Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגעתי למסקנה עצובה-לעולם לא אחווה רכב חדש

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, me5000 כתב:

אמנם דיברתי בשם עצמי, אבל כואב לי גם על מאות אלפי האנשים בארץ שמרוויחים שכר מינימום ונמצאים באותו המצב. אגב זה ממש לא נכון לזלזל בכל עניין קניית רכב חדש גם מבחינת השקט הנפשי לשנים, גם מבחינת מערכות הבטיחות כמו בלי בלימה אוטונומית, מאמין שלכל אדם ממוצע מגיע את זה וכן אני מאמין שהמדינה אמורה לעזור לשכבות החלשות בזה. 

ולאדם מתחת לממוצע מגיע גם סמארטפון חדש.

אני איתך. נפגש ברבנות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת לא רק חוויה.
קשה למצוא רכבים יד 2 שמורים מאוד.
הרכב הנוכחי שלי נרכש חדש
רציתי לשדרג...
הסתכלתי גם על רכבים 2018/19
רכבים עם קמ נמוך.
שמורים פנימית פחות משלי.
לא עושה חשק.

עם זה קשה להתווכח. עובדה ידועה שבעל הרכב הממוצע פה מתייחס לרכוש שלו (ולצערי גם לרכוש של אחרים) כפח אשפה.

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, מרק10 כתב:

ולאדם מתחת לממוצע מגיע גם סמארטפון חדש.

אני איתך. נפגש ברבנות.

זה בסדר תזלזל חופשי, הנקודה שלי היא שיש מערכות בטיחות ברכבים חדשים שיכולות למנוע תאונות ולהציל חיים מה שהופך את חיים של העניים לקצת יותר זולים כי כמובן הם לא ראויים לזה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

העניים גם לא יכולים להרשות לעצמם תרופות וטיפולים מסויימים שלא נמצאים בסל התרופות של המדינה, אז מה? 

הם לא יכולים להרשות לעצמם דברים קריטיים יותר מרכב חדש, אבל זה מה שמפריע לך?

• אהבתי 4

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, me5000 כתב:

זה בסדר תזלזל חופשי, הנקודה שלי היא שיש מערכות בטיחות ברכבים חדשים שיכולות למנוע תאונות ולהציל חיים מה שהופך את חיים של העניים לקצת יותר זולים כי כמובן הם לא ראויים לזה. 

אס קלאס תהיה בטוחה יותר מאיוניק.

אז על מה תבכה עכשו?

רכב מ2018 יהיה בטיחותי מאוד גם.

ברור שיש התקדמות,אבל בתור "עני" גם ככה לא תחליף רכב כל שנה.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, נקודת המוצא שלך שגויה מיסודה, לא כולנו שווים, חלק נולדו עם יתרונות שאין לאחרים.

אין מה לעשות נגד זה למעט לעבוד קשה ולנסות לעלות למדרגה הבאה.

גם לזה יש גבולות כמובן, כי כולנו נולדים עם IQ מסוים שלא ניתן לשפר אותו. 

להתלונן על זה באינטרנט לחבורה של אנשים שאתה לא מכיר לא יפתור את התסכול שאתה חש כי זה מבזבז לך זמן חשוב שבו יכולת לשפר את עצמך ולהתקדם.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 8

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא 'נולד' עם אייקיו מסויים, יש לך פוטנציאל ואתה מממש אותו בהתאם לתנאי הסביבה. אם תרצה אמצא לך מחקר שתומך בזה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יממונו ואגיו מאיתן בשרים לכולם! כי לכולם מגיע תזונה ראויה. 

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 3

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, me5000 כתב:

עד שהיה אפשר לקנות פיקנטו וi10 חדשות אוטומטיות מ0 ק"מ ב60k בעבר הלא רחוק גם את זה לקחו. 

אם היה אפשרי מבחינת האדם הממוצע לתת מקדמה של 20-30k ואת השאר בהמון תשלומים קטנים, ה10k הנוספים האלה מרחיקים מהמון אנשים את חלום הרכב החדש. 

גם אני חשבתי כך פעם. בעשור האחרון קניתי 4 מכוניות  חדשות, ובמזומן. אתה יודע מה? התחושה היתה דומה לזו של רכישת מכונת כביסה חדשה. מגיע לסוכנות, מקבל הסבר על התפעול ונוסע הביתה. הימים בהם קבלת רכב חדש היתה סיבה להרמת כוסית בעבודה חלפו לפני הרבה עשורים.

בקיצור - אם אתה זקוק לרכב - או לכל רכוש אחר - קנה מה שאתה יכול וצריך. ואם היכולת שלך היום היא פיקנטו בת 6 אז קנה פיקנטו בת 6. אם אתה באמת רוצה משהו שתהנה ממנו לשנים רבות  צבור חוויות. תאמין לי, את הביקור בסוכנות סוזוקי לקבלת רכב חדש אני זוכר יומיים. את הביקור עם משפחה בפריז לפני למעלה מ-20 שנה אני זוכר ועדיין מתרפק עליו. אז אם אתה חובב רכב אולי עדיף שתקח איה קורס נהיגה ספורטיבית או (אחרי הקורונה) צא לכמה ימי נהיגה ברכב בריא בנופים אלפיניים, תאמין לי שהחוויה תזאר בזכרונך עד יומך האחרון. את הרכב החדש - ויהיה זה פיקנטו או S600 - תשכח יום אחרי שתמכור.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

ספריאל, בבקשה, אל תקיש מעצמך על הכלל.

ולשאר באי השרשור, פות"ש, טרול או לא, בוחר להיות תקוע בעמדה הלוזרית, הבכיינית והמתקרבנת. 

שום תגובה לא עוזרת פה ולראיה שרשורים זהים שהוא פותח איזה שנתיים.

• אהבתי 3

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1386 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...