Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לפני 26 דקות, Doron_Z כתב:

בנוגע למחיר, ראיתי את הקופון הנ"ל אבל 5 דולר נוספים מאיפה קיבלת? אני רואה שיש הנחה של 8 דולר על הזמנה מעל 150.

יש לך קוד שאותו אתה צריך להכניס לפני שאתה לוחץ PLACE ORDER (קוד AMAZIN70MAI )
ויש את הקופון שצריך ללחוץ GET וזהו (כמן בתמונה )

Unti123123tled.thumb.png.f891b1a87a5164de3797105ab85ff0dd.png

לפני 26 דקות, eitanuch כתב:

@AndreyAK רק לוודא שיש לכם מפצלי פיוזים כדי לחבר לקופסא. אני יצאתי child ושכחתי להזמין מפצל פיוז, עכשיו יש לי הכל מותקן, הכל מחווט יפה עד לקופסת פיוזים ולבגאז׳, אבל אני נאלץ לנסוע עם חוט שנשרך מהפלאג של המצת כי אני לא יכול לחבר את המצלמה כמו שצריך עם ה-hardwire kit.

תודה בדיוק נזכרתי והייתי באמצע העריכה, הקדמת אותי :)

לא הבנתי איזה חוט נשרף? ויש לי רעיון אולי תבקש FUSEHOLDER מהבחור שעשה את המדריךשצרפתי, אולי הוא הזמין EXTRA והוא גר בסביבה?תשאל

לפני 23 דקות, Doron_Z כתב:

מאיפה מזמינים את המפצל הזה? 

אני מבין שהמצלמה מחוברת ישירות תמיד למצבר, היא אוכלת הרבה? כי כבר עכשיו ברכב מותקנים לי 2 סוג איתוראנים וקודנית, זה לא יותר מדי? אני כמובן רוצה שכן תהיה פעילה במצב חנייה.

2 סוג איתוראנים?איזה רכב יש לך אם זה לא סוד?

אני לא יודע מה צריכת הזרם של איתורן וגם לא סדר גודל של אז קשה לי לענות על זה ללא הנתון , לגבי הצריכה של המצלמה זה סביבות 2.5W ( חצי אמפר)  כתבתי על זה כמה מילים:

בתאריך 7.10.2020 בשעה 18:11, AndreyAK כתב:

חברים לכל מי שפוחד שהמצלמה תגמור לו את המצבר בוא נעשה חושבים:

ניקח כדוגמה מצלמה קדמית+אחורית כמו viofo a129 duo היא צורכת כ-0.5 אמפר במצב העבודה הרגיל שלה שזה 2.5W 

עכשיו בוא ניקח מצבר של קיה פיקנטו 40 אמפר ונחשב כמה זמן מצבר כזה יכול להפעיל את המצלמה המדוברת.

המצבר 12v 40Ah  שזה בעצם 480Wh  נעשה 192 =480/2.5 קבלנו 192 שעות של עבודה רצופה שזה בדיוק 8 ימים של צילום במשך 24 שעות ללא הפסקה!זה מצב של מצבר תיאורטי וללא צרכנים נוסיפים.

בפועל אנחנו חיים בעולם לא מושלם אין לנו מצברים מושלמים ויש עוד צרכנים ברכב לכן ניקח מקדם ביטחון של 5 ימים במקום 8.

עכשיו תשימו לך שהחישוב התבצע עבור מצב עבודה רגיל כלומר במצב PARKING הצריכה תיהיה מופחתת עוד יותר (לא יכול לאמוד עד כמה כייון שיש די הרבה פרמטרים משתנים למשל Bit rate/איכות הצילום/באיזה מוד המצלמה וכו').

בדוגמה בכוונה לקחתי מצבר די קטן (40 אמפר) להמחיש לכם  שאין מה לפחד שהמצלמה תוכל לי את המצבר ביום או יומיים ושאפשר לחייות עם המצלמה הנ"ל גם ללא הקיט אבל לא הייתי ממליץ על זה!

עריכה אחרונה על ידי AndreyAK
  • אהבתי 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה רבה חבר.

לא זה לא סוד, הרכב זה סובארו BRZ וכן לצערי בשביל הביטוח יש 2 איתוראנים שונים, רדום ופעיל וגם קודנית. בגלל זה אני גם לא רוצה להתעסק עם התקנה כזו בעצמי בכלל, אני כבר אעשה בירור לגבי מתקין שמכיר גם את הרכב. לא מאמין שתהיה בעיה מבחינת המצבר, לפחות אני מקווה. מן הסתם בטיסות לחו"ל (מתי שיהיו כאלה) אני אצטרך לנתק אותו או משהו בסגנון כי סיכוי טוב שאם טסתי ליותר משבוע המצבר לא יחזיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד"א הזמנת את נעלי כבל לאדמה?

משהו כזה https://www.aliexpress.com/af/ground-ring.html?d=y&origin=n&Sea

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, AndreyAK כתב:

ד"א הזמנת את נעלי כבל לאדמה?

משהו כזה https://www.aliexpress.com/af/ground-ring.html?d=y&origin=n&Sea

הזמנתי בעבר כדי לחבר מטען qi ברכב ויש לי עוד כמה במגירה. היו לי גם מפצלי פיוזים ספייר, אבל לצערי אני לא זוכר איפה שמתי אותם אז אני נאלץ להמתין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי ששאל למה אין פקודות קוליות ב-A800, קיבלתי תשובה מהחנות הרשמית שלהם:

ציטוט

hi, sorry that it will not have voice commands
it has too much language in the world so it wil cause mulfunction of the cam
so we will not have voice commands in the cam
Fannie

תשובה מטומטמת לדעתי
יכלו לעשות רק באנגלית, הטכנולוגיה כבר קיימת. כנראה שיש שיקולים נוספים.

• אהבתי 3

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, FiS כתב:

תשובה מטומטמת לדעתי

עצלנות 

התשובה לא ניראת מקצועית בכלל הרגשה שזאת תשובה של מוכר פשוט

מקווה שלא התעצלו בעידכוני תוכנה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגמרי.
אני חושב שהם יכניסו את האופציה בדגם משופר בעתיד הרחוק (אם יהיה בכלל) בשביל ליצור בידול בין הדגמים וערך נוסף לקונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, FiS כתב:

תשובה מטומטמת לדעתי

תודה, אני שאלתי :)

זו אחת התשובות המגוכחות וההזויות שקראתי.

אם זו תשובה רשמית אמיתית של 70mai, התשובה הזו מביישת אותם לגמרי.

עריכה אחרונה על ידי Coresh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זאת לא תשובה רשמית אלה של מוכר מאלי פשוט (כן אני יודע זאת חנות "רשמית")

שאלתי אותם את אותה השאלה דרך האתר שלהם  ניראה אם יענו לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סלחו לי על הבורות אבל למה צריך פקודה קולית עבור מצלמה? כאילו כשקורה משהו במקום ללחוץ על כפתור אז יהיה אפשר לאמר לה לצלם? 

אם כן אז נראה לי נטו עניין של עלות כספית, זו לא מצלמה יקרה במיוחד ומדובר פה על הרבה כספים שצריך להשקיע בפיתוח, כספים שכנראה לא משתלמים בנקודת הזמן הזו במחיר כזה. 

אולי בעתיד כשתצא סדרה יקרה יותר או שהתחרות תהיה קשה מספיק שהם יהיו מחוייבים לספק את זה גם ברמות מחירים נמוכות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקובץ של התמונה לא נפתח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, AndreyAK כתב:

הקובץ של התמונה לא נפתח

לא מצליח להעלות סעמק

יש בהגדרות parking mode 

Time laps fps מה לבחור שם 2 3 5 10 

ויש גם Low bitrate recording

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בוחר באופציה הזאת כל כמה שניות המצלמה תצלם פריים בודד בזמן החנייה.
במצב חנייה אתה יכול להגדיר שהמצלמה לא תצלם באופן רציף אלא בפריים בודד כל 1/2/3/5 שניות. 
תבחר בתדירות הכי גבוהה.
ה-Low bitrate recording מצלם באיכות פחות טובה על מנת לשמור על צריכת מתח נמוכה יותר בשביל לא לגמור את המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...