Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי גטס או אופל קורסה ? לא דחוף בכלל , יש לי עד מחר לכל הפחות.

gadiheiman
שימו לב! השרשור הזה בן 6475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה הידע של האנשים בפורום פה ?

הרוב סיימו כתה ו'.. אה חוץ מיאשה ואופיר, הם נשארו כתה.

מה הידע שלך?

תיכף חוזר, הלכתי להוציא את פיקאצ'ו לטעינה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבחינה האחרונה של רמת ה-Q כולם נכשלו, וכנראה שנחליף אותם.

נקווה שנתראה בפעם הבאה.

לעניין !

לפני שאתה מוציא כסף מהכיס, קח את הרכב לבדיקה במכון שאתה תבחר למרות הקשרים שיש לך ב-UMI בבקשה ממך חברים זה מצויין אבל לפעמים גם הם טועים בהערכת הרכב שברשותם.

לאחר הבדיקה חזור עם התוצאות על-מנת שנוכל לייעץ לך.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב .. לא באתי לפגוע ... סתם לידע ...

באמת שאין צורך להיעלב ...

עם כל הכבוד מי שבא באופן עם התרשמות ושאלות רציניות עם השקעה מנימלית אז אני מבטיח לך שתקבל תשובה הולמת ביותר ! אולי לא באותו יום אולי קצת מאוחר יותר אבל אף פעם אל תמהר בקניית רכב אלא אם הוא ממש מציאה ובמקרה שלך הם לא .

בקשר לידע של חברי הפורום אז תאמין לי שהם יודעים הרבה יותר ממה שאתה אפילו צריך .

הייתה לי גטס ליסינג ל8 חודשים או משהו כזה, אוטומטי, הרכב זללן דלק בצורה שלא תאומן - לדעתי - הוא זלל בערך 1:10 במקרה הטוב , אולי אני לא הכי עדין אבל בכל זאת רוב הנסיעות שלי היו נצרת חיפה כך שזה בדרך כלל בינעירוני . איכות הנסיעה גרועה והנוחות עלובה לדעתי .

באופל אין לי נסיון אבל שמעתי על הרכב דברים טובים אבל עדיין תקשיב רק לאנשים עם נסיון ולכן אני משאיר את הבמה למי שהחזיק ברכב כזה .

חוץ מזה

UMI

לא משנה מי אתה מכיר או כל בן אדם שתכיר שם, הם ירדו וירדו מאוד במחירים במיוחד אם זה רכב ליסינג/השכרה, במקרה לפני כחודש חיפשתי רכב והייתי אצלם .

מה הצלחנו להוציא מהם אז - בסוף לא קנינו אגב את הרכב אבל רק בשביל ההתרשמות כי רשמתי דיי באריכות אז

לינק

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים ...

שאלה אחרונה , בלי להעליב ובאמת בלי לפגוע , מה הידע של האנשים בפורום פה ?

תודה רבה רבה שוב

הידע של האנשים פה בפורום מספיק בשביל לענות על שאלות של אנשים פה בפורום.

מספק אותך? מה הכוונה ידע? כל אחד נותן את חוות דעתו,במידה והיא מוטעית או שלא מתאימה לשאר חברי הפורום,מנהלים דיון.

סך הכל אפשר בהחלט להגיד שזהו פורום ברמה מאוד גבוהה.

בהצלחה.

החתימה נמחקה על ידי הנהלת האתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים גאה של קורסה מאותו הבציר אך עם מנוע 1200 אני יכול לומר כך :

נוחות נהיגה טובה מאוד

מתלים - קצת נוקשים בעיר אבל מחוצה לה זה משתלם בזה שאתה לא מקבל הגה עם שטח מת גדול מידי

האצות - יודעת לתת בראש כשבא לה ( =לך )

תא מטען - אותי מספק מאוד !!!! נוח מאוד

צריכת דלק - מכובדת אך לא מרשימה

מזגן - עושה את עבודתו נאמנה בימי הקיץ החמים

גיר - דורש הסתגלות - נהג על הרכב לפני שאתה קונה , זה גיר שמחייב להשתפשף עליו.

אני אישית התחלתי עכשיו את הרומן שלי עם אופל ..... לא יודע מה איתך תתחדש בבחירתך אשר תהיה!!( ותחזור לספר לנו)

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל העונים ...

שאלה אחרונה , בלי להעליב ובאמת בלי לפגוע , מה הידע של האנשים בפורום פה ?

תודה רבה רבה שוב

ידידי, לרוב הידע כאן הוא מניסיון ומהבנה בסיסית או עניין בדבר

עכשיו לגבי הרכבים היתה לי גטס ידנית מהעבודה וכשהיא התקלקלה קיבלתי קורסה איזיטרוניק

והמסכנות להלן:

גטס: שותה דלק כמו שיכור מדובר על צריכה עירונית + מזגן סביב ה 1:8 אבל נוסעת נהדר ויש לה "סחיבה" טובה

קורסה: נוחה בטיחותית יותר אבל לא כ"כ זריזה ויש תחושה שצריך "רגל כבדה" על הגז כדי לזוז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי, לרוב הידע כאן הוא מניסיון ומהבנה בסיסית או עניין בדבר

עכשיו לגבי הרכבים היתה לי גטס ידנית מהעבודה וכשהיא התקלקלה קיבלתי קורסה איזיטרוניק

והמסכנות להלן:

גטס: שותה דלק כמו שיכור מדובר על צריכה עירונית + מזגן סביב ה 1:8 אבל נוסעת נהדר ויש לה "סחיבה" טובה

קורסה: נוחה בטיחותית יותר אבל לא כ"כ זריזה ויש תחושה שצריך "רגל כבדה" על הגז כדי לזוז

התחושה עצמה לא משנה,מנוע ה 1.4 של האופל הרבה יותר חזק מה 1.2 או לפחות ההשפעה שלו על מרכב קטן כמו של הקורסה.

הגטס רק מרגישה כמו אחת שסוחבת טוב,בעצם היא עגלה קטנה שמרגישה זריזה.

החתימה נמחקה על ידי הנהלת האתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרק תשים לב שבתחתית התמונה יש קישור..

כנס תבדוק מה יש שם.

בדקתי.

אחלה של דבר :-P

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופל קורסה הינה מכונית טובה יותר כמעט בכל היבט אפשרי בהשוואה ליונדאי גטס,בין השאר צריכת דלק טובה יותר,מנוע מגיב טוב יותר,נוחות ועוד.

רק קח בחשבון שבאופל האחזקה תהיה גבוהה יותר,כמו כן עלויות חלקים,המנוע 1.4 של האופל קורסה מאוד מסובך לתיחזוק .

קח בחשבון גם ירידת ערך גבוהה יותר יחסית ליונדאי וכמובן סחירות נמוכה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6475 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...