Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערוץ 12 נגד שופרסל או נגד החרדים?

korola
שימו לב! השרשור הזה בן 847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל העלאות כאלה לא קורות בתהליך של 24 שעות, בטח לא העלאות גורפות (בכל הסניפים ומותגי הרשת וכו').

זה לוקח יותר זמן, ולכן מתכננים מהלכים כאלה.

התיאום של המהלכים בין רשתות מתחרות הוא העבירה.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 276
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 7 שעות, m3x7r3m3 כתב:

במועדון חבר אתה מקבל את ההנחה בזמן הטעינה, לא בזמן התשלום.

בקופה הקופאי מעביר לשניהם את הנעליים ב-299.90, בכרטיס של החבר פשוט הטענת ב-210, ואז הופיע לך שיש לך 300. הקופאי העביר 299.90 וירד לך מהכרטיס 299.90.

אז לא, הם לא עומדים בקופה באותה חנות ומשלמים מחירים שונים.

לחבר יש הרבה דרכים לקבל הנחות.
יש את כרטיס חבר שלי  (מקווה שאתם מחזיקים 2),  נכון את הכרטיס הזה אתה יכול להטעין מראש עד 1000 ש"ח.
במועד ההטענה אתה משלם רק 80% מהטענה.  

יש כרטיס אשראי חבר, בכרטיס הזה אתה יכול להזמין בשופרסל און ליין ולקבל 6% הנחה על הכל כולל מחיר המשלוח. 

לרכוש בשופרסל דיל ולקבל 9% הנחה. 

גם פה, איש קבע יכול להנפיק מספר כרטיסי כאלה.. גם לבן הזוג וגם לילדים. 

וכמובן,  את המבצעים העונתיים:

בחוברות העונתיות ששולחים הביתה.. תעיין בהם ותראה כיתוב בסגנון.
10 אחוז במעמד הקנייה ועוד 7 אחוז במעמד החיוב. 
כלומר בתקופת המבצע אם אתה שולף כרטיס אשראי חבר אז אתה כבר משלם 90% ממה שהקודם בתור שילם ועוד במעמד החיוב יורד לך עוד 7 אחוז. 

אבל עזוב, אלו הנחות לעניים , עובדי הייטק לא ממש צריכים את ההנחות האלה.
הדולרים מארה"ב פשוט זורמים לפה במילארדים , אפילו בנק ישראל לא מצליח לקנות את כל הדולרים שחברות ההייטק ממירות לשקלים כל חודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.11.2021 בשעה 11:52, MiniMiz3r כתב:

הצבא בהחלט מחזיק אותם שם בכח. איש קבע לא יכול להתפטר, גם אם רע לו. 

בקבע רגיל ולא בע ראשוני שנחתם מראש אפשר לבטל. אתה פשוט תצטרך להחזיר תמריצים שבאו עם החתימה. יש לי מספיק חברים שעשו את זה וזה לא היה קשה. זה פשוט לא מהרגע להרגע כמו להתפטר מהעבודה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתבה מאתמול. יש עוד רשתות שחטפו קנס.

רמי לוי חוטף: זה הקנס שקיבל על הסתרת מחירים

הרשות להגנת הצרכן קנסה בשנת 2020 ב-2.3 מיליון שקל את רשתות השיווק לאור הפרות של הסתרת מחירים מהצרכנים ומניעות שקיפות. במקום הראשון: רשת חנויות רמי לוי ששילמו קנס של פי 17 מאשר הקנס של 2019

https://www.ice.co.il/law/news/article/834692

• אהבתי 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד חשדות.

החשד: חברות המזון הציעו לרשתות הטבות בתמורה לתמיכתן בהעלאת מחירים

רשות התחרות בודקת האם חברות המזון הציעו לרשתות לא להעלות את מחירי המותג הפרטי שלהן – בתמורה לכך שיתמכו בהעלאת מחירים של המותגים המוכרים • במצב כזה, גם הרשתות וגם היצרנים הרוויחו – ומי שהפסיד הם הצרכנים • בתוך כך, עבודת החוקרים נמשכת - וגם היום הוחרמו עוד כונני מחשב ומסמכים ממשרדי שטראוס.

N12 - חשד: הטבות מחברות המזון - בתמורה לתמיכת הרשתות בהעלאת... (mako.co.il)

• אהבתי 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"תיאום מחירים? רשת שיווק עלולה להיעלם"

רננה פרס, פרופסור לשיווק מהאוניברסיטה העברית, מספרת כי גם רשתות המזון הגדולות עלולות להיכנס ל"ספירלת מוות" • בראיון, היא מדברת על יוקר המחיה: "אנשים מתרגזים על המחירים, אבל נפח הקניות שלנו הזוי" • על פרשת שופרסל מהדרין: "זה נחווה כבגידה" • ומגלה מה הקשר בין פייטנות למנהל עסקים.

https://www.israelhayom.co.il/magazine/hashavua/article/5627175

• אהבתי 1

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.11.2021 בשעה 21:08, wa11a כתב:

בקבע רגיל ולא בע ראשוני שנחתם מראש אפשר לבטל. אתה פשוט תצטרך להחזיר תמריצים שבאו עם החתימה. יש לי מספיק חברים שעשו את זה וזה לא היה קשה. זה פשוט לא מהרגע להרגע כמו להתפטר מהעבודה.

אז זה כמו מצב שבו אתה חותם על חוזה ל-X זמן במקום עבודה בתמורה להכשרה כלשהי.

עדיין סידור לא להיט לדעתי. אני אישית מעדיף לשלם 12 אלף כל שנה על הלימודים מהכיס הפרטי שלי (לא, אין מלגות, לא אכנס לזה עכשיו), מאשר אם היו מציעים לי ללמוד על חשבון החברה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.11.2021 בשעה 19:00, korola כתב:

יש את כרטיס חבר שלי  (מקווה שאתם מחזיקים 2),  נכון את הכרטיס הזה אתה יכול להטעין מראש עד 1000 ש"ח.

מחזיקים אחד, ונכון לעכשיו במועד ההטענה אתה מקבל הנחה משתנה - עד 1000 שקלים בחודש אתה משלם 70% מההטענה, 1000-2000 שקלים אתה משלם 80% מההטענה, ו-2000+ אתה משלם מלא.

יש כרטיס אשראי חבר, בכרטיס הזה אתה יכול להזמין בשופרסל און ליין ולקבל 6% הנחה על הכל כולל מחיר המשלוח. 

יש לי עדיין כזה עוד מהתקופה הקצרה שהייתי בקבע 🤣

כלומר בתקופת המבצע אם אתה שולף כרטיס אשראי חבר אז אתה כבר משלם 90% ממה שהקודם בתור שילם ועוד במעמד החיוב יורד לך עוד 7 אחוז. 

בחוברות האלה עד היום לא מצאתי שום דבר ששווה עיון בכלל 🤣

תמיד יש איזה חוברת של כיתן עם מחירים (לפני מבצע) הזויים לגמרי.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל עזוב, אלו הנחות לעניים , עובדי הייטק לא ממש צריכים את ההנחות האלה.
הדולרים מארה"ב פשוט זורמים לפה במילארדים , אפילו בנק ישראל לא מצליח לקנות את כל הדולרים שחברות ההייטק ממירות לשקלים כל חודש.

4 השקלים שלי על צרכנות הוגנת, מול הנחות לחברי מועדון "חבר" או "הוט" ואחרים.

[לדעתי], צריך לעקור מן השורש את תופעת העלאת המחירים, למגזרים החלשים במשק, ולאלה שאין מאחוריהם גופים חזקים, שדואגים לשלל הטבות עבורם.

התופעה מכוערת, וברוב המקרים מצליחה לקבע את מעמדם החברתי-כלכלי של האזרחים המשתייכים לשכבות האוכלוסייה המוחלשות.

עקב תופעה זו, העובד הלא מועדף המרוויח 5300-6500 ₪ בחודש ייאלץ לעבוד אף יותר בכדי לעמוד בקצב המרוץ המטורף אל פסגת המחירים המופקעים של אותן חנויות ורשתות.

חנויות ורשתות אלו מנסות להגיע למגזרים מועדפים ומפלות לרעה באופן בוטה את כל שאר האוכלוסייה שלא מקושרת אל כרטיסי ההנחות הנחשקים.

אני מעדיף להדיר את רגליי מחנויות בהן מוצגים מחירים מופקעים לשלל הלקוחות, אשר מהן ניתן להעניק הנחות מפליגות למגזרים מועדפים במשק.

את ההנחות המיוחדות שיינתנו למי שבאמת זקוק להן. 

כולי תקווה שיש עדיין חברות שמוכנות להילחם בתופעה המטרידה, יפסיקו להעניק הנחות גורפות למגזרים חזקים במשק, על חשבונם של צרכנים אחרים ויאפשרו לכולם לרכוש את מוצריהם במחירים הוגנים מלכתחילה.

ובעיקר שווים לכל נפש.

יוסי.

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, m3x7r3m3 כתב:

מחזיקים אחד, ונכון לעכשיו במועד ההטענה אתה מקבל הנחה משתנה - עד 1000 שקלים בחודש אתה משלם 70% מההטענה, 1000-2000 שקלים אתה משלם 80% מההטענה, ו-2000+ אתה משלם מלא.

מה!!!  גם בחבר שלי הם עושים הפלייה בין משרתי קבע שונים? 
אתה בטוח לגבי ה 30% ב 1000 הראשונים? 
אצלנו רק באוגוסט היה מבצע של 30% על כל ה 2000 של אוגוסט ואז חזר ל 20% . 

זה מה שמופיע אצלי בטעינה

image.png.0da6de0bbfb65beb153336f90d1dde51.png

image.thumb.png.b98131a657360c7f7d6a919e36b8ede1.png

מעכשיו אני מחרים אותם ומשלם רק עם הכרטיס הנטען של אשמורת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעיתי, זה 30% לאלף הראשונים ו-25% לאלף השניים:

image.thumb.png.f15286c2040672f635e681ad10161316.png

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו גם הסוד התגלה 😂

• מצחיק 3

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...