Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, רועי5 כתב:

יש או אין קשר ענין של השקפה, אבל כשאתה מתקרבן ולא בצדק לטעמי כי חברים מתעקשים להגיד שגם בסגמנט החשמלי לא הכל שושנים, לתפיסתי נוצר הקשר. אתה כמובן לא חייב להסכים וגם זה מצוין, אבל להבנה הלא מושלמת שלי, לא זוכר מינוי פורמלי למנהל הדיון, לא שלי, גם לא שלך. בענין פאן בויס, יש כאלו עליהם אתה כותב, יש את ההייטרס שהם הנגטיב שלהם, המשותף בין השניים מיעוט יחסי של ביסוס אובייקטיבי למימצאים פסקניים.

אני מתקרבן? קניתי רכב בזול, שירת אותי 3 שנים בסה״כ בצורה סבירה, העפתי אותו במחיר שהתאים עבורי כשהוא הפך לנבלה רצינית, בלי לתקן. בהחלט הזהרתי אנשים ששאלו על הרכבים האלה ואני עומד לחלוטין מאחורי ההזהרות האלה אנו נגד ההמלצות העיוורות באופן עקבי שיש כאן בפורומים בנושא. שים לב שיש עוד רבים וטובים כאן שגם מזהירים אנשים ששואלים וגם מדברים נגד ההמלצות האלה. כל הדיונים האלה על בסיס עובדות שכולם יכולים לחפש באינטרנט ולראות. אני התקדמתי מזמן חבל שאתה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

רכישת רכב היא לא השקעה ואין מקום לחישובים כמו בכמה קניתי ובכמה מכרתי

בשני רכבים שמכרתי "הפסדתי" בכל אחד 100K, אבל רבתוי זה לא הפסד, כל רכב שירת אותי טוב ועשה את שלו כך זה גם ביחס לרכב חשמלי.

עריכה אחרונה על ידי nurusz
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.4.2022 בשעה 22:27, SeazeR כתב:

חסכתי 1900 ש"ח באגרה. ברכב הקודם שילמתי אגרה של 2417
לגבי החלפת שמנים- אולי,אבל לא במורשה.
דלק- נניח שכך.
מה לגבי ירידת ערך? טסלות נמכרות גם בארץ וגם בארה"ב ביותר מהמחירון.
שווי הרכב רק עולה עוד ועוד.
זה גם פקטור מאוד חשוב מאחר שכשתבוא למכור רכב בנזין בעוד 5 שנים,ירידת הערך תהיה קטסטרופלית מאחר שבשוק יהיה היצע הרבה יותר גדול לחשמליות מאשר היום.

כל מכוניות עולות בערך בגלל האנומליה בשוק הרכב. ברגע שבעיות אספקה יחלפו מחיר של טסלה יעבור תיקון. לא יודע אם זה יקרה ב-2022 או ב-2025, אבל יקרה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טסלה ישראל גבתה  1.5 שקל לכל קוט"ש טעינה - 
האם החגיגה עומדת להסתיים בקרוב?

https://www.calcalist.co.il/local_news/car/article/h1fjrmtbc

עריכה אחרונה על ידי eyalkar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר בכל העולם משלמים על טעינה ובארץ זאת טעות. אני מבין שיש תקופה שטסלה מאפשרת לטעון את הרכבים ללא עלות מצד שני יש הרבה מקרים שאנשים מפעילים טעינה והולכים לכמה שעות גם כאשר הרכב סיים את הטעינה אבל כל עוד אין תשלום גם אין קנסות אז למה לא. עדיף שכבר יתחילו לחייב לפחות כל החמודים שחושבים שזאת חניה ולא עמדת טעינה יתחילו להתנהג כמו בני אדם אחרת יתחילו לקבל קנסות סביבות כמה שקלים לדקה וזה יכול לפנות יותר מהר את העמדות לרכבים ארחים וימנה מויכוחים מיותרים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו הודעה שאני מניח נשלחה רק לבעלי הפרפורמנס , הכצעקתה ? בכלל מישהו משתמש בזה כאן?

Tesla issues ‘over-the-air recall’ on 48K Model 3 Performance vehicles over problem with ‘track mode’

https://electrek.co/2022/04/29/tesla-issues-over-the-air-recall-on-48000-model-3-performance-problem-track-mode/

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, eyalkar כתב:

טסלה ישראל גבתה  1.5 שקל לכל קוט"ש טעינה - 
האם החגיגה עומדת להסתיים בקרוב?

https://www.calcalist.co.il/local_news/car/article/h1fjrmtbc

לכל בעלי הטסלה המודאגים וקוראי הכותרות, אנשים שירד להם חיוב על טעינה בעמדות קיבלו החזר לחשבון. 

היה מדובר בתקלה משום שהוסיפו 2 עמדות חדשות באזריעלי וכנראה היה באג, כרגיל מכתבי רכב לא מצפה לבדוק את החומר עד סופו וכרגיל רצים לפרסם כדי לקבל פירסום. בנוסף יש עמדה חדשה בב"ש שכרגע מופיע רק במפת הרכב ולא באפליקציה.  

• לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, viper83 כתב:

כרגיל מכתבי רכב לא מצפה לבדוק את החומר עד סופו וכרגיל רצים לפרסם כדי לקבל פירסום

הכותרת בפירוש אמרה:

"טסלה גבתה מלקוחות תשלום על טעינה - בטעות; היצרנית: "הם יפוצו""

אני לא רואה פה חוסר דיוק כלשהו

• אהבתי 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנפלאות האינטרנט, ניתן לצאת בהכרזה מפוצצת ואז לערוך את הכותרת אחרי בירור העובדות ובקשת תגובה...

• אהבתי 2
  • מעניין 1

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 45 דקות, PriceDevil כתב:

מודל Y אמריקאית בייבוא מקביל - המחיר 290000 ש"ח

אני לא מבין איך הם הגיעו למחיר הזה. הדגם הכי זול של המודל Y עולה בארה"ב $62990, לא כולל מיסים ולא כולל דמי הובלה. זמן האספקה: פברואר עד מאי 2023.

אפילו אם המחיר אמיתי יש רק כמה בעיות קטנות:

1. אי אפשר יהיה לטעון אותה בעמדות טעינה ישראליות כי שקע הטעינה שונה.
  2. לא תהיה קישוריות סלולארית.
  3. לא יהיו מפות של ישראל במערכת הניווט.

וזה אם בכלל טסלה ישראל תסכים לתת שרות למכוניות האלו. נכון, החוק מחייב אותם לתת שרות לכל רכב מדגם שאושר ליבוא אבל טסלה יכולים לטעון, די בצדק, שמודל Y אמריקאית היא רכב שונה ממה שאושר ליבוא לישראל.

עריכה אחרונה על ידי eladts
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, eladts כתב:

אפילו אם המחיר אמיתי יש רק כמה בעיות קטנות:

1. אי אפשר יהיה לטעון אותה בעמדות טעינה ישראליות כי שקע הטעינה שונה.
  2. לא תהיה קישוריות סלולארית.
  3. לא יהיו מפות של ישראל במערכת הניווט.

וזה אם בכלל טסלה ישראל תסכים לתת שרות למכוניות האלו. נכון, החוק מחייב אותם לתת שרות לכל רכב מדגם שאושר ליבוא אבל טסלה יכולים לטעון, די בצדק, שמודל Y אמריקאית היא רכב שונה ממה שאושר ליבוא לישראל.

לא מדובר ביבואן טירון.

מעריך שכל הבעיות שתיראת טופלו - אחרת ייבוא הרכב לא היה מאושר. היבואן הרשמי חייב לתת שירות גם למכוניות המגיעות בייבוא מקביל.

לגבי מועד האספקה ייתכן שהיבואן הזמין מספיק זמן מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...