Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פתיחת דיספיוט בעלי אקספרס

mazinya
שימו לב! השרשור הזה בן 834 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי אוזניות אלחוטיות של טרונסמארט בחודש נובמבר. עדיין לא הגיע. המוכר ביקש לחכות עד התאריך של הזמן המשוער להגעה. התאריך המשוער הוא 1/2 ואין מצב שזה יגיע עד אז כי אפילו לא נכתב שזה הגיע לארץ. הזמנתי עוד מוצרים מאז וכולם כבר הגיעו חוץ מזה.

כרגע הם בחופשת ראש השנה שלהם ואין עם מי לדבר וההגנת צרכן שלי מסתיימת עוד יומיים.  מאוד מתלבט האם לפתוח דיספיוט או לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפתח ותקבל זיכוי.. אין לך למה לחכות ולדעתי גם לא תקבל אותם לעולם בדיוק כמוני.

אני לא יודע מה הסיפור עם אוזניות ורמקולים של אנקר וטרונסמרט אבל זה כאילו מישהו יושב בפריקת מטענים בדואר ופשוט שודד אותם.

היו לי שני זוגות אוזניות של אנקר גם כן מנובמבר שלא הגיעו (קיבלתי אתמול זיכוי), רמקולים של אנקר וטרונסמארט שהוזמנו עוד כמה חודשים קודם לכן ולא הגיעו, עוד רמקול של אנקר מלפני שנה וחצי שלא הגיע.

אני יודע שאני לא היחיד אני רואה גם בקבוצות מבצעים בפייסבוק תלונות דומות פה ושם וכמובן שכולם מקבלים זיכויים.

אני בטוח ביותר מ200% שהם נחתו בארץ כי יש לי עוד 2 הזמנות שנשלחו באותה חברת שליחויות עם מספר מעקב דומה ויצאו לפי המעקב בדיוק באותו יום ושעה לכיוון הארץ (2021-11-17 23:32) והן כן הגיעו אחרי חודש~ בערך.

אין לזה שום הסבר ברור וכמובן שבדואר ישראל אין עם מי לדבר. גם אחרי שיחה עם אנקר ובדיקה שלהם לא ידעו מה להציע חוץ מזיכוי.

העלתי בדעתי את האפשרות שמבחינת משרד התקשורת לא מאשרים את היבוא בגלל תדרים או משהו בדומה למה שהיה קורה בעבר עם פלאפונים או ראוטרים אבל נראה לי הזוי לחלוטין שלא יעדכנו סטטוס במעקב או ישלחו הודעה למקבל שצריך אישור משרד התקשורת וכו'. אני עדיין במעקב על החבילות מאזור יולי וגם לא התעדכן סטטוס שזה מוחזר לשולח או משהו עד היום.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש מוזר כי הזמנתי לעוד 2 בני משפחה אוזניות של טרונסמרט לפני כחצי שנה ושניהם הגיעו בזמן המיועד. אם כך אפתח דיספיוט. אם יגיעו בכל זאת הרווחתי. מבאס כי תפסתי אותם במחיר טוב

עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, mazinya כתב:

ממש מוזר כי הזמנתי לעוד 2 בני משפחה אוזניות של טרונסמרט לפני כחצי שנה ושניהם הגיעו בזמן המיועד. אם כך אפתח דיספיוט. אם יגיעו בכל זאת הרווחתי. מבאס כי תפסתי אותם במחיר טוב

מעניין אם יש מכנה משותף - האוזניות שהזמנת לפני חצי שנה היו בתקופת מבצעים / חגיגת קניות כלשהי? כי הסט היחיד של אנקר שהצליח להגיע אלי הוא זה שלא נרכש בתקופה כזו.. וגם זה היה בערך לפני חצי שנה אולי טיפה יותר.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל עלי מאריכים כל הזמן את הזמן הגנה אוטומטית.

אני פתחתי דיספיוט על מוצר של 75 דולר שלא הגיכ לפני איזה יומיים ואחרי דקה בערך קיבלתי תשובה חיובית שמגיע לי זיכוי מלא.

אני הייתי מחכה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי גם אני שוךף לתיסכול, שתי אוזניות של אדיפייר שהזמנתי ב11/11 נעלמו עיקבותם ברגע שעזבו את סין, כמובן חיכתי לתאריך של ה75 יום ופתחתי דיספיוט ותוך דקות קיבלתי אישור והכסף הוחזר.

ממש מבאס כי קניתי את הEDIFIER Neobuds Pro ב83$ :-(, מאז המחיר טס.

ניראה שהבעיה היא מישלוח הסינגפורי שהוא לא טיסה ישירה לארץ כמו המישלוחים הרגילים של אליאקספרס, הם תמיד מתעכבים לי קרוב לחודשיים או כמו עכשיו שהם פשוט נעלמים בדרך, ממש מבאס שאליאקספס לא יכולה לישלוח מכשירים עם סוללות בטיסות הישירות ארצה כי לרוב זה מגיע תוך כ10 ימים.

נ.ב: לגבי טרונסמארט יש לי חוויה שירות מאוד חיובית אחרי שהQ10 נישברו לי משום מה הם רק ביקשו צילום של האוזניות והסריאל ולמחרת קיבלתי SMS מDHL EXPRESS שיש לי חבילה בדרך ותוך 3 ימים קיבלתי עם שליח, זה למוזר שעלה פחות מ75$!.

נ.ב2: אין טעם ליפתוח דיספיוט לפני התאריך האליאקספרס מתחייבים עליו כי הם פשוט יענו בתגובה אוטומטית של להמתין עוד 10 ימים , ככה עד לסיום ה75 ימים שהמוכר התחייב.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת תלונות שלהם על הפנים

היה לי פריט שנתקע במכס וויתרנו על הבדיקה כדי שהספק ימשוך אותו בחזרה אליו

אמרתי לספק לבקש אותו מהחברת שליחויות

לקח לו 10 ימים לעשות את זה וכבר השמידו את הפריט

הוא אמר לי לפתוח  תלונה והם התעקשו שאני אחזיר את הפריט אפילו שהוא לא אצלי

פעמיים דברתי עם נציגים שלהם בצ'אט שאמרו לי לחכות שהתלונה תיסגר

חיכיתי ואחרי שנסגרה אי אפשר לעשות שום דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו ההודעה ששלחו לי כששאלתי מה קרה למשלוח

We regret to tell you that because the parcels are shipped during the peak logistics season, there are too many parcels piled up and the logistics providers lose or fail to deliver the parcels smoothly within the protection period

אני עדיין מקווה שיום אחד זה יגיע כי כבר אין את האוזניות האלו במלאי
עריכה אחרונה על ידי mazinya
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...