Jump to content

carlight

 • פרסום הודעות

  83
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

2 נייטרלי

אודות carlight

 • דירוג
  נהג חדש (> 40 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. 100 שקל (בדקו גם עם מחשב לפני) מחיר יקר קצת אני מניח (לא בקיע במחירים) אבל אין לי יותר מדי זמן להתעסק במחירים עכשיו, אפילו מפשיר אדים לא יכולתי להפעיל העיקר שהכל בסדר עכשיו ושזה לא היה נזק גדול מדי.
 2. מעדכן שניקוי מצערת סידר את הבעיה וכנראה שאין לי צורך בעדכון תוכנה.
 3. הייתה חריקה ולאחר בדיקה נראה גם שהייתה בסוף חייה אז הוחלפה לחדשה (קונטיננטל) ומאז החריקה נעלמה והכל בסדר. אני מתכוון לגשת למוסך לבדיקה ביום שישי אבדוק לגבי מה שמוטי אמר. הבנתי שאתה מתעניין גם העדכון שמוטי דיבר עליו, אם תבדוק לגביו לפני שאבדוק אשמח אם תשתף אותי פה בפרטים.
 4. איפה נמצאת רצועת האביזרים ברכב הזה? מצאתי רק רצועה אחת (לא יודע של מה היא) והיא הוחלפה לפני 3 חודשים. תודה. אם יעשו עדכון זה לא יכול לפתח בעיות נוספות נכון? וכמה עולה דבר כזה? מכיר מוסך מורשה אמין שעושה דבר כזה באזור אשקלון-אשדוד? תודה.
 5. אהלן, היום הנעתי את הרכב חיכיתי כמה שניות והדלקתי מזגן (בהדרגה כמובן מ1 עד 2 וכמה שניות אחרי שהסלד התאזן) והיו רעידות לכמה שניות (דבר שקורה לי תמיד לשנייה-שתיים) ואז המנוע התכבה מה שאף פעם לא קרה. הנעתי שוב ושוב אותו הסיפור בדיוק. אחר כך הנעתי לא הדלקתי מזגן והכל עובד כרגיל. הגעתי לבית ובדקתי מה הסיפור וראיתי שכA/C דלוק יש רעידות והסלד נופל והמנוע מתכבה. כשA/C לא דלוק הכל עובד בסדר. (שאני אומר A/C אני מתכוון לכפתור A/C), כשיש מזגן בלי A/C הכל בסדר. חשוב לציין שנסעתי לפני שזה קרה עם מזגן והיה בסדר כשחזרתי לרכב והנעתי זה מה שקרה. מישהו יודע במה מדובר או מה ניתן לעשו
 6. מן הסתם שאין תחליף למגבים אלא רק "עזר". תודה. אין איתו בעיה על מראות? זה לא יפגע במראות או משהו? והאם המגבים לא מסירים את החומר? תודה.
 7. תודה. פחות מבין בזה. כמה מ"ל לדעתך יספיק לחורף הזה? רגע אז אני מבין שאפשר לשים על השמשות (קדימה ואחורה אך לא בטוח יעיל מאחורה) וגם על החלונות של הדלתות נכון? וכל 3 שבועות למרוח מחדש את החומר גם אם לא היה גשם? יש לך רעיון מה לעשות עם המראות או שאין איתן מה לעשות? תודה רבה.
 8. מתכוון לאלו: https://www.autodepot.co.il/8206822.html https://www.autodepot.co.il/8206860.html אגב, מה ההבדל ביניהם? בשניהם כתוב דוחה גשם.
 9. אהלן, לא יודע אם זה קשור לכאן אבל אנסה בכל זאת. מישהו מכיר ספריי rainx לשמשה? מתלבט האם לקנות. מי שמכיר - האם זה עובד? הורס את השמשה? לכמה זמן תקף עד שמפסיק לעבוד? חייב לשים באופן קבוע פעם בx זמן אם שמתי פעם אחת? אפשר לשים בחלונות ובמראות? ניתן להסרה? תודה.
 10. אהלן, לא יודע אם זה קשור לכאן אבל אנסה בכל זאת. מישהו מכיר ספריי rainx לשמשה? מתלבט האם לקנות. מי שמכיר - האם זה עובד? הורס את השמשה? לכמה זמן תקף עד שמפסיק לעבוד? חייב לשים באופן קבוע פעם בx זמן אם שמתי פעם אחת? אפשר לשים בחלונות ובמראות? ניתן להסרה? תודה.
 11. הכוונה באיך מתקינים הייתה איך להתקין בלי שיפול לי באמצע נסיעה ויגרום סכנה כלשהי (בכל זאת דבק מעפן מתחת למכסה מנוע אבל לפי איך שאתה אומר מסכים איתך לגמרי זה מיותר ומחוץ לטעם הטוב מה שנקרא. תודה.
 12. אהלן, הדבר הזה חוקי? ואיך מתקינים את זה? זה פועל קבוע? אם מישהו התקין את זה ויכול לתת חוות דעת אני אשמח. https://a.aliexpress.com/_mNQrS81 תודה
 13. כתוב אנגליה בדאנלופ, כנראה אלך אבל על קונטיננטל ec6 או cec5. תודה.
 14. תודה, צריך לעשות כיוון פרונט כשמחליפים את כל הצמיגים או לא רלוונטי? (איזון אני יודע שצריך מן הסתם) והאם אתה ממליץ על אוטודיפו/טייר דיל/אוטוטייר? שאלתי על הדגם הזה של dunlop בגלל המבצע שלהם, יש להם את הקונטיננטל ec6 במבצע גם 4 ב1033 (צמיג שני 60% הנחה) ככה שאני מתלבט ביניהם. יש צורך לעשות כיוון פרונט אחרי החלפה של רביעיית צמיגים? והאם אתה ממליץ על אוטודיפו/טייר דיל/אוטוטייר? תודה, יש צורך לעשות כיוון פרונט אחרי החלפה של רביעיית צמיגים? והאם אתה ממליץ על אוטודיפו/טיר דיל/אוטוטייר? תודה.
×
×
 • Create New...