Jump to content

JohnyTurbo

 • הודעות

  13
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  השרון
 • איזה רכב יש לך?
  Mazda 3 Sport Spirit
 • תחביבים
  כדורסל
 • מקצוע
  משנע רכב
 • עמוד הבית שלכם
  https://www.youtube.com/channel/UCfTsNYK9ynIHQ4YkV15FeNA
 • מדיה חברתית
  https://www.instagram.com/

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של JohnyTurbo

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

2

מוניטין

1

תכנים שנפתרו

 1. היי חברים, אני המון זמן נוהג בקארטינג, עברתי על כל המסלולים בכל בארץ, חוץ מפצאל ששמה הבנתי שרק 2 פעימות יכולים להכנס. ופה בדיוק רציתי לשאול את מי שמבין כמה דברים. 1. כמה עולה קורס של 2 פעימות ? 2. כמה זמן הקורס לוקח? 3. איך זה עובד עם קארט 2 פעימות? משלמים יותר למקצה? משכירים? 4. איפה יש קארטים 2 פעימות ומתי אפשר ללכת למקצה? 5. מתי אפשר להתחרות ב2 פעימות?
 2. היי לכולם, רציתי לדעת כמה יעלה השירות הזה יעלה? וכמה זמן זה אמור לקחת? תודה לעונים נ.ב אם יש המלצה על מקום באזור השרון אני יותר מאשמח
 3. תודה לכל מי שהגיב, בסופו של דבר אחרי בירורים הרכב עבר כמה תאונות עצמיות. ( סטיות שהובילו לתאונה וכו'.) למרות שאמרו לי שהרכב כביכול עבר רק תיקוני צבע מה שלא היה נכון, הוחלף גם טמבון קדמי, פנס וכנף קדמית. השלדה בקדימה התעקמה. בכל מקרה הרכב לא רלוונטי.
 4. אעלה לפה שאקבל את הדוח. אני צריך לחקור יותר לעומק את העניין של הבולמים. מחר אעדכן, תודה על התגובה.
 5. היי לכולם, לאחרונה דיברתי עם נציג מכירות של שלמה סיסקט שהציע לי מה שכתבתי בכותרת. חבר טוב העביר אותי לאותו הנציג ואפשר להגיד שאני דיי סומך עליו והוא גם היה איתי ממש פתוח מבחינה של היסטוריה של הרכב, ובנוסף לזה יש לי את החבר שגם ממנו אני יכול לראות את ההיסטוריה אז ככה שאי אפשר לעשות פה "קומבינה". אלו הנתונים של הרכב - 75,000 ק''מ 00 מליסינג פרטי ( נהג יחיד ) הוחלפו דברים כמו בולמים, מצבר, צמיגים. וטיפולים רק במורשה. עכשיו הדבר היחידי שדיי הרתיע אותי זה שכתוב בהסטוריה שיש תיקוני צבע ותיקוני סוג א' שבמילים אחרות לפי מה שהבנתי זה גם תיקונים של צבע. אבל לא הוחלף שום חלק מהמרכב. המחיר שהוא הציע זה 73,000 - ואפשר "להסתדר" . לדעתכם המחיר הגיוני? השוק הרבה יותר גבוה. האם תהיה עוד יותר ירידת ערך עקב התיקונים? ואם לדעתכם זה עסקה טובה? תודה לכל מי שעונה! 1
 6. היי לכולם, לאחרונה דיברתי עם נציג מכירות של שלמה סיסקט שהציע לי מה שכתבתי בכותרת. חבר טוב העביר אותי לאותו הנציג ואפשר להגיד שאני דיי סומך עליו והוא גם היה איתי ממש פתוח מבחינה של היסטוריה של הרכב, ובנוסף לזה יש לי את החבר שגם ממנו אני יכול לראות את ההיסטוריה אז ככה שאי אפשר לעשות פה "קומבינה". אלו הנתונים של הרכב - 75,000 ק''מ 00 מליסינג פרטי ( נהג יחיד ) הוחלפו דברים כמו בולמים, מצבר, צמיגים. וטיפולים רק במורשה. עכשיו הדבר היחידי שדיי הרתיע אותי זה שכתוב בהסטוריה שיש תיקוני צבע ותיקוני סוג א' שבמילים אחרות לפי מה שהבנתי זה גם תיקונים של צבע. אבל לא הוחלף שום חלק מהמרכב. המחיר שהוא הציע זה 73,000 - ואפשר "להסתדר" . לדעתכם המחיר הגיוני? השוק הרבה יותר גבוה. האם תהיה עוד יותר ירידת ערך עקב התיקונים? ואם לדעתכם זה עסקה טובה? תודה לכל מי שעונה!
 7. אני כל בוקר עובר מול תחנת דלק ופשוט רואה כל כמה ימים את מחיר הדלק עולה. למה המחירים עולים יחסית מהר?
 8. ניסיתי לראות עוד כמה סרטונים ולקרוא בעוד כמה מקומות לגבי השלט. זה לא צלח. אחרי זה הלכתי לקוברה שנמצאת בחדרה והאמת תוך 5 דקות נכנסתי ויצאתי שהכל תוקן. הקידוד שנעשה בקוברה לפי מה שראיתי הלך ככה צריך לפתוח דלת נהג ומכסה מנוע צריך לנתק את האזעקה מהמכסה מנוע ולחבר אותו לחיבור ברזל שלא מוליך כלום אחרי זה להכניס את המפתח עד סיבוב שלפני התנעה להכניס את הקוד פעמיים עד שיש 5 או 4 הבהובים לא זוכר בדיוק ואז ללחוץ נעילה או פתיחה.
 9. הציעו לי 650 לכריות בולם + עבודה ומע''מ בלי קשר, החלפתי מוטות מייצב קדמיים והרעש של הקליקים נעלם.
 10. היי לכולם, ברכב שלי מותקן קודן ואזעקה מסוג קוברה. רציתי לדעת איך אפשר לעשות קידוד למערכת? זה מה שניסיתי ולא עבד. הבנתי שצריך קודם כל להרים את המכסה מנוע ואת ודלת הנהג לאחר מכן, להכניס את המפתח עד לACC ואז להכניס את הקוד פעמיים עד שהרכב מאותת 5 פעמים וככה יודעים שהוא במצב של קידוד (אכן איתת 5 פעמים) עכשיו פה נתקעתי, לאחר כל זה צריך ללחוץ על הכפתור לפתיחה ואז לסגירה שהמפתח בעודו בסוויטצ'. המפתח לא מגיב ויש בטריות ואני רואה את הלד בתוך השלט מישהו יודע מה אולי עשיתי לא טוב?
 11. הבנתי, אני אבדוק את מקור הרעש קצת יותר לעומק. אני אעלה לפה סרטון, מה שמוזר זה שבסרטון לא שומעים את הקליקים והרעשים כל-כך חזק. רק במהלך נסיעה של 20-30 קמ''ש. 1157723365_WhatsAppVideo2021-07-28at10_14_17PM.mp4
 12. היי לכולם, לאחרונה בזמן שאני מסובב את ההגה ימינה או שמאלה אני שומע סוג של נקישות, כמו סוג של קליקים שהרכב עושה. מדובר במאזדה 3 2010 ספיריט ספורט 2.0. לדעתי זה הכריות בולם שנשחקו רציתי לשאול כמה עולה בערך החלפה של שתיהם? ואם למשהו יצא להתקל באותו הרעש
 13. היי, רציתי לרכוש אאודי S3 2014 רציתי לשאול כמה יעלה בערך אחזקה שנתית? (טיפול, צמיגים, ביטוח, טסט ותקלות) ובכללי רציתי גם לשאול כמה יעלה לעשות צ'יפ וצנרת?
×
×
 • תוכן חדש...