Jump to content

ozal5

 • פרסום הודעות

  430
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

34 נייטרלי

אודות ozal5

 • דירוג
  נהג צעיר (> 150 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. שליפת המפתח היא איננה הבעיה העיקרית לפי מה שהיא מספרת, אלא עניין החנייה, נשמע לי מקרה הזוי למדיי, אך עקב חוסר הבנה שלי בנושא הנ"ל, לא התערבתי, סתם סקרן אותי לשמוע את דעתכם. תודה.
 2. ז"א, שמבחינת שליפת המפתח, אין פה שום בעיה ביטחותית? היא הציגה לקצין הרכב את הסעיף הנ"ל - שלדעתי, אין קשר בכלל לשליפת המפתח. ק' (מס' 14) תשס"ה-2005 (ג) רכב כאמור בתקנת משנה (ב) ששנת ייצורו בהתאם לרשום ברשיון הרכב לפני שנת 1972 שנרשם עד כ"ד באב תשל"א (15 באוגוסט 1971) וכן רכב שמשקלו הכולל המותר אינו עולה על 3,500 ק"ג יהיו מצויידים במנעול בטחון או במכשיר נעילה שיהיו תקינים בכל עת. (ד) מנעול בטחון יותקן ברכב בצורה שיאפשר סגירה מיכנית של ההגה או תיבת ההילוכים, וברכב למעט אופנוע יהיה משולב עם מתג ההצתה כך שהפעולה של הוצאת המפתח ממתג ההצתה, תגרום לנעילת המיתקן, האמצעי או המכשיר האמור. (ה) מכשיר נעילה יהיה מיתקן נפרד ממכלל הרכב והוא יותקן ברכב בצורה שלא ייעשו ברכב הלחמות או ריתוכים ויותקן כך שלא יהיה ניתן לפתוח אותו או להפסיק את פעולתו על נקלה, במהירות או בחבטה.
 3. היי, אסביר, העובדת טוענת שהיא גרה באזור חיפה, באזור בשיפוע מאוד חד, הפחד שלה, זה שאחד הילדים יכבה את הרכב וישאיר אותו על D, מה גם שהאמברקס חשמלי ולטענתה, הוא לא נכנס אוט', אלא יש צורך להפעילו בכל נסיעה או להפעיל בתחילת נסיעה את כפתור ה-Break Hold ואז הרכב לא יזוז כאשר יכובה על D. כמו כן, סיפרה שביתה נהגה ברכב עם ילדה קטנה שהחליטה למשוך את המפתח, משם נבע הסיפור, הנושא מאוד סקרן אותי, האם זה דבר שהוא תקין? ובמקרה של קצין הרכב, איזה תשובה מספקת הוא יכול לתת לה.
 4. שלום לכולם, שאלה שמטרידה אותי, ברכב מסוג קיה נירו 2020 - דגם ליסינג, יש מספר רכבים שנבדקו, שבנסיעה ניתן להוציא את המפתח מהסוויץ' ולכבות את הרכב, כמו כן, בעת עצירה על D, ניתן לעשות את אותו הדבר, אחת העובדות עם הרכב מתלוננת על כך ואני שומע הכל מהצד ושואל, האם ברכב בשנת 2020, אין מנגנון נגד זה? מבדיקה שעשינו באוקטביה, אין אפשרות להוציא את המפתח בזמן נהיגה או לכבות את הרכב על D. בנוסף, אשמח לדעת אם קיימת תקנה כל שהיא בנושא, שאשמח לקרוא, תודה ושבוע טוב,
 5. horror story, מוזר מאוד, אולי מדובר בסוג של לימון? שאלה, לזכרוני היה סיפור כשהייתי ילד, על משלוח של מאזדות 3 שנפלו לים - לא זוכר אם אכן זה היה מאזדות 3 או אכן קרה, אך זכור לי שיחות של אנשים על זה, אולי מדובר ברכבים עם בעיה כל שהיא?
 6. הסיבה שאני מוכר, או יותר נכון הסיבות הן, 1. מיצוי ואהבה עזה לכבישים, פאן שרכב כזה, לא יכול להפיק לרמת חיוך שלא יורד מהפנים. 2. הרבה שיקולים אישיים. הרכב בסה״כ? הוא רכב מעולה, אומנם לא יצא לי לדווח על תקלות, אך מבחינת ״רכב כרכב״ הוא עושה את העבודה, לא שובר את הגב, לא מעייף ובעיקר לא מרגיש ״מיני מיני מיני״, אלא מרגיש מוצר יותר מגומר ויותר שלם ויותר רכב, כמובן שהאבזור תורם. אעדכן בהמשך, ביום מכירת הרכב, אעדכן מה על הכוונת ובמידה ואקנה, על התהליך וכו׳.
 7. עדכון, לאחר כמעט כשנה עם הרכב, 6500 ק״מ, הרבה חומרים של CG ואהבה אדירה למראה של הרכב, האוטו יוצא למכירה, אומנם בתקופה שהכלכלה ושוק הרכב לא בשיא, הרבה אנשים מחפשים איזה שהוא ״מחיר קורונה״, הרכב יצא למכירה ביום חמישי האחרון, למען האמת מעט מאוד פניות כרגע (לעומת מכר שמכר אחת לפני כשלושה חודשים בתוך שבוע). מה בהמשך? כרגע יש כמה כיוונים, בגדול רכב יותר ״חזק״ עם הרבה יותר התנהגות כביש, רצוי ידני, אך על כל זה אפרט בהמשך, כאשר הפיקנטו תמכר.
 8. תגובה אחת שיש לי, ״מה זהההההההההההה 🤢״
 9. ראיתי מוביל, עם כמה כאלה ״צבעוניות״ על כביש 6, לא יודע למה, בהרגשה שלי, עבר לי בראש שמישהו הזמין מכוניות צעצוע מאלי אקספרס, העיצוב לא מובן לי ואני אישית הייתי מעדיף ארונה. אבל על טעם ועל ריח..
 10. ozal5

  אוקטביה - יש רק מנוע 1.5 .

  ממליץ לך לחכות, אני שמעתי שהצורה החדשה שצמפיון מתכוונים להביא לקראת סוף השנה, תהיה עם מנוע ה-1.0. המלאי שנשאר ואצלנו מתקבל הרבה בליסינג הוא ה-1.5 בלבד, כל פעם עם גאנט' שונה, אך בבסיסו, 1.5 טורבו, עם גאנטים מגנזיום, כנפון קטן בצבע שחור ומראות בצבע שחור, מלבד זה, לדעתי עדיף לחכות לדגם החדש (אם באפשרותך לחכות).
 11. תתחדש! שקלתי לאחרונה גם לעבור לאחת שכזאת, מה שמפריע לי הוא מה יהיה ערך הרכב בעוד שנתיים - שלוש, עם 90,000-100,000 ק״מ. והעניין השני, שלא קל למצוא אחת שמטופלת ושמורה ולא עברה הרבה ידיים. נראה שמצאת אחת ששמורה היטב, מה תוכל לספר על יציאה מהמקום ברכב הנ״ל?
 12. אכן יובא על ידי 2048 לפי מה שנראה, מתמונה באינסטגרם שלהם. רכב יפה, משום מה מזכיר לי את הגרנד שירוקי בכנף האחורית שלו.
 13. אני פחות מתחבר לקונסולה הזאת - כן על פניו זה נראה יפה, נקי "והייטק", אבל המזגן במסך, זה אחד הדברים שאני אישית הכי לא אוהב, לא יודע למה, הקונסולה מזכירה לי קצת את טסלה. מעניין למה התמונה מצולמת באיזה junk yard שכזה..
 14. אין מילה אחרת חוץ מ-"מטורף".
 15. ozal5

  דונגל סים לקאיה נירו 2020

  היי, לגבי רכישה ומחירים אין לי מושג, לגבי האפשרות לדונגל, אצלנו בחברה, אחת העובדות שיש לה נירו 2020, קנתה דונגל ושמה בחיבור ה-USB (באזור הקונסולה המרכזית) וזה אכן עובד לה (וויז וכו'). אף על פי, שאני אישית ממליץ להשתמש ב-Android auto או Apple car play ע"י חיבור הטלפון עם כלב למחבר ה-USB.
×
×
 • Create New...