Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

עד שהמצבר יגיע לרף שהקצבת, אם אין עוד צרכנים כבדים כמו אזעקה\איתוראן אז יום-יומיים לפחות.

אבל יכול מאוד להיות שפריקת המצבר תגיע מהר ל12V ואז הערכה של המצלמה תפסיק את המתח למצלמה.

בנסיעה ארוכה אותו הדבר, תעבוד עד שהמצבר יגיע לרף שהקצבת. 
יש פתרונות אחרים לזה, למשל סוללה נטענת.

לפני 55 דקות, Yev Sh כתב:

שאלה נוספת: כמה זמן מצלמה יכולה לעבוד במצב parking  
כאשר רכב חונה בכביש שעוברים בו  מכוניות לפני שהמצבר מתרוקן (או לפני שמנגנון שנועד לשמור מפירוק המצבר יופעל)?

נגיד כאשר אני נוסע לחול.

זה מה שכתב: 

בתאריך 7.10.2020 בשעה 18:11, AndreyAK כתב:

חברים לכל מי שפוחד שהמצלמה תגמור לו את המצבר בוא נעשה חושבים:

ניקח כדוגמה מצלמה קדמית+אחורית כמו viofo a129 duo היא צורכת כ-0.5 אמפר במצב העבודה הרגיל שלה שזה 2.5W 

עכשיו בוא ניקח מצבר של קיה פיקנטו 40 אמפר ונחשב כמה זמן מצבר כזה יכול להפעיל את המצלמה המדוברת.

המצבר 12v 40Ah  שזה בעצם 480Wh  נעשה 192 =480/2.5 קבלנו 192 שעות של עבודה רצופה שזה בדיוק 8 ימים של צילום במשך 24 שעות ללא הפסקה!זה מצב של מצבר תיאורטי וללא צרכנים נוסיפים.

בפועל אנחנו חיים בעולם לא מושלם אין לנו מצברים מושלמים ויש עוד צרכנים ברכב לכן ניקח מקדם ביטחון של 5 ימים במקום 8.

עכשיו תשימו לך שהחישוב התבצע עבור מצב עבודה רגיל כלומר במצב PARKING הצריכה תיהיה מופחתת עוד יותר (לא יכול לאמוד עד כמה כייון שיש די הרבה פרמטרים משתנים למשל Bit rate/איכות הצילום/באיזה מוד המצלמה וכו').

בדוגמה בכוונה לקחתי מצבר די קטן (40 אמפר) להמחיש לכם  שאין מה לפחד שהמצלמה תוכל לי את המצבר ביום או יומיים ושאפשר לחיות עם המצלמה הנ"ל גם ללא הקיט אבל לא הייתי ממליץ על זה!

• אהבתי 1

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

@FiSידוע לך מדוע 70mai לא כללו ב A800 פקודות קוליות כמו בגרסה הקודמת ה-70mai pro, והאם הם מתכוונים להוסיף פקודות קוליות בהמשך ע"י עדכון תוכנה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג, שאלתי כמה פעמים ולא החזירו תשובה (עדיין מחכה וכשתהיה תשובה אעדכן).
אני מניח שהם יוסיפו את זה כאופציה בעתיד עם עדכון גרסה.

מה שכן אני יודע זה שבעדכון הגרסה שיהיה, תהיה האופציה לצלם ברזולוציה הכי גבוהה במצלמה הקדמית ביחד עם 1080p באחורית, שלא כמו עכשיו שהרזולוציה של המצלמה הקדמית הוגבלה.

ציטוט

For the next stretch goal at $600k, the front cam's resolution in the dual-vision recording will be upgraded to the 4K(currently, only front-vision recording supports 4K resolution, for dual-vision recording, the max resolution for front and the rear view will be 2560*1600 and 1920*1080 respectively)! Hurry up to help us keep the momentum!

בטוח שיוסיפו עוד שיפורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, FiS כתב:

מה שכן אני יודע זה שבעדכון הגרסה שיהיה, תהיה האופציה לצלם ברזולוציה הכי גבוהה במצלמה הקדמית ביחד עם 1080p באחורית, שלא כמו עכשיו שהרזולוציה של המצלמה הקדמית הוגבלה.

זו הגבלה תכנתית או חומרתית? כלומר, הקלטה מאחורה תהיה אפשרית ב-4K גם למי שכבר רכש את המצלמה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי ביוטוב סקירה על המצלמה והסוקר אמר והראה שאפשר לצלם ב4K ביחד עם המצלמה האחורית אבל התמונה לא הייתה חלקה.

התמונה קפצה כאילו צילנו ב FPS נמוך

הינה הסקירה תתחילו לראות מ 13:01 (היא ברוסית):

• אהבתי 1

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, FiS כתב:

גם אני ראיתי ביוטיוב שכבר ניתן לצלם ברזולוציה מקסימלית גם כשהמצלמה האחורית מצלמת ב 1080p. 

לגביי הוספת הפקודות הקוליות - השאלה אם המצלמה תומכת בכך מבחינה חומרתית. כי אם לא, אין מה לצפות לעדכון תוכנה שיאפשר את זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי מושג אם היא תומכת מבחינה חומרתית,
למרות שחלק מהמצלמות שלהם עד כמו ה-1S הראשונה ודגם הPro תמכו בפקודות קוליות, ז"א שהטכנולוגיה קיימת אצלהם.

שלחתי להם מייל, נחכה לתשובה מהם לגבי זה.

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Coresh כתב:

מתי שלחת את המייל?

אתמול, אבל לפני כן שאלתי בעמוד ההשקה שלהם בפייסבוק אבל עדיין לא קיבלתי תשובה.
אתה יכול לנוסת לפנות אליהם בעמוד https://www.facebook.com/groups/2687666241553054/

עריכה אחרונה על ידי FiS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-mini3 רזולוציית צילום מקס' 2688x1944p, זווית צילום 140° ויש לה 32GB זיכרון מובנה.
ל-MINI5 רזולוציית צילום מקס' 3840x2160p, זווית צילום 140° ויש לה 64GB זיכרון מובנה.

ל-MINI5 יש חיישן תמונה מסוג SONY IMX415 כמו שיש ב-70mai A800.
חיישן הצילום שלה טוב יותר, איכות הצילום שלה טובה יותר.

ההפרש ביניהן 220 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבוע טוב

האם יש למישהו המלצה למצלמת דרך?

אני רוצה שזו שתשב בשמשה הקדמית תיהיה קדמית + אחורית (תצלם את הדרך, ותצלם את פנים הרכב) 

+ מצלמה שתשב בשמשה האחורית

זה צריך להגיע עם אפליקציה לטלפון

וכאשר המצלמה מרגישה תזוזה כשהרכב בחנייה היא מצלמת ושולחת הודעה לטלפון

חשוב שתיהיה מצלמה באיכות טובה גם ליום וגם ללילה. 

תקציב 700שח

תודה

עריכה אחרונה על ידי HEBO
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...