Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לפני 37 דקות, carlight כתב:

אתה אומר שכדאי לקחת את הסמסונג evo plus? הסאנדיסק אולטרה והסמסונג איבו פלוס הם אותם נתונים עד כמה שאני מבין  לפי האתר של ksp רק שהסמסונג תומך 4k לפי מה שכתוב אצלם.

אני אומר שהכרטיס שלך מספיק מהיר, יכול להיות והוא תקול/בלוי איני יודע יש לבדוק זאת.

יש 2 אפשרויות או שהכרטיס דפוק או משהו בהגדרות לא כסדרה. 

אם אתה עדיין מעוניין לקנות כרטיס,  אני ממליץ לך לקנות SANDISK  מהסיבה שיש להם אחריות לכול החיים (זה אומר משהו על המוצר) ושתיהי רגוע כתוב שמה 4K :)

אופציה 1: SanDisk High Endurance Micro SDXC UHS-I SDSQQNR-128G

אופציה 2: SanDisk Extreme A2 Micro SDXC UHS-I SDSQXA1-064G

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 דקות, AndreyAK כתב:

אני אומר שהכרטיס שלך מספיק מהיר, יכול להיות והוא תקול/בלוי איני יודע יש לבדוק זאת.

יש 2 אפשרויות או שהכרטיס דפוק או משהו בהגדרות לא כסדרה. 

אם אתה עדיין מעוניין לקנות כרטיס,  אני ממליץ לך לקנות SANDISK  מהסיבה שיש להם אחריות לכול החיים (זה אומר משהו על המוצר) ושתיהי רגוע כתוב שמה 4K :)

אופציה 1: SanDisk High Endurance Micro SDXC UHS-I SDSQQNR-128G

אופציה 2: SanDisk Extreme A2 Micro SDXC UHS-I SDSQXA1-064G

תודה

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים,

היום התקנתי ברכב מצלמת 70mai mini, בינתיים היא נראית אחלה.

הדבקתי אותה מאחורי המראה האמצעית בצורה כזאת שבזמן נהיגה אני לא רואה אותה.

אחרי שהדבקתי התחרטתי על המיקום בגלל שרואים את המכסה מנוע בחלק גדול יחסית מהתמונה.

אני מעדיף להעביר לחלק העליון של השמשה שצמוד לגג.

מישהו יודע אם אני יכול להוציא אותה בבטחה ולהדביק שוב והדבק יחזיק טוב?

כשניסיתי להוציא אותה היא הייתה דבוקה ממש חזק ולא המשכתי לנסות.

חשוב לי שבאמת יחזיק טוב כי זה רכב שטח.

תודה מראש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שתפרק יעילות המדבקה לא תהיה 100% שוב בהדבקה חוזרת, אבל אתה יכול לנסות בעדינות בתנועה סיבובית.

אם לא ילך פשוט תקלף את המדבקה מהתושבת ותשיג דבק דו צדדי חדש.

ועוד שאלה: אמרת שהדבקת אותה ליד המראה המרכזית, האם כיוונת אותה סביב הציר של התושבת עצמה?

זה מיקום אידיאלי איפה שהתקנת ולא סביר שהמכסה מנוע יתפוס הרבה מקום בתמונה

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה ציר?

הדבר היחיד שאפשר לסובב במצלמה הזאת זה את העינית, לתושבת אין ציר (מזכיר שמדובר בדגם המיני שדומה יותר לפרו מבחינת התושבת ושונה מהגירסא הרגילה).

בגדול המצב לא כזה גרוע, פשוט אני מתכנן להוציא ממנה מדי פעם סרטונים מהשטח וכשהחזקתי את המצלמה בחלק העליון יותר היה אפשר לשים לב להבדל.

אני גם רוצה להזיז אותה קצת ימינה שתהיה מצד ימין של המראה בגלל שהעינית שלה נמצאת בצד השמאלי שלה וזה יגרום לצילום להיות יותר ממורכז.

אני אנסה את מה שאמרת.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת נתונים על המצלמה VIOFO A139 המידע לא שלי לקחתי את המידע מפורום dashcamtalk ותמצתי(לינק)

מדובר בשלושה מצלמות כאשר המצלמה הראשית ללא מסך ובעיצוב שונה ממה שהכרנו מהחברה VIOFO שמזכיר לי את 70mai a800 בצורתו, המצלמה השנייה היא מצלמה פנימית רחבה מאוד(170 מעלות) עם IR והשלישית מצלמה אחורית.

Optics:

•   front camera has a Sony IMX335 Sensor,140 degree, 6G/7G lens
  •   The interior camera : Sony IMX291 Sensor, 170 degree 6G/7G lens
  •   The rear camera :Sony IMX291 Sensor, 140 degree 6G/7G lens

Resolution:

• Front Camera + Rear camera: 2560 * 1440P 30fps / 60fps + 1920*1080P 30fps
  • Front Camera + Interior camera: 2560 * 1440P 30fps / 60fps + 1920*1080P 30fps
  • Front Camera + Interior camera + Rear camera: 2560 * 1440P 30fps / 60fps + 1920*1080P 30fps + 1920*1080P 30fps

Ports :

• AV out 
  • External Microphone Port 
  •  Rear Camera Port 
  • Interior Camera Port
  • Power In (USB-C
  • (sd card(The camera can take 512Gb cards

:interface buttons

• Power On | OFF
  • Recording Start | Stop
  • Video Protect
  • Microphone On | OFF
  • Wi-Fi On | OFF button

etc:

• The rear camera cable is 6 metres long, and the internal IR camera cable is 1 metre long .These cables are incredibly thin - nothing like the cables you normally have to send through the car to the back window 
  • The IR LED's operate the following ways: On means IR lights are always on, so the video color is black and white. Auto means the dash cam will decide to turn on/off infrared lights with different light condition. Off means the IR lights are all turned off. You can also short press power button to enable / disable the IR LED
  • Exposure adjustments:

Adjusting the value of the EV (Exposure Value) properly can create better footage under different light sources. It ranges from -2.0 to +2.0. You can adjust the EV for the front, interior and rear camera separately. The default is set at 0.0.

• WDR:

On / Off. The dynamic range is the ratio of the brightest portion of the image to the darkest portion of the image. WDR enables the camera to deliver video with a near perfect exposure in varying lighting situations

עריכה אחרונה על ידי AndreyAK
  • מעניין 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי 5 שנים עם mobius  אני מחפש תחליף טוב, אחרי חיפוש לא ראיתי שהם הוציאו דגמים חדשים וגם לא ראיתי מצלמות בסגנון.

לכן אני חושב לקנות את הDDPAI Mini5 (אולי את הmini3 , עדיין לא סגור).

אשמח לעוד הצעות או תובנות כלשהם....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחפש רק צילום קדמי?
ה-MINI5 מצלמה מעולה ומומלצת , יש בה את כל הפיצ'רים שאפשר לבקש.

חכה מעט ל11/11 ובטוח תהיה עליה הנחה משמעותית דרך אליאקספרס.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

אני מתכנן להזמין את המצלמה Viofo A119 V3 ויש לי 2 שאלות לגבי איזה עוד דברים אני צריך להזמין ביחד איתה.

1. לגבי קיט חיבור לפיוזים:

spacer.png

על מנת שאני אדע להזמין את הקיט המתאים, איך אני יכול לדעת איזה סוג (גודל) פיוזים יש אצלי ברכב? (פולקסווגן פולו 2016 אם זה עוזר).

2. לגבי קיט חיבור פארקינג מוד:

spacer.png

אם אני לא מעוניין שהמצלמה תעבוד בפארקינג מוד, כלומר אני לא רוצה שהיא תקבל מתח בזמן שהרכב כבוי, אלא אך ורק כשהרכב מותנע, אני עדיין חייב את הקיט הזה או שאפשר לוותר עליו?

תודה רבה לכל העוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להשתמש בחיבור הרגיל של המצת סיגריות וכך לוותר על הקיט. בקשר לפיוז, בספר רכב חייב להיות כתוב. בגולף שלי זה היה פיוז מסוג ato. 

תצטרך גם נעל כבל כדי לחבר את החוט של האדמה. 

לדעתי שווה להשקיע מאמץ קטן וכן לחווט את המצלמה לתיבת פיוזים.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, eitanuch כתב:

אתה יכול להשתמש בחיבור הרגיל של המצת סיגריות וכך לוותר על הקיט. בקשר לפיוז, בספר רכב חייב להיות כתוב. בגולף שלי זה היה פיוז מסוג ato. 

תצטרך גם נעל כבל כדי לחבר את החוט של האדמה. 

לדעתי שווה להשקיע מאמץ קטן וכן לחווט את המצלמה לתיבת פיוזים.

אני כן מעוניין לחווט את המצלמה לתיבת הפיוזים. השאלה היא האם הקיט של הפארקינג מוד הוא חובה עבורי גם אם אני לא מעוניין שהמצלמה תקבל מתח בזמן שהרכב כבוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז הוא אכן חובה. הקיט משמש גם כממיר מתח מ12 וולט של המצבר ל5 וולט שהמצלמה מקבלת מusb. 

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...