Jump to content

BenderOffender

 • הודעות

  21
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של BenderOffender

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

3

מוניטין

 1. החזקתי את ה 1.5 טורבו ידנית לשנתיים. אני 1.80 גובה והייתה ממש נוחה מרווחת. די נמוכה לכניסה אם זו בעיה...
 2. היי. החזקתי את הרכב שנתיים בגרסתו הידנית. רכב פצצה ונהנתי מכל רגע. אצלי החלפות השמן היו כל 11,000 ק"מ לפי מחשב הרכב וחוץ מזה הכל היה תקין. הדבר היחידי שאישית ביאס אותי ברכב הוא המולטימדיה בכל הקשור לחלק של ניגון מוזיקה מיואסבי, מערכת הצגת הקבצים שם די מיושנת, אבל יש אנדרואיד אוטו מובנה אז זה מפצה על זה אם כל המוזיקה שלך היא בפלאפון. עוד דבר פגז היה הפונקצינליות שלו. הצלחתי לדחוס קופסת טלויזיה 55 אינץ' לאחורה שלו כמו כלום. החלפתי למאזדה 3 החדשה לפני חצי שנה בגלל שלאשתי נמאס לנהוג על ידני
 3. אבי קנה Crossover טורבו ב 2017 והיא אצלנו עד היום. מבחינת המנוע הכל מתקתק כמו שעון והוא זריז וחסכוני להפליא, רק טיפולים שנתיים. הנקודות תורפה שלה זה בכל החרא המקומי ש"מכשירי תנועה" מעמיסים עליה.
 4. BenderOffender

  תו חניה תל אביב יפו

  הכתובת בת"ז היא כתובת הורייך?
 5. BenderOffender

  תו חניה תל אביב יפו

  הייתי בבלגן דומה. אם אין חשבון ארנונה על שמך בתל אביב, אז צריך להעביר את הכתובת שלך במשרד הפנים אל ההורים.
 6. יש מצב העמוד ויקיפדיה שלו לא מעודכן. היה עדכון שלו ב2009 והעמוד ישן יותר. הולך להיות עוד עדכון בקרוב: https://www.iso.org/standard/52200.html
 7. כן, מבחינת ביצועים כן. אאל"ט אבזור אני חושב שהקליאו הגיעה עם המולטימדיה החדשה שלהם כי היא הייתה דור המחדש והמגאן הגיעה רק עם רדיו דיסק כי היא הייתה דור יוצא, אם זה משנה לפות"ש מבחינת אבזור/נוחות.
 8. היי [email protected] החזקתי קליאו 2014 כמה שנים. יכול לשתף מהניסיון. בשנתון היא הייתה הכי Value For Money בסגמנט. חייתי בעיקר על כביש 2 (תל אביב - חיפה) + מילואים/טיולים בצפון ובדרום. סך הכל היא חוותה את תוואי השטח שיש לארץ להציע (עליות, ירידות, כורכר וכו' ) והייתה ממש סבבה. יחסית שקטה, זריזה בעקיפות ובעליות חיפה ולא התאמצה הרבה. מבחינת נוחות ואבזור היא הייתה מאוד מאובזרת לזמנו. המושבים היו ממש נוחים והמזגן היה ממש סבבה עבורי ואני אחד שסובל בחום. אשמח לענות על עוד שאלות אם יש
 9. מונו, ההודעות שלך בפרטי לא עובדות. אמרו לי על שני משלוחים בנובמבר ובדצמבר. המשלוח שלי (נובמבר) כלל 3 שחורות ואחת כחולה (אותה הזמנתי) ובפועל נחת פה בחגים.
 10. מונו, כן הזמנתי את הידני. אני הזמנתי ביולי מהסוכנות בהרצליה, שם אמרו לי על שני משלוחים בנובמבר ובדצמבר, למשלוח של נובמבר היה אפשר לשריין ובפועל הוא נחת בחגים כבר.
 11. בהחלט המון תודה ושאפו ליגאל! בחפירותי גם נחשפתי לכמות החומר העצומה ואיך שהיא לא מסודרת, אך לא הייתי יסודי כמוך, המון תודה שוב! אגב אשמח להמלצה על מוסך הונדה לטיפולים ואולי איזה מקום לדייטלינג מונע, אף פעם לא הייתה לנו במשפחה הונדה.
 12. רב תודות גיא ויגאל! בהחלט אחת הסיבות לטובת ההונדה על פני המזדה הייתה האנדרואיד אוטו, אנסה אותו בימים הקרובים. וצודק גיא, סף הכל נראה לי שעשיתי עסקה טובה לטווח ארוך, אז אהנה עד שהמכוניות החשמליות תשתלטנה
 13. אספתי היום את האוטו שלי מהאתר מסירה שלהם בראשון. לא אמרו לי כלום על העניין עד במעמד המסירה עד ששאלתי. אז גם שאמרו שוב ששמעו שהונדה מודעים לבעיה ושבינתיים הם לא קיבלו הוראות לטיפול או ריקול מעבר להוראות תחזוקה שלהם של 15000 ק"מ או פעם בשנה.
 14. האמת אני פחות מכיר את הסיפור של האינסייט. הבנתי שמאיר הם מהיותר הגונים מן היבואנים בישראל, למרות ששמעתי זוועות על קרסו (סיפור בטר פלייס) אבל אישית עם הקליאו הייתי מרוצה מהם הן במכירה והן בתחזוקה. השאלה האם זה הולך לכיוון הDSG או שזה ייגמר בשמן אחר ואטמים? האם היפנים למדו לקחים מהאירופים? לפחות מהקליאו אני יודע שליין המנועים היה פיתוח של ניסאן בכלל עם שת"פ של הונדה ומיצובישי, אז יש מצב שהיפנים כן למדו לקח מפולקסווגן.
×
×
 • תוכן חדש...