Jump to content

ozal5

 • פרסום הודעות

  541
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

 • ימים ב"תורמים ביותר"

  1

ozal5 שיחק אותה בתאריך ספטמבר 13 2020

התכנים של ozal5 היו האהובים ביותר!

מוניטין

88 נייטרלי

אודות ozal5

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. כרגע יש הייפ על אתריום, מחכים למחר בגלל ה-CME שנפתח לאתריום, עושים השוואה ל-2017 שהביטקויין ירד בגלל הליך דומה, מאמין שאם ירד, יהיה שווה לקנות במחיר נמוך ולהחזיק, גם אם הוא לא יגיע ל-2000$ או 3000$ (בהתחשב ב-market cap), אולי בעתיד הרחוק הוא כן יגיע. הביטקויין בינתיים עולה ויורד, אין משהו רציני מדיי.. מעניין.. ו-doge.. פשוט enough of this troll papa elon.. https://www.cmegroup.com/media-room/press-releases/2020/12/16/cme_group_to_launchetherfuturesonfebruary82021.html
 2. היי, ראיתי את ההודעה בפרטי, אם הוא מראה נכונות, הייתי ניגש איתו לסדר את הליקויים, סה"כ נשמע אדם אמין, אנא וודא שכל הדברים שביקשת ממנו זמינים (היסטוריית טיפולים וכו') וגש איתו לסדר את התקלות.
 3. סימני בוצה, קצת מרתיע, היכן טופל? כל כמה ק"מ? יש היסטורית טיפולים? האם היו החלפות כל שהם במסגרת אחריות הרכב? כמו שנאמר מעליי מדובר ברכב פופולרי מאוד בשוק ולא יהיה קשה למצוא אחד טוב יותר, העניין בסופו של דבר הוא מחיר, תקציב, אם בעל הרכב מוכן לתקן ליקויים אלה או לחתוך חלק מאוד נכבד מהמחיר, אולי כדאי לשקול, אם אין זמן/ראש להתעסק בזה, הייתי מחפש משהו אחר, זאת דעתי האישית בלבד.
 4. תודה, היום ב-17:00 אקבל את החוזה ואעביר למי מכאן שירצה לבדוק גם כן ולעזור, שוב תודה! אעדכן.
 5. זה בוטל, הוא ישלם על העורך דין שלו, יכתוב חוזה ויעביר אליי לבדיקה, לאחר מכן נחתום במידה והכל יהיה טוב, כמובן שאת החוזה אעביר לאנשים פה/אחרים לבדיקה.
 6. שאלה, עורך הדין של בעל הדירה רוצה צילום של צ׳ק לבדיקת BDI. האם זאת דרך מוכרת?
 7. תודה, מחכה לקבל אותו ואעביר.
 8. מי פה מתמצא בחוזה השכירות שאדע לשלוח לו בפרטי ויוכל בזמנו לעבור עליו? החוזה יכתב על ידי עורך הדין של המשכירה ללא עלות מצידנו, לטענתה מדובר בחוזה שכירות סטנדרטי.
 9. תודה לכם, אני אומר לה שאני מסרב לכתיבת הסכם על ידי עורך הדין, שטר חוב היא תקבל.
 10. האם שטר החוב באמת כולל הליך שכזה? לגבי העורך דין, המשכירה מבקשת שנעשה הכל דרך עורך דינה, אין מחוייבות מצידי, אך בטח לעורך דינה יש אינטרס לתת יותר ללקוח שלו (היא).
 11. עד איזה סכום כדאי שיהיה מוגבל? שאדע מראש. והאם יש חלופות אחרות ל-״ביטחון״? כמו כן נאמר לנו שכתיבת חוזה עם עורך דין עולה 1600 חצי חצי אנחנו והשוכר. שטר החוב על סך 10,500 3 חודשי שכירות.
 12. היי, שאלה, בקרוב אקבל את החוזה ואשלח פה, בעלת הדירה רוצה צ׳ק בנקאי פתוח שהסברתי שלא תקבל, בדקה עם עורך הדין שלה, ורוצה שטר חוב או ערבות בנקאית, אני אישית לא אוהב להשאיר כסף ״מזומן״ אצל מישהו, אני לא ממש מבין בנושא, האם שטר חוב/ערבות בנקאית, זה בטוח גם בעבורי? מלבד בעבורה, שאני מבין שהיא רוצה ביטחון.
 13. תודה לכולם, שאלה, היכן במרכז ניתן למצוא דירה/יחידת דיור 2-3 חדרים, במחיר של 3500 לערך, רצוי עם חשבונות, מרכז יכול להיות פתח תקווה עד נס ציונה בערך.. בטווח הזה, היכן כדאי להתמקד? מיקום העבודה חולון.
 14. למדתי נהיגה על איביזה 2014 ידנית שבהתחלה העיפו לה דלת ולאחר מכן נגנבה ואז עברנו לאיביזה 2014 ידנית ברמת גימור FR אם אני זוכר נכון, רכב ראשון שנהגתי, רנו פלואנס 2011, רכב ראשון שלי, פולו 2001 1.4 אוט', שכל פעם שהייתי עולה על הרכב הייתי מתפלל שהגיר יעבוד, הוא היה דופק בתחילת נסיעה, הרכב נקנה בכ-5000 ש"ח לפני הצבא, למען האמת הפתיע, חוץ מהאלטרנטור וחלון שנפל, שירת אותי כשנה שלמה בצורה טובה, חרשתי את הארץ ואפילו נכנסתי איתה פעם לאיזה שלולית ובוץ (ילד) והרכב המשיך לנסוע, נמכרה בסוף ב-3000 ש"ח אני חושב, הגיר היה גמור ודרש שיפוץ לדעתי, הבחור שקנה ידע, אבל חוץ מזה, רכב סביר שהיה כיף
 15. ozal5

  25 שנה לסיטרואן ברלינגו

  לדעתי כל ילד/אבא ממוצע משנות ה-20 המוקדמות נסע, נהג, או היה בעלים של אחת כזאת, או של הקנגו, סוג של טוסון - ספורטאז של היום למשפחות ממוצעות.
×
×
 • תוכן חדש...