבר שני ילדים אני מעדיף את העיצוב האפור והספרטני של 107 או של אלטו - מכוניות צעירות, עליזות ופשוטות שמתחברות יותר לאופי שלי עצמי. בפיקנטו הרגשתי שעוד רגע ארוץ לבקש מהסוכנת להוסיף לי איזה שטות ש"תפנק" אותי עוד יותר. כמו חיישני רוורס, למשל. :lol: (כן, כן, זו בדיחה)

שורה תחתונה: הזמנתי אותה, אבל עם הבטחה עצמית שלא אתברגן. האספקה במקרה שלי - סוף מאי, כך שבשאיפה בתחילת יוני אני אקח אותה לאיזה ג'בל בסיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד משהו קטן ששכחתי: הרעיון להתקין פנסים בפגושים של פיקנטו גם מקדימה וגם מאחורה (תאורת לד, פנסי ערפל, השד יודע מה עוד) - אולי נראה יפה ומקורי, אבל לא כ"כ פרקטי. פגוש זה החלק שחוטף בחניות באופן קבוע ולהתקין שם פנסים נראה לי חגיגה למחלקת חלקי החילוף של קיה.

מצטער על הקמצנות הקבועה שלי, אבל בתכל'ס אני מחליף את האוטו הנוכחי כדי לחסוך כסף, לא כדי ללטף את פיקנטו בחניה ולקנות לה מתנות (ג'אנטים, מראות בצבע זה או אחר, חצאיות פלסטיק וכו').

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסף תתחדש ידידי !

אני בימים אלו בודק על קטנה חסכונית וזו נראית לי האופציה הטובה מכולן.

מקווה שהיא תעמוד במבחן הזמן.

תוכל לספר לי באיזה מחיר קיבלת את הרכב ואילו הטבות ?

כמו כן אשמח לשמוע על עלויות כגון ביטוחים, אגרת רישוי וכו'..

תודה ידידי.

אבי בן-גירה.

מחשבה בוראת מציאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי!!!

טוב הייתי עכשיו בסוכנות בבאר שבע, הזמנתי פיקנטו ידנית שחורה, זמן אספקה סוף יוני.

כמו כן הסוכן ישר הציע לי את חבילת שלטי הנוחות והקודן כמתנה.

לגבי חיישני רוורס, שאלתי והוא אמר שהוא לא יכול לתת מתנה, הסברתי לו שיש כאלו שקיבלו, הוא אמר שבמידה ואראה לו טופס הזמנה של מישהו שקיבל, הוא יתן לי גם, אז אם מישהו שעשה הזמנה יכול לצלם ולשלוח לי בפרטי אני יותר מאשמח.

מנסיון של הימים האחרונים - צריך לפעמים להתעקש, שיבינו שאתה לא מרוצה ויש סיכוי שאשכרה תבטל את ההזמנה...

ייתכן שהבעיה אצלך היא שאין באיזור סוכנות אחרת אליה ניתן להעביר את ההזמנה.

תכלס, זה לא כזה סיפור, ערכה פשוטה עולה 150 והתקנה עוד 100.

ובקשר לחבילה הבסיסית - אני מניח שלא תוכל לקבל את הרכב בלעדיה גם אם תתעקש...לי נראה שהרכבים מגיעים מותקנים וזה סתם תרגיל שיווקי

תקנו אותי אם אני תועה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4775 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...