Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

לפני שעה, Doron_Z כתב:

סלחו לי על הבורות אבל למה צריך פקודה קולית עבור מצלמה? כאילו כשקורה משהו במקום ללחוץ על כפתור אז יהיה אפשר לאמר לה לצלם? 

אם כן אז נראה לי נטו עניין של עלות כספית, זו לא מצלמה יקרה במיוחד ומדובר פה על הרבה כספים שצריך להשקיע בפיתוח, כספים שכנראה לא משתלמים בנקודת הזמן הזו במחיר כזה. 

אולי בעתיד כשתצא סדרה יקרה יותר או שהתחרות תהיה קשה מספיק שהם יהיו מחוייבים לספק את זה גם ברמות מחירים נמוכות. 

פקודה קולית זה עניין של נוחות והפעלה יותר אינטואיטיבית ובטוחה של המצלמה בלי להוריד ידיים מההגה ועיניים מהכביש.

ושוב נדגיש, שזה משהו שכבר קיים במצלמה 70mai Pro שהדגם הזה A800 מחליף אותה, לכן השינמוך הזה לא מובן והתגובה שלהם למייל של @FiS לא פחות ממטומטמת.

עריכה אחרונה על ידי Coresh
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אהלן, יש לי מצלמת דרך 70mai pro וגיליתי שהיא יכולה לצלם באיכות 1944p אבל הכרטיס שיש לי (סאנדיסק אולטרה) תומך עד 1080p, עכשיו השאלה היא אם אני אחליף כרטיס לכרטיס שתומך 4k המצלמה תצלם באיכות המירבית שלה? (1944p).

אני מתלבט בין שני כרטיסים תומכי 4k בעלי מהירות שונה.
כרטיס אחד - samsung evo plus מהירות כתיבה עד 20 מגה לשנייה קלאס 10, u1.
כרטיס שתיים - סאנדיסק אקסטרים מהירות כתיבה עד 60 מגה לשנייה u3, v30, a2.
לא מבין בפרמטרים האלו אשמח לעזרה.
תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לפני שאתה קונה אך אתה יודע שהכרטיס שלך תומך עד 1080p? תנסה להציב במצלמה את האיכות המרבית ותבדוק אם היא צילמה משהו.

לפני 20 דקות, carlight כתב:

עכשיו השאלה היא אם אני אחליף כרטיס לכרטיס שתומך 4k המצלמה תצלם באיכות המירבית שלה? (1944p).

כן... :D אבל אל תשכח להציב את האיכות המרבית בהגדרות

עריכה אחרונה על ידי AndreyAK

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, AndreyAK כתב:

היי,

לפני שאתה קונה אך אתה יודע שהכרטיס שלך תומך עד 1080p? תנסה להציב במצלמה את האיכות המרבית ותבדוק אם היא צילמה משהו.

כן... :D אבל אל תשכח להציב את האיכות המרבית בהגדרות

בדקתי את המפרט של הכרטיס (סאנדיסק אולטרה צבע אפור אדום כזה).

ההגדרות מוגדרות למירביות אבל הכרטיס לא תומך מעל 1080p אז זה מצלם 1080p במקום 1944p.

לפי מה שהבנתי עדיף את הסאנדיסק אקסטרים על הסמסונג איבו פלוס, אתה מבין בזה אולי? שניהם תומכים עד 4k אבל המהירות יותר גבוהה בסאנדיסק אקסטרים (כרטיס בצבע זהב ואדום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקת בהגדרות של המצלמה שהיא אכן מצלמת על 1944p? תנסה להחליף כרטיס זיכרון..

אין סיבה שכרטיס זיכרון לא יתמוך ברזולוציה הגבוהה של המצלמה.
שני הכרטיסי זיכרון שיש לך טובים למצלמות דרך. לפי מה שרשמת U1 ו-U3 הם כרטיסים מסוג TLC שהם המומלצים יותר לצילום. מבין שניהן לsandisk יש את המפרט הטוב יותר.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, FiS כתב:

בדקת בהגדרות של המצלמה שהיא אכן מצלמת על 1944p? תנסה להחליף כרטיס זיכרון..

אין סיבה שכרטיס זיכרון לא יתמוך ברזולוציה הגבוהה של המצלמה.
שני הכרטיסי זיכרון שיש לך טובים למצלמות דרך. לפי מה שרשמת U1 ו-U3 הם כרטיסים מסוג TLC שהם המומלצים יותר לצילום. מבין שניהן לsandisk יש את המפרט הטוב יותר.

כנראה לא הסברתי את עצמי טוב.

המצלמה מוגדרת כרגע ל1944p אבל הכרטיס שיש בה (סאנדיסק אולטרה) תומך עד 1080p לפי המפרט שלו ואז הסרטונים יוצאים באיכות 1080p.

הכרטיסים השניים שדיברתי עליהם הם הכרטיסים שאני מתלבט ביניהם ושניהם תומכים בוידאו עד 4k אבל יש להם מהירויות שונות.

עריכה אחרונה על ידי carlight
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת את זה עם המהירות הנמוכה, לא קריטי. 
יש לך גם את Lexar גם כרטיס מומלץ, אצלי ברכב כבר כמה שנים
http://s.click.aliexpress.com/e/jPXJ4IM

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, FiS כתב:

אתה יכול לקחת את זה עם המהירות הנמוכה, לא קריטי. 
יש לך גם את Lexar גם כרטיס מומלץ, אצלי ברכב כבר כמה שנים
http://s.click.aliexpress.com/e/jPXJ4IM

אני צריך את הכרטיס לתחילת השבוע אין לי זמן לחכות למשלוח לצערי.

תודה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, carlight כתב:

המצלמה מוגדרת כרגע ל1944p אבל הכרטיס שיש בה (סאנדיסק אולטרה) תומך עד 1080p לפי המפרט שלו ואז הסרטונים יוצאים באיכות 1080p.

הכרטיסים השניים שדיברתי עליהם הם הכרטיסים שאני מתלבט ביניהם ושניהם תומכים בוידאו עד 4k אבל יש להם מהירויות שונות.

זה הכרטיס שלך? אם כן הוא יכול לצלם גם 4k (לא ב FPS גבוה) https://www.aliexpress.com/item/4000308876781.html

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, AndreyAK כתב:

זה הכרטיס שלך? אם כן הוא יכול לצלם גם 4k (לא ב FPS גבוה) https://www.aliexpress.com/item/4000308876781.html

הקישור לא עובד לי.

זה הכרטיס שלי:

d098fdf844910d9fd29f81052aa05620.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, זה הכרטיס הוא מספיק טוב!

לפני שעה, carlight כתב:

אך אתה יודע שהסרטונים יוצאים ב 1080P?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, AndreyAK כתב:

כן, זה הכרטיס הוא מספיק טוב!

אך אתה יודע שהסרטונים יוצאים ב 1080P?

שתי דרכים, 1. זה כתוב בכל עמוד קנייה שלו באתרי חנויות בארץ.

2. שמורידים סרטון לטלפון אפשר לבדוק את האיכות וכתוב שהיא 1080p.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, carlight כתב:

שתי דרכים, 1. זה כתוב בכל עמוד קנייה שלו באתרי חנויות בארץ.

2. שמורידים סרטון לטלפון אפשר לבדוק את האיכות וכתוב שהיא 1080p.

תשנה את  VIDEO CODING  ל- H.265 ובהגדרות רזולוציה תשנה ל2560X1440 (לא 2560X1944)

הרצתי קצת מספרים, המצלמה המדוברת מצלמת בקצב  19.2Mbps  שזה 2.4MBps  (ב- 2560X1994P 30 FPS H.265) המהירות הכתיבה המינימלית של הכרטיס הזכרון שלך היא 10MBps כלומר רק רבע מרוחב הפס, הכרטיס מספיק מהיר!

עריכה אחרונה על ידי AndreyAK

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, AndreyAK כתב:

תשנה את  VIDEO CODING  ל- H.265 ובהגדרות רזולוציה תשנה ל2560X1440 (לא 2560X1944)

הרצתי קצת מספרים, המצלמה המדוברת מצלמת בקצב  19.2Mbps  שזה 2.4MBps  (ב- 2560X1994P 30 FPS H.265) המהירות המינימלית של הכרטיס הזכרון שלך היא 10MBps כלומר רק רבע מרוחב הפס הכרטיס מספיק מהיר!

זה מה שמוגדר אצלי, למרות שksp כתוב שהכרטיס (אולטרה) תומך עד 1080p אתה אומר שכדאי לקחת את הסמסונג evo plus? הסאנדיסק אולטרה והסמסונג איבו פלוס הם אותם נתונים עד כמה שאני מבין  לפי האתר של ksp רק שהסמסונג תומך 4k לפי מה שכתוב אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...