Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, zaf כתב:

תראה באתר VIOFO

לי יש 129 DUO רגילה . היא לא 4K מצלמת מצויין. גם בלילה.

אגב, אני מחפש רק אחת IR נפרדת פנימית שזו משימה אחרת . הייתה לי מצלמה "גליל" עם שתי עדשות אבל בלילה התמונה חשוכה. IR נותן מענה טוב יותר.

לא הבנתי, מה לראות באתר VIOFO? בהודעה למעלה rsm חיפש מצלמה A129 PLUS עם מצלמה אחורית IR שלחת לינק של מצלמה A128 DUO IR אז ציינתי שתשים לב שזאת לא המצלמה שהוא חיפש.

דא"ג אך ערכת את ההודעה מבלי שרואים שערכת?(הוספתה לינק נוסף) לאתר של VIOFO 

לפני כשעה, rsm כתב:

תודה רבה.אין כמוכם

אני מחפש את הa129 plus בשילוב עם מצלמה המשנית ir ולא מוצא למישהו יש קישור?

מצאתי את המצלמה האחורית IR באתר של VIOFO אבל יש לשים לב שהם מציינים שהמצלמה עובדת עם הגירסה A129 AND A129 PRO ולא מצויין הדגם PLUS לכן יש לשאול אותם.

לא ראיתי שמוכרים ביחד את הגרסת הPLUS ביחד עם מצלמה אחורית IR לכן אם הצמד הזה עובד(וצריך לשאול את היצרן עם הוא עובד) אז יש לקנות אותם בניפרד.

לינקים:

REAR VIOFO CAMERA IR

A129 PLUS NO REAR CAMERA

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא אומר שהם לא יעבדו ביחד אני רק אומר שיש לשים לב לכך שהייצרן לא ציין זאת לכן עדיף לשאול אותו לפני הקנייה

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שהבטחתי - סרטון הדגמה באור יום של ה-70mai A800. גרסת ה-4K תהיה זמינה רק בעוד כמה שעות מפרסום התגובה שלי, אך מצפייה במחשב שלי נראה מעולה.

שימו לב שבתחילת הסרטון השמש היא יחסית ישירה, אז לא רואים ממש טוב. משנייה 0:23 ניתן לראות שיפור משמעותי וקריאת לוחיות מצוינת.

כמה דברים שחסרים לי והיו לי לדוגמה ב-ddpai Mini2:

• הורדת הסרטונים לוקחת יחסית הרבה זמן. נכון שזה 4K, אבל עדיין.
  • הורדת הסרטונים מתבצעת לאלבום מקומי באפליקציה ורק ממנו ניתן לייצא למכשיר. הגישה אליו מצריכה יציאה אל כמה מסכים. מאוד לא נוח.
  • אין אפשרות לחתוך את הסרטון לפני ייצוא למכשיר. ב-ddpai יכולת לחתוך בתוך האפליקציה בדיוק את הקטע שהיית צריך וזה היה מדהים.
  • אין כפתור שליטה מרחוק לשמירת הגנה על סרטונים, מה שיש ב-ddpai. זאת אומרת שצריך ללחוץ על כפתור פיזי במצלמה. לא הכי נוח, אבל זה מה יש.

• אהבתי 4

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על השיתוף 

לא הבנתי את

לפני 22 דקות, Fraysa כתב:

הורדת הסרטונים מתבצעת לאלבום מקומי באפליקציה ורק ממנו ניתן לייצא למכשיר. הגישה אליו מצריכה יציאה אל כמה מסכים. מאוד לא נוח.

מה גודל הקובץ של דקת  צילום ב 4K?

יש לך גם את המצלמה האחורית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם חיברתי את המצלמה האחורית, אני מתכנן לעשות זאת בסופ"ש.

גודל הקובץ בממוצע הוא 180MB לדקת צילום ב-4K. אני מניח שהמודול של ה-WiFi שמגיע עם המצלמות האלו הוא לא הכי שווה, לכן המהירות נורא איטית.

לגבי מה שלא הבנת - כשאתה נמצא באפליקצייה של 70mai, יש לך מן מסך בית ובו כל המכשירים של 70mai. כשאתה רוצה להתחבר למצלמה, אתה לוחץ עליה מהרשימה ומתחבר אליה ואז יש לך אלבומים. בתוך האלבומים יש לך Regular ואז אתה יכול לצפות בסרטונים רגילים שהמצלמה צילמה. ברגע שאתה בוחר סרטון ולוחץ Download, זה מוריד אותו לאט לאט, וכשהוא מסיים הוא רושם לך שהוא נשמר מקומית. אתה הולך לאלבום בטלפון שלך ומגלה שאין כלום. מה שאתה צריך לעשות זה לעשות חזור אחורה פעמיים למסך הראשי, להתנתק מהמצלמה, לחזור שוב אחורה, ללחוץ על הכפתור של התפריט הראשי, ללכת לאלבומים, ללכת לטאב של סרטונים ורק אז תמצא את הסרטון ותוכל להוריד אותו לוקאלית למכשיר שלך.

למה הם לא עשו שזה יורד ישירות למכשיר שלך? שאלה טובה. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר אתה צופה דרך האפליקציה הסרטון עובד חלק?(בלי להוריד לטלפון)

יש פירוט על הקופסה או בדף ההוראות שבא עם המצלמה על ה WIFI? (אם זה 5G או 2.4G ובאיזה תקן)

איזה כרטיס זכרון יש לך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר צופים דרך האפליקציה זה יחסית חלק ממה שזכור לי.

אני אצטרך לרדת לאוטו לבדוק לגבי הקופסה.

לא זוכר את דגם כרטיס הזיכרון, אבל הוא של Transcend 128GB והוא הכי יקר שהיה, לא חסכתי בזה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Fraysa כתב:

של Transcend 128GB והוא הכי יקר שהיה

אני ממליץ דגמים endurance, אפשר למצוא באליאקספרס במחיר סביר (כן, כן, אני לא צוחק, פשוט אריזה סינית, זה למכירה בשוק פנימי)🙊

וגם מעניין, אם יש הבדל בין 4K ל-FHD?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר... אולי האיטיות בהורדה זה עניין תוכנתי?

אתה יכול לתת לי דוגמה עד כמה המהירות איטית? לדוגמה קובץ ששוקל X  עובר ב Y זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.10.2020 בשעה 15:35, FiS כתב:

בדיוק בשביל זה יש חיישן תנועה במצלמות.
אם המצלמה מצלמת באופן רציף אז ברגע שהיא תרגיש תזוזה קלה של הרכב המצלמה נועלת את הקובץ מלהימחק ושומרת אותו.
יש מצלמות  במצב Parking mode שיצלמו בנוסף 15 שניות לפני המקרה וישמרו את הקובץ המלא.

אם הרכב שלי עומד בחניה ברחוב (מקביל לכביש), איפה שהרכבים אחרים עוברים אז חיישן התנועה יעבוד רצוף והסוללה תסתיים תוך כמה שעות.  לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם החיישן תנועה עובד כפי שתיארת אבל אם הוא עובד כך ויצלם 24 שעות אין ממה לחשוש תקרא את מה שכתבתי 

בתאריך 7.10.2020 בשעה 18:11, AndreyAK כתב:

חברים לכל מי שפוחד שהמצלמה תגמור לו את המצבר בוא נעשה חושבים:

ניקח כדוגמה מצלמה קדמית+אחורית כמו viofo a129 duo היא צורכת כ-0.5 אמפר במצב העבודה הרגיל שלה שזה 2.5W 

עכשיו בוא ניקח מצבר של קיה פיקנטו 40 אמפר ונחשב כמה זמן מצבר כזה יכול להפעיל את המצלמה המדוברת.

המצבר 12v 40Ah  שזה בעצם 480Wh  נעשה 192 =480/2.5 קבלנו 192 שעות של עבודה רצופה שזה בדיוק 8 ימים של צילום במשך 24 שעות ללא הפסקה!זה מצב של מצבר תיאורטי וללא צרכנים נוסיפים.

בפועל אנחנו חיים בעולם לא מושלם אין לנו מצברים מושלמים ויש עוד צרכנים ברכב לכן ניקח מקדם ביטחון של 5 ימים במקום 8.

עכשיו תשימו לך שהחישוב התבצע עבור מצב עבודה רגיל כלומר במצב PARKING הצריכה תיהיה מופחתת עוד יותר (לא יכול לאמוד עד כמה כייון שיש די הרבה פרמטרים משתנים למשל Bit rate/איכות הצילום/באיזה מוד המצלמה וכו').

בדוגמה בכוונה לקחתי מצבר די קטן (40 אמפר) להמחיש לכם  שאין מה לפחד שהמצלמה תוכל לי את המצבר ביום או יומיים ושאפשר לחייות עם המצלמה הנ"ל גם ללא הקיט אבל לא הייתי ממליץ על זה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, rsm כתב:

למה שלא יעבדו ביחד?

עדכון: המצלמה האחורית עם הIR לא תעבוד עם גרסת הPLUS, שאלתי אותם במייל והם ענו

ציטוט

This interior rear cam does not work for A129 Plus.

לפני כשעה, Yev Sh כתב:

אם הרכב שלי עומד בחניה ברחוב (מקביל לכביש), איפה שהרכבים אחרים עוברים אז חיישן התנועה יעבוד רצוף והסוללה תסתיים תוך כמה שעות.  לא?

לא, המצלמה תצלם רק כשהחיישן יזהה מגע פיזי ותזוזה של הרכב ולא סתם מישהו שעובר ונקלט בעדשה.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, FiS כתב:

עדכון: המצלמה האחורית עם הIR לא תעבוד עם גרסת הPLUS, שאלתי אותם במייל והם ענו

הופה!

טוב ששמנו לב לפרטים הקטנים :) חסכנו 70 דולר ל RSM 

זה רק אני או ש VIOFO יקרים רצח 70 דולר למצלמה אחורית 1080P IR?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יקר יחסית, אבל מי שצריך ימצא תועלת בכל מחיר.
בסוף זה מוצר איכותי שאמור להחזיק כמה שנים טובות ברכב.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...