Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

מעניין. טרם שמעתי על שבר שקרה לשמשה בגלל דבק דו צדדי. אני בטוח שהדבק הזה לא ישרוד, כי המצלמה די כבדה והחום הישראלי מאוד קשוח. נחכה למבחן התוצאה.

מעניין אותי לדעת אם יש ל-70mai פיצ'ר שאני מאוד מתגעגע אליו ב-ddpai וזה כפתור שליטה מרחוק. זה הדבר הכי שימושי שיש. ברגע שחלילה אתה רוצה לשמור חצי דקה אחרונה בעת תאונה או מקרה חירום, אתה פשוט לוחץ על כפתור בשלט רחוק וזה ושלח פקודה למצלמה לעשות זאת.

אולי @FiSידע לענות.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סחתיין, תתחדש! גם שלי הגיע לנקודת איסוף אתמול אבל לא היה לי זמן לקחת.

לפני כשעה, Fraysa כתב:

מעניין אותי לדעת אם יש ל-70mai פיצ'ר שאני מאוד מתגעגע אליו ב-ddpai וזה כפתור שליטה מרחוק. זה הדבר הכי שימושי שיש. ברגע שחלילה אתה רוצה לשמור חצי דקה אחרונה בעת תאונה או מקרה חירום, אתה פשוט לוחץ על כפתור בשלט רחוק וזה ושלח פקודה למצלמה לעשות זאת.

אין ל-70mai כפתור כזה, עד ל-Pro הם היו משתמשים באפשרות לפקודה קולית.
פשוט היית אומר "Record Video" או "Take picture" והמצלמה הייתה מבצעת.
משום מה החליטו להסיר את האפשרות הזאת מה-A800, אולי הם יכניסו את זה כפיצ'ר עתידי כ"שדרוג".
מוזר כי למשל ה-VIOFO A129 שלדעתי היא המתחרה העיקרית כן יש את האפשרות ללחצן כזה.

בנוסף יש קבוצה רצינית בפייסבוק של 70mai, כתבתי להם לגבי זה ונראה מה הם יענו.

מוזמנים לשאול ולהתייעץ בתחום מצלמות דרך לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הרכבתי חלקית את המצלמה (חלקית כי אני טירון בנושא העברת חוטים ברכב ולקח לי המון זמן, אז נשארה קצת עבודה למחר). נתחיל בכמה תמונות של החלקים:

image.thumb.jpeg.ab73d197636adfa9eccd3e86e7ae6f87.jpeg

מיקמתי את המצלמה במרכז השמשה בציר המאוזן, מתחת למראה. למרות המיקום, היא לא מפריעה בכלל לשדה הראייה ואף אפשר להגיד שהמראה מסתירה אותה כמעט בשלמותה. ככה זה נראה מבחוץ:

image.thumb.jpeg.5fb102c0bd80beec166850e8aac0d950.jpeg

מבפנים:

image.thumb.jpeg.3b300f21ae1a91bfefa6c2eb06ea854f.jpeg

image.thumb.jpeg.2964a567ffa41d62d685aad8601c60c8.jpeg

בינתיים סיימתי להעביר את החוטים מתא המטען עד לאיזור של הפיוזים. תחילה לא שמתי לב שהכבל של המצלמה האחורית יכול להתנתק כדי שניתן יהיה להעביר בקלות, ותהיתי איך אפשר בכלל להעביר את הכבל עם הפלאג הענקי הזה דרך המובילים הצרים. למזלי הבחנתי בחיבור בסופו שלו דבר. בנוסף, שימוש בכבל משיכה (מאולתר :D) עזר לי מאוד.

image.thumb.jpeg.18d63c716e103480704c40676824d6de.jpeg

image.thumb.jpeg.e60494be527d42bc0a5310719697147e.jpeg

image.thumb.jpeg.5e26d86ef805e9bbbd3aa041cfccecd4.jpeg

image.thumb.jpeg.a9341e927fec44416adb865f3a997645.jpeg

image.thumb.jpeg.fed3f1362dd5c4cf0bb2e8c8f2a22ec9.jpeg

מחר אסיים את ההרכבה ואעלה וידאו.

image.thumb.jpeg.eece2d46c91f0a515e32ad364c6d08ae.jpeg

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי את ההרכבה. בינתיים חיברתי לשקע מצת עד שיגיע המפצל פיוז.

להלן מספר סרטונים. ניתן לראות שהצילום האחורי מטושטש, אבל אני חושד שזה כי השמשה שלי הייתה מלוכלכת. אצטרך לבדוק את זה שוב בקרוב. בינתיים זה מה שיש לי להראות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה של תמונות,
הגדרת את המצלמה הקדמית למקסימום רזולוציה? בחלק מהסרטונים הרזולוציה המקס' היא 1080p ובחלק 1440p. יכול להיות גם שהיוטיוב מוריד באיכות.

ברכבים שיש להם וישר מאחורה כדאי להתקין את המצלמה בנקודה שהווישר מגיע ומנקה, אחרת השמשה האחורית כמעט תמיד מטונפת והמצלמה לא תועיל במיוחד.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיוון שהיה לי חשוב לבדוק שהמצלמה האחורית בסדר והלכלוך בשמשה אשם, ניקיתי אותה ועשיתי עוד סיבוב. הנה עוד 2 סרטונים (front and back לכל קטע). לדעתי יוטיוב גורע המון מאיכות הצילום. הניראות שלהם במחשב שלי הרבה יותר טובה.

לפני שעה, FiS כתב:

אחלה של תמונות,
הגדרת את המצלמה הקדמית למקסימום רזולוציה? בחלק מהסרטונים הרזולוציה המקס' היא 1080p ובחלק 1440p. יכול להיות גם שהיוטיוב מוריד באיכות.

ברכבים שיש להם וישר מאחורה כדאי להתקין את המצלמה בנקודה שהווישר מגיע ומנקה, אחרת השמשה האחורית כמעט תמיד מטונפת והמצלמה לא תועיל במיוחד.

לא חשבתי על זה כשהתקנתי, אבל בדיעבד נראה שהווישר מגיע לאיזור הזה אז הכל טוב. תודה על הידע! המצלמה מוגדרת על מקסימום בכל ההגדרות. נראה שהצילום מאחורה הוא 1080P ומקדימה 1440P.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על השיתוף!

המצלמה האחורית קצת מאכזבת גם במחשב שלך הכול מטושטש(לפני שמעלים לyoutube)?

השמשה האחורית שלך מושחרת?

עריכה אחרונה על ידי AndreyAK

בתאריך 2.10.2018 בשעה 21:25, GTI33 כתב:

אל תתרגש מ0-100, זה כ''כ לא מעניין, מה שחשוב זה החיוך שנמרח לך על הפרצוף שאתה נוהג ברכב ושאתה צועד בדרך אליו או מסתובב להגניב בו עוד מבט מאוהב שאתה יוצא ועוזב אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, AndreyAK כתב:

תודה רבה על השיתוף!

המצלמה האחורית קצת מאכזבת גם במחשב שלך הכול מטושטש(לפני שמעלים לyoutube)?

השמשה האחורית שלך מושחרת?

כשאני פותח את הסרטון דרך נגן טוב (VLC לדוגמא) האיכות הרבה יותר טובה. מבדיקה שערכתי, 2 המצלמות מספיק טובות כדי לזהות הרבה פרטים. אם רוצים לזהות מספרי רישוי, האיכות שמתקבלת מ-snapshots של הוידאו מאוד טובה וניתן לקרוא בקלות את המספרים על הלוחיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב לכולם

מחפש מצלמה קידמית+פנימית

ובנוסף אחורית.

מעוניין בצילום במצב חנייה,האם המצלמות מגיעות רק עם חיישן זעזועים,או שיש אפשרות צילום גם אם יש תנועה ליד הרכב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, rsm כתב:

ערב טוב לכולם

מחפש מצלמה קידמית+פנימית

ובנוסף אחורית.

אתה יכול להשתמש בVIOFO A129/70mai A800 כמצלמה קדמית ואת האחורית להתקין בסמוך לקדמית (שתצלם לתא הנוסעים).
בצילום האחורי אפשר להוסיף מצלמה נוספת, למשל DDPai mini3.
https://s.click.aliexpress.com/e/_d7HJN4Z

יש גם אפשרות למצלמה VANTRUE N2 Pro שהיא משולבת קדמית ופנימית יחדיו.
https://s.click.aliexpress.com/e/_dVIpuLX

קיימת גם אופציה שכל המצלמות משולבות יחד במצלמה אחת VANTRUE N4.
היא יותר יקרה, אבל אם נוחות זה העניין אז https://s.click.aliexpress.com/e/_d8p1jUz

ציטוט

מעוניין בצילום במצב חנייה,האם המצלמות מגיעות רק עם חיישן זעזועים,או שיש אפשרות צילום גם אם יש תנועה ליד הרכב?

קיימת אפשרות, פשוט צריך מקור מתח קבוע למצלמה גם כשהרכב כבוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.10.2020 בשעה 18:08, Fraysa כתב:

זה הדבר הכי שימושי שיש. ברגע שחלילה אתה רוצה לשמור חצי דקה אחרונה בעת תאונה או מקרה חירום, אתה פשוט לוחץ על כפתור בשלט רחוק וזה ושלח פקודה למצלמה לעשות זאת.

למה צריך כפתור בשלט רחוק? 

ב-Viofo 119 שלי זה קיים בגוף המצלמה עצמה.

מה, כשמפנים אותך באמבולס ח"ו, פתאום תיזכר שצריך לשמור את הקטע הרלוונטי ותלחץ על השלט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שכפתור הוא נוח הוא כי אתה יכול למקם אותו בקרבת ההגה, כך שאתה לא צריך להתעסק עם המצלמה בזמן שאתה בנהיגה וקורה משהו שאתה רוצה לתעד.

אני לא מדבר על מקרי חירום, אך בעיקר על מקרים שאתה רוצה לשמור לעצמך (ולפרסם בשרשור הייעודי של האידיוטים בפורום). התדירות שלהם כל כך שכיחה, שזה נוח שיש כפתור זמין ללחיצה אחת.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...