Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, MiniMiz3r כתב:

לא הבנתי איך אתה סוגר פער של 70 אלף ש"ח תוך שלוש שנים בקצב של 9000 לשנה? 

מסכים שטסלה במחירה הנוכחי זה אולי עוד בשנתיים. אז הדלק + האגרה תהיה כ55000 וככל הנראה השכירות של הטסלה תהיה גבוהה יותר. מה שאני לא מכניס לתחשיב לטובת הטסלה זה מחיר המופחת של הטיפולים - שכנראה מתקזזים לחלוטין עם מחיר הצמיגים בעת החלפה.

אני אישית מתעניין ביוניק 5, שם מחיר הכניסה הוא 190000₪ וזה באמת 3 שנים ל break even

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קצת מגוחכת ההשוואה לרכב בנזין זול יותר. לטסלה כוח ובנובע ביצועים בספירה אחרת לחלוטין ועל זה, מה לעשות, משלמים ואפילו הרבה. גם על איבזור ופונקציונליות יוצאי דופן שהאוטו הזה נותן, משלמים כידוע. יותר מכל וכמובן רלבנטי רק לתקופה הנוכחית, טסלה לא מאבדת ערך למעשה השימוש בה חינמי, עקב עליות המחיר התכופות והגבוהות. לגבי העתיד קשה לנבא, אבל אין ספק שנכון להיום מדובר בקנייה הטובה ביותר בשוק הרכב, לא יעזור. ואין לי טסלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, רועי5 כתב:

אין ספק שנכון להיום מדובר בקנייה הטובה ביותר בשוק הרכב

באמת? ספר את זה ל 60 מיליון אנשים בעולם שקנו רכב לא של טסלה בשנה האחרונה, הם כנראה מפספסים משהו. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Crunchy27 כתב:

מאסק מעבר להיותו יזם גאון הוא גם איש שיווק גאון. הצהרות על רובוטים ומערכות נהיגה עצמית הייתי לוקח בערבון מאוד מוגבל. 

לדעתי זה רק שאלה של לו"ז, בסוף זה קורה אבל באיחור אופנתי של מאסק :-).

לדעתי גם צריך לחשוב על זה מנקודה נוספת- הוא דוחף את התעשיה לכיוונים חדשים הרבה לפני הזמן האמיתי שבו מה שהוא אומר מגיע לשוק, הוא האיץ את החשיבה לגבי טילים רב פעמיים (רואים שאחרים כבר מנסים לחכות אותם), גם דחף את עניין הרכב החשמלי, וכעת הוא רוצה שיתחילו לחשוב על רובוטים ונהיגה אוטונומית- לדעתי זה גם חלק מהמטרה שלו, ליגרום לאחרים גם להתחיל להשקיע כספים בR&D בדברים של מחר.

ניראה לי הוא אמר משהו על ROBOTAXI שאמור ליהיות זמין ב2024... מעניין מתי בפועל :-)

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, hwgeek כתב:

ניראה לי הוא אמר משהו על ROBOTAXI שאמור ליהיות זמין ב2024... מעניין מתי בפועל

בפועל זה כבר פועל באריזונה ואמור להתחיל לפעול החודש בסן פרנסיסקו. רק שזה של Waymo. מה שאומר שטסלה כבר באיחור של שנתיים לפחות אחרי המתחרים בשוק הזה.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, hwgeek כתב:

ניראה לי הוא אמר משהו על ROBOTAXI שאמור ליהיות זמין ב2024... מעניין מתי בפועל :-)

הבטיח גם לפני זה עם המודל 3, מה זה משנה.

לפחות אתה כבר מתחיל להבדיל בין זמן אמת לבין זמני מאסק.

רכבים חשמליים היו קיימים גם לפניו, וגם נהיגה אוטונומית. אפילו מונית חשמלית פיתחו לפניו... גם מפעילים כבר עכשיו.

אבל שוב להיכנס לזה... חבל.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, MiniMiz3r כתב:

בפועל זה כבר פועל באריזונה ואמור להתחיל לפעול החודש בסן פרנסיסקו. רק שזה של Waymo. מה שאומר שטסלה כבר באיחור של שנתיים לפחות אחרי המתחרים בשוק הזה.. 

Waymo לא באמת תחרות, המערכת שלהם דורשת מיפוי 3D מדויק של אזור הנסיעה, הרכב לא יכול לנסוע באזור שלא מופה מראש ומעודכן באופן תדיר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם הרכב של טסלה לא יכול לעשות את זה טוב.

אבל בינתיים ה WAYMO אשכרה עובד איכשהו, וזה עם צוות גדול שמגבה אותו. וטסלה ב "בטא"...

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, Michaelr כתב:

Waymo לא באמת תחרות, המערכת שלהם דורשת מיפוי 3D מדויק של אזור הנסיעה, הרכב לא יכול לנסוע באזור שלא מופה מראש ומעודכן באופן תדיר. 

א) זה לא באמת מעניין אף אחד. מונית גם ככה לא יוצאת מתחום העיר. את הנוסע זה לא מעניין אם המונית "באמת" יודעת לנהוג בעצמה או שהיא פשוט מיפתה את כל העיר. בפועל זה כבר עובד ומתרחב, בזמן שטסלה בכלל לא בשוק הזה. מה היתרון שיהיה לה להציע בעוד 3-4 שנים כשהיא תגיע לשוק?

ב) גם טסלה צריכה "ללמוד". ה-FSD "לומד" כרגע את ארה"ב ואין בכלל תוכניות להשיק אותו במדינות אחרות בינתיים.

ג) גם מובילאיי תגיע לשוק הזה לפני טסלה

עריכה אחרונה על ידי MiniMiz3r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי... רק לחשוב איזה סרט יעשו בארץ הנהגים ברגע שמכוניות כאלה יתחילו לעבוד כאן :-)

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, hwgeek כתב:

וואי וואי... רק לחשוב איזה סרט יעשו בארץ הנהגים ברגע שמכוניות כאלה יתחילו לעבוד כאן :-)

הסרטון האחרון של מובילאיי צולם בירושלים, נראה מרשים יחסית (למרות שזה גם לפי מיפוי מראש ולא אוטונומי "באמת"). לצערי אני חושש מכך שהרכבים האלו יסבלו בעיקר מונדליזם על ידי "צעירים" , כמו כל דבר טוב שיש במדינה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, MiniMiz3r כתב:

א) זה לא באמת מעניין אף אחד. מונית גם ככה לא יוצאת מתחום העיר. את הנוסע זה לא מעניין אם המונית "באמת" יודעת לנהוג בעצמה או שהיא פשוט מיפתה את כל העיר. בפועל זה כבר עובד ומתרחב, בזמן שטסלה בכלל לא בשוק הזה. מה היתרון שיהיה לה להציע בעוד 3-4 שנים כשהיא תגיע לשוק?

ב) גם טסלה צריכה "ללמוד". ה-FSD "לומד" כרגע את ארה"ב ואין בכלל תוכניות להשיק אותו במדינות אחרות בינתיים.

ג) גם מובילאיי תגיע לשוק הזה לפני טסלה

תבדוק את עצמך בקשר לFSD, כי זה אושר בקנדה ויש הבטחה של מאסק גם לאירופה. לקח כמה שנים מלעבור מרכיבה על סוס ועגלה עד לאוטו עם מנוע. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, David32 כתב:

רכבים חשמליים היו קיימים גם לפניו, וגם נהיגה אוטונומית. אפילו מונית חשמלית פיתחו לפניו... גם מפעילים כבר עכשיו.

היו גם סמארטפונים לפני אפל...

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Crunchy27 כתב:

ב-38 אלף קילומטר חסכת גג 1,000 ש"ח על אגרת רישוי, 1,500 ש"ח על החלפת שמנים + פילטרים ואולי - אולי 6,000 - 7,000 ש"ח דלתא על דלקים. אולי. 

חסכתי 1900 ש"ח באגרה. ברכב הקודם שילמתי אגרה של 2417
לגבי החלפת שמנים- אולי,אבל לא במורשה.
דלק- נניח שכך.
מה לגבי ירידת ערך? טסלות נמכרות גם בארץ וגם בארה"ב ביותר מהמחירון.
שווי הרכב רק עולה עוד ועוד.
זה גם פקטור מאוד חשוב מאחר שכשתבוא למכור רכב בנזין בעוד 5 שנים,ירידת הערך תהיה קטסטרופלית מאחר שבשוק יהיה היצע הרבה יותר גדול לחשמליות מאשר היום.

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...