Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, the_m4n כתב:

אני כן מעוניין לחווט את המצלמה לתיבת הפיוזים. השאלה היא האם הקיט של הפארקינג מוד הוא חובה עבורי גם אם אני לא מעוניין שהמצלמה תקבל מתח בזמן שהרכב כבוי?

שקע המצת ברכב שלך מספק מתח גם כשהרכב כבוי?

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אפשרות באמת לנטרל ולהפעיל את הפארקינג מוד בקלות כשרוצים? לא מעוניין שהמצלמה תאכל מהמצבר כשהרכב כבוי ונמצא בחנייה שלי ביום יום, מצד שני כן יהיה נחמד אם אני באזור בעייתי שכן יעבוד. 

זה אפשרי בדגם המדובר פה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

היום התקנו המצלמות קדימה ואחורה ב 5008.

אחורה 70mai Mini הותקנה לחיבור מצת שיש לי אחורה.

קדימה Viofo a129 due כשהדו מצלמת את פנים הרכב. משום מה המצלמה לא נכבית כשאני מכבה את האוטו. חשבתי שפארקינג מוד על מצב Auto Event Detection יכבה את המצלמה וידליק אותה רק כשיש חישה- אבל לא, היא נשארת דלוקה. אותו דבר ניסיתי באופציית Motion detection שחשבתי שהמצלמה כבויה ונדלקת כשהחיישן מופעל, אבל לא, היא תמיד נשארת דלוקה, וככל הנראה אני לא בטוח מבין את הסט אפ שלה. לא מעוניין שהיא תישאר דלוקה כשהרכב כבוי. דרך אגב, ערכת חיבור PARKING הגיעה לי יחד עם המצלמה, לא מבין מדוע הומלץ כאן לרכוש בנוסף, אז עכשיו יש לי אחד ספייר. זוכר שעקבתי אחר ההנחיות כאן אז גם לא בטוח מבין במה מדובר.

אשמח לעזרה

תודה!

עריכה אחרונה על ידי ST12345

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי הרגע באליאקספרס מחיר של 480.14 שקל בשביל ה a129 due זה כולל מצלמה אחורית ו gps המחיר טוב או לחכות עוד קצת?

עריכה אחרונה על ידי Noxius
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Noxius כתב:

ראיתי הרגע באליאקספרס מחיר של 480.14 שקל בשביל ה a129 due זה כולל מצלמה אחורית ו gps המחיר טוב או לחכות עוד קצת?

יקר, חכה עוד יומיים תוכל לחסוך 100 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי הזמנתי את MAI70 PRO ואני רוצה להתקין אותה בלי כל החיבור למצת ומלא בלאגן של חוטים ברכב. .. לעשות חיבור נסתר ( רכב הונדה סיוויק האצבק 2015 )
השאלה אם יש איזה קאטץ וסכנה שהמתקין יפתח ויתעסק עם האלקטרוניקה של הרכב? או זה משהו שנחשב פשוט לחבר את זה למקור כוח? פשוט לא רוצה להסתכן בגלל הרצון שלי להסתיר חוטים לעשות משהו שיכול להזיק ברכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחשב לעבודה פשוטה. עם זאת, יש מתקינים שלא בהכרח אכפת להם ממצב הריפוד ברכב שלך ולכן לא יהססו לתלוש ולקרוע כדי להעביר חוטים. לכן חשוב לדעת מי הבנאדם שעושה לך את העבודה, או לעשות לבד 😁

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי. אני לא בטוח אם זה קשור לשרשור הזה, אבל אם מישהו יוכל לעזור אשמח.

קרובי משפחה רוצים לקנות מצלמת דרך לרכב שלהם (קודיאק 2020). נניח 70MAI PRO או VIOFI A119. אם אני מחבר את הכבל של המצלמה למצת של הרכב, יש מצב שהמצלמה תמשיך לצלם גם כשהאוטו מונע (עד כמה שאני זוכר בגרמניות המצת תמיד פעיל). האם זה עדיין ככה או שאני מתבלבל?

במידה ואי אפשר לחבר למצת הרכב, איך גורמים לזה לפעול? מעדיף אפשרויות שלא כוללות פירוק פלסטיקה. והאם יש "בעלי מקצוע" בתחום הזה?

*יש חיבורי USB מפוזרים באוטו בשלל מקומות, אבל נניח שההעדפה היא לא לחבר אליהם.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון היה כאן מישהו עם קודיאק וגם לו שקע המצת ברכב מספק מתח בזמן שהרכב כבוי.
בשביל להימנע מזה צריך לחבר לקופסת הפיוזים הפנימית ברכב לפיוז שלא מספק מתח כשהרכב כבוי.

נדמה לי שבקודיאק הגישה לקופסת הפיוזים נמצאת בפנאל שנמצא בדשבורד ולא נדרש לפרק יותר מדי פלסטיקה.
לחשמלאי רכב זאת עבודה פשוטה ולא יקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. אומנם שאלה טיפה דבילית אבל מה לגבי קיה פיקנטו 2016? אצלה המצת מתנתק עם הכיבוי נכון?

אם הייתי יכול הייתי בודק בעצמי ולא סתם שואל, אבל כל המשפחה פונה אליי עכשיו במבצעים האלה של 11.11.... :) 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...