Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר-מה האוטו בעל ההתנהגות הגרועה ביותר עליו נהגתם?

T-Maxximum
שימו לב! השרשור הזה בן 4620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 383
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מזדה 3....יאפ.

ממש לא, למאזדה 3 1.6 יש הגה הידראולי נחמד, ל 2.0 הגה חשמלי אבל הוא עדיין סביר ביותר.

הרכב הכי גרוע שנהגתי עליו עד היום יהיה היונדאי I 10 החדשה, פשוט זוועה

כל מה שתעשה בחיים, יהיה חסר חשיבות.

אך חשוב מאוד שתעשה אותו,

כי איש לא יעשה אותו מלבדך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום ראשון:

דייטסו שרייד

מקום שני:

ה500 החדשה.

שבוע שעבר יצא לי לעשות עליה סיבוב.

מזעזעת, פשוט לא נעימה, קופצנית ורכה.

את צוחקת, נכון?

היא בסדר גמור מבחינה התנהגותית. הבעיה שלה היא נוחות נסיעה לא מושלמת.

היא קיבלה המון ביקורות מעולות על זה.

מזדה 3....יאפ.

לגבי זה אני לא ממש יכול להסכים גם.

אולי זה רכב נוראי לנסיעה, לא נוח, מעצבן (ההגה שלו הצליח להוציא אותי משלוותי בכביש החוף ולתת במתנה בחילה שלא מהעולם הזה לנוסעים שלי) ובאופן כללי זוועתי במיוחד, אבל להגיד שהוא לא מתנהג, זה טיפה מוגזם.

ההגה שלו די מעצבן כי אם אתה צריך לעשות תיקון אפילו קטן בקו ישר, כולם מרגישים את זה.

אבל כשאתה צריך לפנות ולא אכפת לך לקבל שפריץ של נוזלי קיבה על הכתף שלך, הוא מעולה ועושה בדיוק מה שאתה רוצה ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, יכול להיות שאתה צודק אבל... יש כביש אחד שאני נוסע בו כל יום מהבית לעבודה וללימודים, לפעמים אפילו 4 פעמים ביום. הכביש הזה הוא מצומת תפוח לאריאל דרך רחלים (אני לא בטוח שאתם מכירים). יצא לי לנסוע עליו לפחות ב6 מכוניות שונות, והוא פשוט כביש מעולה לתקוף פניות, לדעת מתי לעצור ולהאיץ... נהגתי בו על הונדה סיוויק 2004, לא זוכר איזה דגם, והיא קיבלה את הציון הגבוה ביותר.

ממש אפשר להרגיש איך המזדה 3 הייתה מתחילה לאבד אחיזת כביש בפניה מתמשכת במהירות של כ-105 קמש, בזמן שההונדה הייתה לוקחת אותה ב120 ורק לאחר מכן מתחלים להרגיש איבוד אחיזה..

גם ההונדה הנוכחית שלי, למרות שהיא קצת ישנה, אבל גם היא מפתיע בהתנהגות כביש..

החוויה שלי היא רק מהכביש הזה מהמזדה, אז אולי הדעה שלי לא ממש "כשרה"

VW Passat V6 2.8 L 4Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להתייחס לכל מיני זוועות ישנות שמתנהגות גרוע כי הן ישנות.

הרכב הגרוע ביותר בו נהגתי הוא שברולט מליבו דור קודם. רכב עם הרבה כח, שילדה של יאכטה, מהירות תגובה של יאכטה וזוית גלגול של יאכטה.

שטח מת במרכז ההגה יותר גרוע מכל תיבת הגה של שנות ה70 שנהגתי בה, מרחק בלימה מזעזע, תקשורת נהג בלתי קיימת. וכל זה מחובר למנוע עם הרבה כח. בקיצור, לא ברור לי איך מאפשרים לרכב כזה לעלות על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kiki666:

תנסה להיזכר אילו צמיגים מורכבים על כל אחת מהמכוניות שציינת ואולי בכך טמון ההבדל. למאזדה3 דווקא מעטפת רחבה יחסית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהטסו אפלאוז 1.6 ניידת מ"צ לשעבר עם חלונות צד מפלסטיק שקוף. ב-ZX הישנה שלי אחרי הדייהטסו הייתה הרגשה כאילו אני נוהג באיוו.

סיטרואן ג'מפי 1.9TD. גם התנהגות קקה עם זוויות גלגול מטורפות, אבל לפחות יש לזה הצדקה (מסחרית).

טויוטה היילקס 2X4 דבלק קבינה מודל 94, מתלה אחורי מחוזק. המתלה אומנם מחוזק, אבל ההרגשה הכללית כאילו האוטו עוד שניה מתפרק.

נ.ב. אם אחליט לרכוש ניסן טראנו, אספר מה החוויות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דייהטסו סיריון 2008 1.3.

זוועת עולם, פחד אלוהים ואכזבה מהולים יחדיו.

כבר לא מחפש מנוע 2 ליטר לסיירה. פינטו או לא פינטו.

השימוש במידע הינו על אחריות המשתמש בלבד, על כל המשתמע מכך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהווה: יונדאי גטס, זוועה מוטורית - הגה חשמלי אנמי שמכריח אותך לנחש מתי נגמרת הפניה, מעל 90 קמ"ש כל האוטו "עף" בכל רוח, צפוף, בידוד רעשים לקוי...

שנות התשעים: אני מסכים עם כל מה שכתבו על הסובארו E10 - "הקוביה". אני נסעתי עם הרכב הזה שנתיים, כמעט התהפכתי איתו פעמיים בסיבובים, ופעם אחת אפילו הצלחתי... פשוט רכב מסוכן.

שנות השמונים: הרכב הראשון שלי... רום כרמל של אבא שלי - גלגל הגה של משאית שדורש קואורדינציה ביחד עם הרבה כוח בידיים, דוושה של קלאץ' אימתנית, ברקסים שדרשו תכנון מראש וראיית העתיד לגבי הסכנות בכביש... הילוכים קצרים [בעיקר הראשון שנגמר בערך ב-15 קמ"ש] ובידוד רעשים, כלומר חוסר בידוד.. נגיד את זה ככה להתקין רדיו ברכב הזה היה דבר מיותר. ב-80 קמ"ש כל ההגה היה רועד וגם הידית של תיבת ההילוכים...

ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי סוויפט 1300 אוטמט מודל 1988 וסוזוקי סוויפט 1000 מודל 1985 .

צמיגים של אופניים 145-12 ,בלמים חלשים מאוד ,הגה גרוע ביותר ובולמי זעזועים שנלקחו אולי מאופני קרוס.

רכבים חסרי התנהגות כביש לחלוטין,תאונה קצת יותר מקלה בקופסת שימורים כזאת זה מוות בטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוזוקי סוויפט 1300 אוטמט מודל 1988 וסוזוקי סוויפט 1000 מודל 1985 .

צמיגים של אופניים 145-12 ,בלמים חלשים מאוד ,הגה גרוע ביותר ובולמי זעזועים שנלקחו אולי מאופני קרוס.

רכבים חסרי התנהגות כביש לחלוטין,תאונה קצת יותר מקלה בקופסת שימורים כזאת זה מוות בטוח.

הם לא השתפרו הרבה לאורך השנים, ראו ביקורות על האלטו החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4620 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...