Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

התכנית היפנית לתחנות כח מימניות,

בדיחת המאה,

המימן מיוצר באוסטרליה על ידי כמות מטורפת של פחם,

פלוס אחסנה הובלה וכו',

העיקר שאנחנו נורא ירוקים ולא שורפים אצלנו דלקים פוסיליים.

🤣🤣🤣

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 10 שעות, ch2856 כתב:

אחת הבעיות של אנרגיה מתחדשת כמו שמש ורוח זה חוסר האמינות שלהן וחוסר היכולת לאגור חשמל. השימוש בשדה של סוללות לאגירת האנרגיה הזו בכדי לספק חשמל יציב הוא בעייתי למדי. לכאן, לדוגמה, יכול להיכנס המימן. אם אני משתמש בשדה סולארי להפקת מימן אני לא צריך לדאוג לגיבוי באמצעות תחנת כוח אמינה או להתקין תחנת אגירה מסוללות יקרות מאוד ומזהמות לייצור. 

יש כמובן עוד לא מעט דוגמאות ליתרונות היחסיים של מימן כמו ברכב כבד לדוגמה ועוד, צריך לזכור בנוסף שבישראל יש רשת חשמל, עם כמה שאנחנו אוהבים להתלונן, אמינה מאוד יחסית וזה ממש לא המצב במרבית המדינות בעולם כולל כאלו מתקדמות. 

אם אנחנו מדברים על פתרון לאגירה של אנרגיה ירוקה - אולי, נשמע סביר. ואני מסכים שאיפה שצריך כמות גדולה של אנרגיה אגורה (רכב כבד, אוניות, ציוד הנדסי) זה פתרון טוב יותר מסוללות בטכנולוגיה נוכחית, אבל זה סוג של נישה (גדולה, אבל עדיין נישה).

נושא הדיון היה הנעה של רכבים פרטיים, בדיוק מה שטויוטה מקדמת. לשימוש הזה, זו נראית לי טכנולוגיה שהטיימינג שלה פשוט עבר - אם היינו לפני 10-15 שנה היה מה לדבר. אולי באמת הסיבה פוליטית, כרגע זה נראה יותר כמו פתרון שמחפש בעיה...

עריכה אחרונה על ידי OF
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נצא מחוץ ליפן והמקרה המיוחד שלה (ואולי גם קוריאה), אני גם לא רואה אופציה שמימן יהפוך למשהו שכיח בתחום הרכב הפרטי. זה דורש מהפך כל כך גדול בכל התשתיות זאת כאשר תשתית הטעינה כבר מוכנה מראש ונדרש רק להתקין את נקודות הקצה. יש סיכוי שזה יהיה סוג של פתרון זמני שכן לא מעט תלוי גם בקיבולת הייצור העולמית של סוללות, שווקים עם תשתיות חשמל בעייתיות וכו'. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד היוטיוברים המובילים בתחום רכבי טסלה מציג טסלה שנסעה מעל 1,000,000(!) מייל (כ 1,609,344 קילומטר!).

לפי סקר שהוא מציג ממקור רישמי אורך חיים ממוצע של רכב לפני תקלה ברכיב מרכזי הוא 8-15 שנים או 150000-300000 מייל. ז"א שהטסלה שלו עשתה פי כ 3 עד 6.6 מהממוצע הנ"ל.

עריכה אחרונה על ידי huber
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קצת שונה, מי לקח ואיך מימון לטסלה. רשום באתר שהם ממליצים מימון ישיר רבל ריביות שם די גבוהות יחסית נגיד למימון שיונדאי נותנים.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.7.2022 בשעה 14:05, OF כתב:

אז מה העניין? נותרו עוד הרבה אתגרים טכנולוגים לפתור, למה טויוטה ואחרים עוד ממשיכים עם זה?

טויוטה - כי הם יותר מדי מושקעים בזה, והכבוד היפני לא נותן להם להודות בכישלון.

יונדאי - אנערף, כי הם יכולים?

וברצינות, לדעתי יש עתיד להנעה במימן, אבל לא בתור תחליף לBEV. הוא צריך לתפוס אותה הנישה שהיום תופס דיזל.

למשל משא כבד על סוללות זה לא הגיוני בדיוק כמו משא כבד עם מנוע בנזין, אבל מימן בהחלט יכול לתת את הטווח ואת הכח שצריך.

• אהבתי 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, 98civic כתב:

שאלה קצת שונה, מי לקח ואיך מימון לטסלה. רשום באתר שהם ממליצים מימון ישיר רבל ריביות שם די גבוהות יחסית נגיד למימון שיונדאי נותנים.

מימון בנקאי רגיל,

כולם יודעים לעבוד עם טסלה ולתת מימון בריבית בנקאית של פריים פלוס חצי לרוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר פותחים הזמנה של טסלה מצויין כי:
אין החזר כספי על דמי ההזמנה
ללא החזר כספי, למעט מקרים שבהם סיבת הביטול מוגנת בזכויות הביטול המעוגנות בחוק.

האם שינוי במחיר הסופי כתוצאה מהעלאת מס נחשב לסיבה מוצדקת להחזר דמי ההזמנה?

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.7.2022 בשעה 06:51, vadim6385 כתב:

מימן בהחלט יכול לתת את הטווח ואת הכח שצריך.

על איזה כוח אתה מדבר? תא דלק לא מסוגל לספק הספק גדול במיוחד ולכן כל כלי הרכב שמונעים ע"י תא דלק מכילים גם סוללה כדי לפצות על כך. בעליה ארוכה הסוללה תתרוקן והרכב לא יסחוב, בדיוק כמו ברכב היברידי עם מנוע בנזין קטן יחסית לגודל הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, eladts כתב:

האם גם אפשרו בישראל לצפות במצלמות בזמן אמת דרך האפליקציה?

צפיה במצלמות קיימת רק במקומות בהם יש חיבוריות פרימיום בתשלום שזה כיום כבר רוב המדינות שטסלה מוכרת. אני מניח שזה עקב צריכה של DATA מהתוכנית וספציפית UPLOAD מהרכב שיותר איטי ולכן אולי גם יותר יקר. בארץ, כידוע (עדיין) לא משלמים. אני מניח שהתשלום יגיע אלינו בחודשים הקרובים, ואז אולי יאפשרו גם את זה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...