Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

ציטוט

אני רוצה שזו שתשב בשמשה הקדמית תיהיה קדמית + אחורית (תצלם את הדרך, ותצלם את פנים הרכב) 

+ מצלמה שתשב בשמשה האחורית

זה צריך להגיע עם אפליקציה לטלפון

עד כאן אין בעיה, לא חסרות מצלמות מומלצות שעונות על הדרישות האלה.
אבל בשביל שמצלמה תשלח לך sms ברגע שהיא מרגישה תזוזה צריך שלמצלמה יהיה מודול רשת, 3G/4G/LTE ומכאן מתחילה ההרפתקה.
יש לך המון סחורה סינית זולה באתרים, כמו למשל מצלמה דומה לשל Proof באליאקספרס ברבע מחיר https://s.click.aliexpress.com/e/_eLRi14

תהיה בטוח שאיכות הצילום סבירה במקרה הטוב.

בתקציב 700 ש"ח לא תמצא מצלמות טובות, אין כ"כ שוק למצלמות מהסוג הזה ואלה שכן קיימות עולות לפחות פי 2.
היחידה שאני מכיר היא Blackvue DR750-2CH LTE, מצלמה חדשה יחסית של חברה טוב, יש לה גם אפשרות להעלאה לענן. לגבי שליחת sms לא רשום שיש את האפשרות.
https://blackvue.com/product/dr750-2ch-lte-gl/

היא מתחילה מ-469$, קח בחשבון שתצטרך לשלם בנוסף תשלום חודשי לסים עם אינטרנט שיהיה במצלמה.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מה אני מפספס מה ממהבדל בין בשניים?(זה אותו מוכר)

1.https://www.aliexpress.com/item/4001333338734.html?sp

2.https://www.aliexpress.com/item/40013334312

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה לקנות בארץ, אני לא מוכן לחכות עוד דקה.

איך המצלמה הזאת?

https://www.shufersal.co.il/online/he/קטגוריות/הקניון-הכל-לבית/אלקטרוניקה-וסלולר/סלולאר%2C-שעונים-%2Cטאבלטים-ומצלמות/מצלמות/מצלמת-דרך-70MAI-PRO/p/P_6971669782115

לא הצלחתי להבין שם כלום (בכלל, לא מבין כלום בנושא מצלמות), היא מצלמת בחנייה? יש לה מסך? היא גרסה ישנה כלשהי? איך השרידות שלה בחום? איך מוציאים נתונים?

אם זה לא משהו, יש למישהו המלצה איפה אפשר לקנות באיזור רחובות/איזור השרון מצלמה של שיאומי עם חיישן חנייה במחיר סביר?

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצלמה מעולהשל 70mai מדגם Pro  ובמחיר טוב (ממש כמו באליאקספרס),
יש לה מסך 2", ויש לה קישורית WIFI ואפליקציה. 
בעזרתה אתה יכול להעביר סרטונים ישירות לסמארטפון שלך בלי לנתק אותה מהמקום.
היא יכולה לצלם בזמן חנייה אך לא באופן רציף. יש לה חיישן תנועה שברגע שיזהה תזוזה של הרכב היא תתחיל לתעד את ההתרחשות.
אם תרצה שתצלם רציף אתה צריך לחבר אותה למקור מתח זמין (חיבור לקופסת הפיוזים).

היא מבוססת על סוללה, ומנסיון אישי שורדת בחום בארץ בלי בעיה.

• אהבתי 1

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, מחר אזמין.

זה מסוג המצלמות שמתעדות גם 15 שניות לפני  הפגיעה?

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו! סוף סוף קניתי!

יש עכשיו "AMAZIN' TIME SALE" חוסך עוד 9 דולר!

Capture123412PNG.thumb.PNG.ef4fe6aed0211bc0a2a78d414ef44403.PNG

• אהבתי 1

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.10.2020 בשעה 18:21, AndreyAK כתב:

זהו! סוף סוף קניתי!

תתחדש!

אחרי התלבטות בין המצלמה הזאת לאחרות, גם אני הזמנתי אותה היום.

@FiS תודה על העזרה

• אהבתי 1

|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___

__|_____|_____|_____ In Construction ___|_____|_____|_____

|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.10.2020 בשעה 18:21, AndreyAK כתב:

זהו! סוף סוף קניתי!

תתחדש. אני גם מחפש מצלמה לרכב שלי והבנתי שזו האופציה שהרוב בוחרים בה, ההתקנה של המצלמה מסובכת? איך זה הולך בדיוק. גם אפשר לינק ישיר למה שהזמנת? יוצא לי יותר יקר משלך אם אני בוחר באופציה של ה hardware kit (זה מה שצריך נכון?), משלוח מסין זה 147$ במקום 116 כמו שיצא לך. אשמח לעזרה לפני שהסייל יגמר, תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, Doron_Z כתב:

תתחדש. אני גם מחפש מצלמה לרכב שלי והבנתי שזו האופציה שהרוב בוחרים בה, ההתקנה של המצלמה מסובכת? איך זה הולך בדיוק. גם אפשר לינק ישיר למה שהזמנת? יוצא לי יותר יקר משלך אם אני בוחר באופציה של ה hardware kit (זה מה שצריך נכון?), משלוח מסין זה 147$ במקום 116 כמו שיצא לך. אשמח לעזרה לפני שהסייל יגמר, תודה :)

תודה,

זאת מצלמה חדשה והיא מאוד אטרקטיבית במיוחד בגלל העלות-תועלת, לגבי קושי ההתקנה תלוי את מי שואלים 😄 לדעתי כל חובב רכב יכול לעשות את זה לבד. יש גם מדריך שאנשים טובים הכינו

לינק: מדריך התקנת מצלמת דרך קדמית + אחורית  מדריך מצולם ומפורט ואם לא תצליח אנחנו ו @FiS התותח נעזור לך 

אם אתה רוצה שהמצלמה תתעד בזמן חנייה אז כן, אתה צריך hardware kit

לגבי ההזמנה שלי, הזמנתי את  האופציה מצלמה קדמית+אחורית +KIT כל זה יוצא 131.3$ בלי הנחה  תשתמש בקוד AMAZIN70MAI שחוסך לך 9$ ובקופון של 5$ תקבל מחיר סופי  116.3$ 

לינק: https://www.aliexpress.com/item/4001333431211.html?af=701906&utm_campaign=701906&aff_

בהצלחה

עריכה: לא ראיתי בתאור של המוכר שה KIT מגיעה עם Fuse Holder, יעידו אנשים שקיבלו את המצלמה בבקשה.

לדעתי זה לא כלול לכן כדי לך לקנות גם משהו בסגנון של  https://www.aliexpress.com/item/400 

עריכה אחרונה על ידי AndreyAK
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה! הבנתי אחרי זה שיצא לי יקר יותר כי סימנתי את הכרטיס זיכרון 64GB במקום NONE כמו שעשית 🤦🏻‍♂️

אני ראיתי את הווידאו של ההתקנה, נראה לי שעדיף שאשלם למישהו, הרכב שלי יחסית יקר ואני חושש לפשל עם זה... 

בנוגע למחיר, ראיתי את הקופון הנ"ל אבל 5 דולר נוספים מאיפה קיבלת? אני רואה שיש הנחה של 8 דולר על הזמנה מעל 150.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@AndreyAK רק לוודא שיש לכם מפצלי פיוזים כדי לחבר לקופסא. אני יצאתי child ושכחתי להזמין מפצל פיוז, עכשיו יש לי הכל מותקן, הכל מחווט יפה עד לקופסת פיוזים ולבגאז׳, אבל אני נאלץ לנסוע עם חוט שנשרך מהפלאג של המצת כי אני לא יכול לחבר את המצלמה כמו שצריך עם ה-hardwire kit.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@eitanuch מאיפה מזמינים את המפצל הזה? 

אני מבין שהמצלמה מחוברת ישירות תמיד למצבר, היא אוכלת הרבה? כי כבר עכשיו ברכב מותקנים לי 2 סוג איתוראנים וקודנית, זה לא יותר מדי? אני כמובן רוצה שכן תהיה פעילה במצב חנייה.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Doron_Z כתב:

מאיפה מזמינים את המפצל הזה? 

אני מבין שהמצלמה מחוברת ישירות תמיד למצבר, היא אוכלת הרבה? כי כבר עכשיו ברכב מותקנים לי 2 סוג איתוראנים וקודנית, זה לא יותר מדי? אני כמובן רוצה שכן תהיה פעילה במצב חנייה.

EBAY. אני הזמנתי את זה:

https://www.ebay.com/itm/254677441571

זה כנראה תלוי גם ברכב הספציפי שלך, כי הבנתי שברכבים שונים יש צורות שונות אז תצטרך לברר מה מתאים אצלך.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...