Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

אגב בנוסף, עוד מסקנה שאני אישית הגעתי אלייה וביקשתי מכל סובב אותי לעשות גם,

להפסיק לצפות בערוצי החדשות ואני אסביר, מובן לי שהעבודה שלהם היא להעביר לנו חדשות ומידע, אבל מזמן, מזמן, הם איבדו את זה, הם יושבים בפאנלים - שהריי שאם הקורונה דעכה קצת, אז הם חוזרים לשדר רגיל,

כרגע, זה ה-money time שלהם, לשבת כל היום באולפן, להפחיד להפחיד להפחיד, אנשים שקיבלו התקפי לב, אנשים שסובלים מחרדה, אכפת להם מהם?

על מי הם עובדים כשהם אומרים "אנחנו דואגים לציבור שישמור על ההנחיות, בול-שיט, הם דואגים לציבור שישמור על רמת סטרס גבוה, שמעתי רופא שאמר איפה שהוא "נכון יש הרבה נדבקים, אבל הם לא חולים, הם מאומתים, הם נשאים של הקורונה, אבל לא חולים, מה שיש בפועל הוא הרבה הרבה הרבה יותר נמוך",

למה לא מזכירים את זה? למה לא מזכירים את בתי החולים שהרופאים בהם אומרים שהם למדו את המחלה וכבר פחות מפחדים להתמודד איתה?

למה לא עוצרים ואומרים תודה?

כי ה-money time, קדימה להפחיד, קדימה לגרום לילדים לכנס ללחץ ולאנשים להתקפי חרדה, קדימה.

בחלום שלי, יסגרו אותם, ישדרו לנו Top Gear ולמעלה יריצו באנר עם כל העדכונים "החמים", זה יעשה קצת יותר טוב לסביבה,

ובעניין ביבי? בלי לכנס לדעות פולטיות? מעניין אם גם לפלוני עלמוני ישפצו את הבית על חשבון המדינה.. רדוד.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, ozal5 כתב:

אגב בנוסף, עוד מסקנה שאני אישית הגעתי אלייה וביקשתי מכל סובב אותי לעשות גם,

להפסיק לצפות בערוצי החדשות ואני אסביר, מובן לי שהעבודה שלהם היא להעביר לנו חדשות ומידע, אבל מזמן, מזמן, הם איבדו את זה, הם יושבים בפאנלים - שהריי שאם הקורונה דעכה קצת, אז הם חוזרים לשדר רגיל,

כרגע, זה ה-money time שלהם, לשבת כל היום באולפן, להפחיד להפחיד להפחיד, אנשים שקיבלו התקפי לב, אנשים שסובלים מחרדה, אכפת להם מהם?

על מי הם עובדים כשהם אומרים "אנחנו דואגים לציבור שישמור על ההנחיות, בול-שיט, הם דואגים לציבור שישמור על רמת סטרס גבוה, שמעתי רופא שאמר איפה שהוא "נכון יש הרבה נדבקים, אבל הם לא חולים, הם מאומתים, הם נשאים של הקורונה, אבל לא חולים, מה שיש בפועל הוא הרבה הרבה הרבה יותר נמוך",

למה לא מזכירים את זה? למה לא מזכירים את בתי החולים שהרופאים בהם אומרים שהם למדו את המחלה וכבר פחות מפחדים להתמודד איתה?

למה לא עוצרים ואומרים תודה?

כי ה-money time, קדימה להפחיד, קדימה לגרום לילדים לכנס ללחץ ולאנשים להתקפי חרדה, קדימה.

בחלום שלי, יסגרו אותם, ישדרו לנו Top Gear ולמעלה יריצו באנר עם כל העדכונים "החמים", זה יעשה קצת יותר טוב לסביבה,

ובעניין ביבי? בלי לכנס לדעות פולטיות? מעניין אם גם לפלוני עלמוני ישפצו את הבית על חשבון המדינה.. רדוד.

צודק

הכי טוב זה לטמון את הראש בחול.

הכי טוב זה להכחיש.

הכי טוב זה לראות את הטוב בכל דבר.

הכי טוב זה להתעלם מכל מה שקורה מסביבך ולעשות את הכל כרגיל  

הכי טוב זה לא להתעדכן ולהבין מה קורה בעולם. 

בדיוק כמו הדוגמא לפני כמה עמודים, אם אני נוסע בכביש ומתקרב לפנייה בלי שאני רואה מה קורה שם, הכי טוב זה לסגור את הרדיו 

והתעלם ולהמשיך לנסוע כרגיל.

מה שמצחיק הוא שאנחנו נמצאים במצב החרא הזה , דווקא בגלל אותם אנשים שהעדיפו להתעלם, להכחיש. 

בגל הראשון - כל העולם החרדי התעלם והיה שבועיים אחרי כולם, כי הם לא צפו בחדשות ולא ידעו מה קורה,

לא שמעו על ההנחיות. מה שהוביל שהם הובילו ב 70% מהחולים והקורבנות. 

היום - שוב אנחנו רואים מוקדי הדבקה אצל אלו שהתעלמו , אלעד, טבריה , תל אביב , בני ברק. 

אבל, עזוב. הכי טוב להתעלם ...   

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, korola כתב:

צודק

הכי טוב זה לטמון את הראש בחול.

הכי טוב זה להכחיש.

הכי טוב זה לראות את הטוב בכל דבר.

הכי טוב זה להתעלם מכל מה שקורה מסביבך ולעשות את הכל כרגיל  

הכי טוב זה לא להתעדכן ולהבין מה קורה בעולם. 

בדיוק כמו הדוגמא לפני כמה עמודים, אם אני נוסע בכביש ומתקרב לפנייה בלי שאני רואה מה קורה שם, הכי טוב זה לסגור את הרדיו 

והתעלם ולהמשיך לנסוע כרגיל.

מה שמצחיק הוא שאנחנו נמצאים במצב החרא הזה , דווקא בגלל אותם אנשים שהעדיפו להתעלם, להכחיש. 

בגל הראשון - כל העולם החרדי התעלם והיה שבועיים אחרי כולם, כי הם לא צפו בחדשות ולא ידעו מה קורה,

לא שמעו על ההנחיות. מה שהוביל שהם הובילו ב 70% מהחולים והקורבנות. 

היום - שוב אנחנו רואים מוקדי הדבקה אצל אלו שהתעלמו , אלעד, טבריה , תל אביב , בני ברק. 

אבל, עזוב. הכי טוב להתעלם ...   

אני לא בעד לטמון את הראש בחול או להזניח או חס וחלילה להתעלם, 

לא מתפקידי למצוא פתרונות,

מתפקידי למלא אחר ההוראות וכשאין מנהל שיודע להוביל מהלך או אקח את זה לדוגמא הצבאית, כשאין מפקד שיודע להוביל חיילים, אז אני רק יכול לפעול לפי ההגיון, מסכה, הגיינה וכו' וכו',

אין פה שום מפקד שמוביל מהלך, אלא קבוצה של אנשים, מבחינתי, ליצנים, שמשמינים בכיסאות שלהם ונוסעים ברכבי שרד מפוארים, כשבחוץ יש אנשים רעבים ללחם,

אז סליחה, החדשות, ממש לא מעניינות אותי, אלא פתרון לאותם מסכנים, שאם יבטלו להם גם את האבטלה, סביר להניח שרובם יכנסו על 200 קמ"ש באיזה קיר בשביל לגמור את הסבל הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, ozal5 כתב:

אני לא בעד לטמון את הראש בחול או להזניח או חס וחלילה להתעלם, 

לא מתפקידי למצוא פתרונות,

מתפקידי למלא אחר ההוראות וכשאין מנהל שיודע להוביל מהלך או אקח את זה לדוגמא הצבאית, כשאין מפקד שיודע להוביל חיילים, אז אני רק יכול לפעול לפי ההגיון, מסכה, הגיינה וכו' וכו',

אין פה שום מפקד שמוביל מהלך, אלא קבוצה של אנשים, מבחינתי, ליצנים, שמשמינים בכיסאות שלהם ונוסעים ברכבי שרד מפוארים, כשבחוץ יש אנשים רעבים ללחם,

אז סליחה, החדשות, ממש לא מעניינות אותי, אלא פתרון לאותם מסכנים, שאם יבטלו להם גם את האבטלה, סביר להניח שרובם יכנסו על 200 קמ"ש באיזה קיר בשביל לגמור את הסבל הזה.

קראתי שוב את ההודעה הראשונה שלך,  בפירוש קראת לא להתעדכן יותר, כי הם זורעים פאניקה.

כתבת החלום שלך שיעברו לשידור אופיום להמונים - אצלך זה Top Gear אצל אחרים זה שיעורי גמרא ודיונים האם לחסום שור בדישו או לא. 

עכשיו אתה קורא למרד ואנרכיה  - מבחינתך אם המלך וההנהגה לא מובילים מהלך כפי שאתה רואה לנכון, אז אתה עובר לפעול לפי ההגיון.

לכל אחד יש היגיון אחר. 

אתה הולך לפי מסיכה והגיינה ואחר ההיגיון שלו אומר שאם פתחו את איקאה אז מותר לעשות מסיבות פרטיות של 100 איש על הגג.

והשלישי אומר שאם פותחים את הרכבת ל 500 איש. אז גם חתונות של 1000 איש  (500 באולם ו 500 בגן אירועים בחוץ) זה הגיוני. 

אולי יש פה הימור מסויים? אולי החליטו שבקיץ אחוזי התמותה הם 0.5% ואילו בחורף אחוזי התמותה הם 2%? 

אז אפשר להציל מלא אנשים אם כולם (לא באמת צריך את כולם) ידבקו בקיץ. 

אולי באמצע התחרטו והבינו שבלי שליטה , בקיץ ידבקו פי 10 מאשר היו נדבקים בחורף? 

ואז אולי עדיף לשמור גם בקיץ וגם בחורף .. ולהגיע לסוף החורף עם פחות נדבקים וכבר יהיה חיסון?  

מה שבטוח שאם הולכים לאנרכיה שכל אחד עושה מה שהוא רוצה , אז נהיה במצב שאין ערך למידע שמגיע.

כי אין אפשרות לקבל החלטות לטובת העם. כי העם בוחר לא להקשיב ולעשות מה שהוא רואה כהגיוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, Transporter כתב:

שאתה אומר אתם אתה מדבר על אנשים שגרים באיזורים כאלה או אחרים בארץ וגם אם  תראה להם איך הוא הרס את המשק יגידו שאתה מטומטם

אתה קצת מתבלבל אני לא גר בפריפריה וההורים שלי לא גידלו אותי מגיל 3 ואמרו לי שלא משנה מה קורה צריך להצביע ביבי כל החיים

מה זה שייך איפה אתה גר?

שמע, באמת, אולי אתה מצליח למכור לעצמך שאתה איזה high society. בסדר, תהנה.

בעולם האמיתי, לפני כמה עמודים פה הסברת איך הגעת בעבר למסקנה שצריך לבחור בביבי.

אני קראתי ולא מצאתי שום סממן שמעיד על איזו חשיבה עצמאית יוצאת דופן בהקשר הזה, שמפרידה בינך לבין מצביעי ליכוד אחרים (״ביבי טוב לבטחון״ - כן אף אחד מהם לא אמר את זה אף פעם).

והאמת שגם לא איכפת לי למי אתה מצביע. שיהיה ברור. אני לא מנהל פה דיון פוליטי.

זה פשוט מצחיק שאתה מקבל את אותה ההחלטה כמו מאות אלפי ישראלים אחרים, אבל בטוח שאצלך זה שונה. אתה מבין. והם מושפעים כי הם גרים בפריפריה.

(וזה הכי מדהים בכתיבה שלך. אתה לא אומר אפילו ״אני יותר מוכשר״, ״אני יותר חכם״. לא. כל הטעון שלך הוא  שאתה לא גר בפריפריה).

אגב, אם אתה בכיוון של לכתוב לי שוב משהו על הבנת הנקרא שלי, כי זה נורא מצחיק, כי קוראים לי יבגני אז בטח אני לא יודע עברית - הפסקה שלך שאני מצטט כאן לא היתה עוברת מבחן בהבעה בכיתה א׳, בערך. סימני פיסוק זה לא משהו מביש להשתמש בו. גם אם לא גרים בפריפריה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, ozal5 כתב:

שאם יבטלו להם גם את האבטלה, סביר להניח שרובם יכנסו על 200 קמ"ש באיזה קיר בשביל לגמור את הסבל הזה.

מצחיק הוא שהתחיל כל הבלאגן , ידעו לספר לנו ששכירים מבוטחים ביטוח אבטלה - כי הם שילמו מהשכר שלהם אחוז עבור הביטוח.

עצמאים לא זכאים כי הם לא שילמו עבור ביטוח אבטלה.

לכן כבר 4 חודשים , שכירים מקבלים דמי אבטלה , ועצמאים קיבלו כמה פירורים קטנים. 

במשך ה-4 חודשים האלה שיפרו את התנאים של השכירים המובטלים, כי זה לא היה הגיוני כל מיני חוקים.

עכשיו מדברים על הארכת דמי האבטלה לשכירים  (רגע הם שילמו על זה או לא שילמו על זה).

אבל שכחו לדבר על עצמאים שכבר 4 חודשים בלי שכר,  גם פה יש אנשים שלא חזרו לעבודה או העסק לא חזר לעבודה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, korola כתב:

קראתי שוב את ההודעה הראשונה שלך,  בפירוש קראת לא להתעדכן יותר, כי הם זורעים פאניקה.

כתבת החלום שלך שיעברו לשידור אופיום להמונים - אצלך זה Top Gear אצל אחרים זה שיעורי גמרא ודיונים האם לחסום שור בדישו או לא. 

עכשיו אתה קורא למרד ואנרכיה  - מבחינתך אם המלך וההנהגה לא מובילים מהלך כפי שאתה רואה לנכון, אז אתה עובר לפעול לפי ההגיון.

לכל אחד יש היגיון אחר. 

אתה הולך לפי מסיכה והגיינה ואחר ההיגיון שלו אומר שאם פתחו את איקאה אז מותר לעשות מסיבות פרטיות של 100 איש על הגג.

והשלישי אומר שאם פותחים את הרכבת ל 500 איש. אז גם חתונות של 1000 איש  (500 באולם ו 500 בגן אירועים בחוץ) זה הגיוני. 

אולי יש פה הימור מסויים? אולי החליטו שבקיץ אחוזי התמותה הם 0.5% ואילו בחורף אחוזי התמותה הם 2%? 

אז אפשר להציל מלא אנשים אם כולם (לא באמת צריך את כולם) ידבקו בקיץ. 

אולי באמצע התחרטו והבינו שבלי שליטה , בקיץ ידבקו פי 10 מאשר היו נדבקים בחורף? 

ואז אולי עדיף לשמור גם בקיץ וגם בחורף .. ולהגיע לסוף החורף עם פחות נדבקים וכבר יהיה חיסון?  

מה שבטוח שאם הולכים לאנרכיה שכל אחד עושה מה שהוא רוצה , אז נהיה במצב שאין ערך למידע שמגיע.

כי אין אפשרות לקבל החלטות לטובת העם. כי העם בוחר לא להקשיב ולעשות מה שהוא רואה כהגיוני

אתה ככל הנראה לא קורא נכון,

אני באמת ובתמים לא קראתי לאנרכיה זה דבר ראשון,

דבר שני, אני לא קראתי לטמון את הראש בחול,

להפך, אני מאמין שצריך להוציא את הראש מהחול ולעזור לכל המסכנים בחוץ.

ודבר שלישי, חבל שאתה קורא את ההודעות מקום של "מנסה לעשות הפיכה" - אני פונה מנקודת מבט אחרת, של לעזור לאחרים, למסכנים עם החרדות ולאלה שהפרנסה שלהם נפגעה.

המלצה שלי אגב, לפני שאתה קובע שבן אדם "קורא למרד ואנרכיה" תשקול שוב ותקרא, היום היד קלה מאוד על המקלדת וסמוך עליי, האחרון שיעניין אותו "מרד" הוא אני, אלא רק מראה נקודת מבט של אנשים בחוץ שלא מתעסקים בהם, אלא בשטויות כמו המיסים של נתניהו.

לפני 1 דקה, korola כתב:

מצחיק הוא שהתחיל כל הבלאגן , ידעו לספר לנו ששכירים מבוטחים ביטוח אבטלה - כי הם שילמו מהשכר שלהם אחוז עבור הביטוח.

עצמאים לא זכאים כי הם לא שילמו עבור ביטוח אבטלה.

לכן כבר 4 חודשים , שכירים מקבלים דמי אבטלה , ועצמאים קיבלו כמה פירורים קטנים. 

במשך ה-4 חודשים האלה שיפרו את התנאים של השכירים המובטלים, כי זה לא היה הגיוני כל מיני חוקים.

עכשיו מדברים על הארכת דמי האבטלה לשכירים  (רגע הם שילמו על זה או לא שילמו על זה).

אבל שכחו לדבר על עצמאים שכבר 4 חודשים בלי שכר,  גם פה יש אנשים שלא חזרו לעבודה או העסק לא חזר לעבודה. 

אני מכליל את כולם, עצמאים ושכירים, אין אצלי פה אדם ששווה יותר או ששווה פחות, זרקו אנשים למצבים נוראיים, שלא נדבר על מה שעשו לעצמאים,

בן אדם עצמאי שחולה בקורונה, מה יעשה עכשיו? או נכנס לבידוד, מה יעשה?

מי ישלם לו?

אני מנסה להראות את הפן הכלכלי, שאנשים כאן נפגעו קשה מאוד ובמקום להתעסק בהם מתעסקים כל היום בהפחדה, תדברו קצת על אותם מסכנים.

בגלל זה אני מסביר לך, שתקרא שוב את הדברים שלי ותבין שאני כותב על אותם אנשים שעכשיו במצב שכזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, korola כתב:

אבל אתה לא רוצה להתעסק בזה, טרנספורטר לא רוצה להתעסק בזה, כול השאר גם השתתקו (או שהתקשורת פשוט כותבת יותר על הפגנות של עצמאיים)

נשארנו עם כמה ראיונות בטלוויזיה שמבקשים שיתנו להם לחזור לעבוד.

איפה הדרישה להשוואת הזכויות בביטוח לאומי? לאן זה נעלם?

וככה זה גם ימשיך, כי ברגע שכול אחד חזר לעבוד - שקט.

• אהבתי 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@korola הנקודה היא שבמקום לנסות לזרוע פאניקה שאנשים כבר לא קונים בשביל עוד קצת רייטינג ולהביא כל מיני הזיות הם יכלו לעשות הסברה מעולה.

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ozal5 כתב:

לא, לא, לא... ברגע שמשהו כזה קורה תדע שמתרחש ניסיון הפיכה. זה מה שכל אזרח סובייטי יודע. ברגע שהטלוויזיה מתחילה לשדר אגם הברבורים בלופים, סימן שמשהו רע באמת קורה...

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא לגמרי בולשיט, יש המון ישראלים חסרי אחריות (יש לי כאלו גם בעבודה) שלא מעניין אותם כלום והם אפילו לא טורחים לבדוק אם הם נחשפו לחולי קורונה, למשל.

אנחנו עם מיוחד מכל הבחינות

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בטח שזה בולשיט לפגוע לכלל הציבור בחירות בגלל כמה מטומטמים שלא מקפידים על הנחיות. 

על אותו משקל בוא נאסור על מכירת מכוניות כי יש נהגים דפוקים שדורסים אנשים.

• מעניין 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, yuvalganim כתב:

אפילו לא טורחים לבדוק אם הם נחשפו לחולי קורונה, למשל.

איך הם אמורים לדעת את זה? ממתי אני יודע אם בן אדם חולה בקורונה או לא? 

והאתר של משרד הבריאות - בדיחה לא מצחיקה שלא מתעדכנת בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...