Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיישנתי בסובארו 1973 יד 00!!

סייארה
שימו לב! השרשור הזה בן 5780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 43
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש!! מזל טוב, הרכב נראה פצצה, אחרי שטיפה יראה חדש!

לבחור עם הסמלים של סובארו, הימני יתאים לו בול!

איך הגעת לבחור הזה??

אעדי, מה עם התמונות של הטנדר שהבטחת אה?! כבר לא נשארו לי ציפורניים לכסוס, הגעתי לעצמות כבר ואתה מסתובב לך וקונה לי עוד סובארו, ארז עם הXT השתגע וקנה עוד אחת, שלישית לאוסף, אתם שותים את כל הרכבים!! תשאירו לי משהו!

ואם אפשר משהו בדמות XT בצבע שחור או לבן או כחול יתקבל בברכה! (למי שמעיין בפורום ואולי מכיר מישהו שמוכר)

ארז.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב, איזה כיף לשמוע שעוד ענתיקה ניצלה והגיעה למקום מבטחים.

למה היה לו כל כך דחוף לזרוק אותה לברזלנים "עוד באותו יום" אחרי שהיא נמצאת אצלו 35 שנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מזל טוב, איזה כיף לשמוע שעוד ענתיקה ניצלה והגיעה למקום מבטחים.

למה היה לו כל כך דחוף לזרוק אותה לברזלנים "עוד באותו יום" אחרי שהיא נמצאת אצלו 35 שנה?

כי הבן אדם החליט לפנות את מה שמסביב לביתו,בגל הקיץ והבלאגן של הקיץ(נחשים עקרבים,וכדו').

הוא אמר לי שהאוטו הגיע לחניה הזאת בכוחות עצמו והעמיד אותו לא בגלל תקלה טכנית ,בת הקטנה שהתחתנה למדה נהיגה ותמיד רצתה לנהוג באוטו המשפחתי הזה ,לפני הטסט שלה היא כבר טסה עם בעלה ולא הספיקה ליהנות מהנהיגה בסטיישן,ובאותו רגע החליט גם להשתדרג ולשמור לנ את הרכב עד שתחזור לארץ ותהיה הראשונה שתנהג בה,וצאז לא חזרה ונשארה לגור בחו''ל.:lol:

למכירה כל החלקים של :

GN250,TU250,DR250,jawa350,dealem leberty50

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מדהים. איזה כיף לך. למצוא רכב אספנות מיד ראשונה.

תתחדש, תהנה מהאוטו ושמור אליו.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סייארה תתחדש/תתישן.

תשאיר גם רכבי סובארו לאנשים אחרים.

:-D

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין למכור אחת מכל הסובארו אני הכתובת הראשונה!

אני עדיין מחכה שנלך לראות את ההרדטופ מבקה!

עומר.

מחפש שילדת חיפושית או חיפושית שלמה עד עם רשיונות! (לצורך פרוייקט באגי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים! פשוט לקנא...תתחדש ותהנה.:beerchug:

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתיישן!

מזל טוב!

בהצלחה!

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח, שהאוטו הזה ניצל- היה מאד חבל, לו היה הולך לברזלים! אתה כבר יכול לפנות לסוברו, ולבקש חסות, לדעתי!:-):wink:

וכל החברה, שרצו ולא ידעו להחליט- חבל. פעמיים חבל- כי, גם לא קיבלתם את האוטו, וגם, האוטו כמעט והלך לברזלים!:? לי היה מיקרה מאד דומה- בעל המשאית, שרצה בהתחלה מחיר גבוהה מדי ולא היה מוכן לרדת- פתאום, כשכבר שכחתי ממנו, התקשר אליי, ואמר, שאבוא עכשיו (היה 5 בערב, והייתי בעבודה), אבל עכשיו, ואקח אותו במחיר שרציתי! בכ"ז לא באתי באותו הערב, אבל קיבלתי הבטחה, שהאוטו יהיה עדיין עד 7 בבוקר- ויום למחרת לקחתי חופש, ובאתי עם הגרר! ככה זה- כשאתה רוצה משהו- תקח, אל תנסה לחסוך ולמשוך את הזמן, יכול להיות מאוחר מדי... (מניסיון מאד כואב)

שוב- תתחדש על הרכישה, רק בגלל המראה על הכנף הייתי לוקח- אצלי חסרה!:wink: גם שלי, אגב, הניעה יפה אחרי כמה שנים של עמידה! וגם שלי עמדה כ-12 שנה מתחת לגג, ובערך באותו המצב!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך זמן יש במושב צופר [באזור הערבה] רכב דומה לחלוטין רק כל החלונות מנופצים, אין גלגלים וזהו. הפחחות מאוד טובה בגלל שהשתמרה בגלל שאין כמעט לחות.

בכל אופן אתה נכנס ישר ישר פונה ימינה בכיכר, אחר כך בפניה הראשונה שיש אתה פונה [שמאלה].

ממשיך ישר, עובר את הבריכה ואז להתחיל לחפש את הרכב הוא אמור להיות בצד ימין.

בכל מקרה בהצלחה!!

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...