Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

@FiSמעולה, תודה רבה על כל הסדר בדברים.

מדוע אתה סבור ש A139 תהיה יקרה בהרבה?
(אני פשוט מתלבט אם לרכוש כעת את VIOFO A129 Duo/VIOFO A129 Duo Plus או להמתין ל A139, כי גם ככה אני לא צריך את המצלמה כעת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מתכוון לרכוש את ה plus הרבה יותר טובה מגירסת ה pro לפי מה שראיתי בכמה סרטונים, יכול להיות שיכולת הצילום היא 30fps לעומת 60fps זה שינוי עצום בדברים כאלה.

אבל שמתי לב שהיחידי שמוכר כרגע את ה plus הוא החנות הרשמית של viofo באליאקספרס האם שווה לבדוק במקומות אחרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסרון נוסף של הPRO - המצלמה מתחממת יותר מידי

גרסת ה-PLUS יותר עדיפה לדעתי, בחרת נכון.

עריכה אחרונה על ידי Electron

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Fellowship כתב:

מדוע אתה סבור ש A139 תהיה יקרה בהרבה?
(אני פשוט מתלבט אם לרכוש כעת את VIOFO A129 Duo/VIOFO A129 Duo Plus או להמתין ל A139, כי גם ככה אני לא צריך את המצלמה כעת)

זאת רק הערכת מחיר שראיתי בכמה אתרים. סביר להניח שמחיר מתייחס לסט של 3 המצלמות.
בטוח שהמצלמה הקדמית בלבד או הקדמית והאחורית יעלו הרבה פחות, בכל זאת הם חייבים מחיר הגיוני לתחרות בשוק.
אישית לא הייתי מחכה ל-A139 במיוחד כי המפרט הטכני שלה לא מחדש משהו מעבר ל-A129 Plus.

לפני 11 דקות, Noxius כתב:

אני מתכוון לרכוש את ה plus הרבה יותר טובה מגירסת ה pro לפי מה שראיתי בכמה סרטונים, יכול להיות שיכולת הצילום היא 30fps לעומת 60fps זה שינוי עצום בדברים כאלה.

אבל שמתי לב שהיחידי שמוכר כרגע את ה plus הוא החנות הרשמית של viofo באליאקספרס האם שווה לבדוק במקומות אחרים?

רק בחנות הרשמית שלהם היא נמכרת באליאקספרס.
מחר יהיו עליה מבצעים וקופונים שווים, היא תהיה זולה משמעותית.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, FiS כתב:

זאת רק הערכת מחיר שראיתי בכמה אתרים. סביר להניח שמחיר מתייחס לסט של 3 המצלמות.
בטוח שהמצלמה הקדמית בלבד או הקדמית והאחורית יעלו הרבה פחות, בכל זאת הם חייבים מחיר הגיוני לתחרות בשוק.
אישית לא הייתי מחכה ל-A139 במיוחד כי המפרט הטכני שלה לא מחדש משהו מעבר ל-A129 Plus.

אחדד: אני יכול לחכות ל A139 ולרכוש אותו כשיצא, או לרכוש את A129 כעת ולשמור אותו בארון לעוד חצי שנה עד שאצטרך אותו.
יש סיבה לרכוש את ה A129 כעת?
כי על פניו נשמע עדיף לרכות ל A139, ואז כאשר אצטרך, ארכוש אותו, או אפילו את ה A129 שמחירו בטח ירד בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא דחוף אז אל תמהר לקנות. עוד חצי שנה יהיה יותר זול. פרט לכך הם מספקים שנה אחריות אז חבל שתתבזבז ללא שימוש.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה מעולה, בדיוק המלצתי עליה בעמוד הקודם 

ציטוט

יש את DDPai MINI 5 מצלמת ברזולוציית 4k ובאיכות גבוהה מאוד
מבוססת על קבל, רזולוציית צילום רזולוציית צילום מקס’: 3840x2160p, זווית צילום 140°, 64GB זיכרון מובנה, GPS מובנה וכמובן WIFI עם אפליקציה. תוכל להשיג אותה ב11/11 ב-90$ בערך (מחיר מעולה)

עריכה אחרונה על ידי FiS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, FiS כתב:

מצלמה מעולה, בדיוק המלצתי עליה בעמוד הקודם 

תודה רבה!

מישהו יודע להסביר על מה כל הרעש והמהומה בעמודים האחרונים סביב ה-VIOFO A129 PLUS ? לכאורה לפי הנתונים והמחיר DDPAI Dash Cam Mini 5 עדיפה בהרבה...אז למה כולם פה מדברים על ה-VIOFO A129 PLUS ?

עריכה אחרונה על ידי Shlomfix
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, FiS כתב:

ל-A129 יש אפשרות לחיבור מצלמה אחורית לצילום בו זמנית.
MINI5 מצלמת כיוון אחד בלבד.

זה לא מיותר מצלמה אחורית ? בכל מקרה מי שדופק אותך מאחורה הוא אשם לא ?

קדמי הרבה יותר חשוב..אתה יכול להוכיח מישהו קפץ לך לכביש, או שמישהו עקף מימין, או מישהו שלא נתן זכות קדימה וכו'...

עריכה אחרונה על ידי Shlomfix
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכולים לקרות כ"כ הרבה תרחישים גם מאחורי הרכב. מה קורה אם מישהו דפק את החלק האחורי ומחליט להסתובב ולברוח? כאן מצלמה אחורית יכולה בהחלט להוסיף ולקלוט לוחית רישוי.

בכל אופן זה עניין של העדפה אישית

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דוגמא של מצלמה אחורית מתעדת HIT AND RUN (תתחיל מ 0:42)

• אהבתי 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אין שום הבדל מחירים כרגע בין שלשום להיום... אותו המחיר נשאר ל a129 plus חשבתי תהיה הנחה נוספת היום.

דרך אגב האם כדאי לקחת את הדגם עם emmc? הבדל של 30 שקל אבל השאלה אם זה שווה את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...