Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

לפני 18 שעות, David32 כתב:

לקחו על הסייברטראק ועל הרודסטר מקדמות לא?

אולי כדאי להחזיר... ואולי גם עם ריבית .

חיברת שני ציטוטים שמתייחסים לרכבים שונים.... 

אתה די שלילי - לא ממש לקחו מקדמות על סייברטראק, לקחו 100$ לשריון הזמנה (fully refundable ומנסיון העבר לפחות זה הקפיא  את המחיר, אין עוד חברה שעושה כזה דבר). יש כנראה 6 מליון הזמנות, לא בדקתי אבל לא נראה לי שהרבה מתוך המליונים האלה מעונינים ב 100$ חזרה, הם מחכים לרכב.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא פחות מ-136 דגמים של מודל 3 מתוצרת סין נרשמו הבוקר במאגר משרד התחבורה - נראה שבקרוב יגיע משלוח גדול שיחזיר את טסלה למקום הראשון במסירות כלי רכב חשמליים.

המחיר הזול ביותר 224659 ש"ח SR+

המחיר היקר ביותר 403081 ש"ח Performance

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל נושא הדגמים בארץ זה משהו מטורלל. כל מפסק וכל תכונה זוכה לדגם.  

הגיוני שיהיה  קוד לדגם SR ו SR+ ,פרפורמנס וזהו. 

אבל מדינתנו מדקדקת בגודל החישוק,הצמיגים, האבזור ולא יודע מה עוד שמביא אותנו לעשרות דגמים של אותו הרכב.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, zaf כתב:

אבל מדינתנו מדקדקת בגודל החישוק,הצמיגים, האבזור ולא יודע מה עוד שמביא אותנו לעשרות דגמים של אותו הרכב.

זו לא המדינה עושה את זה, עובדה שאצל יבואנים אחרים זה לא ככה. אני לא יודע למה טסלה עושים את זה, הניחוש שלי הוא כדי שלא יהיו חייבים לפי החוק לתת שירות לרכב מיבוא אישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך זה מתקשר ללא לתת שרות. הם לא יבואן הם היצרן ולכן תמיד יתנו שרות.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הם תמיד יהיו חייבים לתת שירות לדגמי טסלה ריבוי קודי דגם לא יעלה ולא יוריד.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במתמטיקה פשוטה זה לא כל כך הרבה שינויים,

לדוגמא,

אם יש עשרה משתנים שבכל אחד מהם שתי אפשרויות,

כבר אפשר להרכיב 1024 וריאציות שונות,

ובמילים אחרות 1024 דגמים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בשביל מה זה טוב? 3 דגמים ו6 רמות גימור/איבזור? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים, אני אמנם ממעט לכתוב אבל נהנה לקרוא ולהתעדכן. אני לומד כלכלה ומנהל עסקים ונשאר לי רק סמינריון לסיים את התואר. חשבתי על החבורה הנפלאה הזו והחלטתי לכתוב מחקר קצר על הקשר בין הגו׳ק הזה שלנו לבין מי שאנחנו. באופי, בחתך גיל, מגדר, השכלה, וכו׳. לא מתכוון לעשות בזה שום שימוש מסחרי, נטו לקבל ציון ולהמשיך הלאה. אם בא לכם להקדיש דקה מזמנכם לענות על הסקר ממש תשמחו אותי. תודה מראש! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfr0TgdrgJqfAirVRoO2m-y-YaCxrLSHyAX_vWPqDhcEC4SDQ/viewform?usp=sf_link

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשקט בשקט ג'ילי עקפה את טסלה וכרגע היא החשמלית הכי נמכרת.

באופן מוזר מותג סרס מסר 416 רכבים - חשבתי שהם מוגבלים ל-400 רכבים בשנה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי סרס - נמכר גם מלאי שיובא לכאן בשנה שעברה.

ולגבי ג'ילי זה ממש לא בשקט, כלכליסט כבר הוציא על זה כותרות גדולות לפני שבוע.

נראה לי שביוני טסלה תתקן מחדש.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה אני אכתוב כמה מילים.

שיפור גדול כרכב משפחתי לעומת המודל 3.

תנוחת ישיבה גבוהה, מרווח גדול, תאי מטען גדולים מאד (אבל לדעתי לא ה- 800 ומשהו ליטר המוצהרים שכוללים נתון עד הגג לדעתי בתקן אמריקאי), ביצועים מצויינים, התנהגות כביש ספורטיבית, טווח נסיעה גדול, איכות חומרים טובה בפנים, אבזור טוב וכל השליטה והעדכונים מרחוק של טסלה.

אבל כפי שציינו המחיר כבר לא "עממי", עדיין יש את הגימיקים של טסלה שפוגעים בפרקטיות, צורת הקופה המיותרת הזאת וסלחו לי די מכוערת לטעמי במקום צורה קלאסית ושימושית יותר של suv, גג זכוכית ללא כיסוי פנימי, חוסר בלוח מחוונים או תצוגה מוקרנת על השמשה לפחות ושליטה מוחלטת דרך מסך המולטימדיה, שדה ראיה לקוי מאחור (יכלו לשים לפחות חלון קטן נוסף מאחור מתחת החלון העיקרי על דלת תא המטען כמו בטויטה פריוס או יונדאי איוניק ההיברידית, אבל למה שיהיה פרקטי), כסאות עור סינטטי ללא איוורור (תענוג בקיץ), נוחות נסיעה נוקשית ומרווח גחון נמוך.

ובינתיים הגיעו ויגיעו רכבים חשמליים מתחרים,  והטסלה מודל y כבר פחות וואהו.

בשורה התחתונה מדובר בג'יפון קופה (אולי יותר נכון להגדיר אותו כמיניוואן קופה) פרימיום, ספורטיבי, טכנולוגי, שפונה ללקוחות הז'אנר שגם מאד מתלהבים וחייבים לרכוש לא משנה מה, כמובן ללא שראו, ישבו או נהגו במודל y, כפי שקרה גם עם המודל 3, כי מה יכול להיות, זאת טסלה.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...