Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

חיסרון נוסף ,למיטב ידיעתי, לא מגיע עם כיסוי לתא מטען, מה שמגדיל את הרעש ומקטין את הבטיחות (חפצים יכולים לעוף החוצה לתא הנוסעים בתאונה), כמובן שאפשר לקנות, כמו גם כיסוי לגג למי שזה מפריע, אבל מעצבן שלא מגיע עם הרכב.

המחיר הגבוה שלו מעצבן, גם ביחס לטסלה מודל 3,  אבל גם ביחס לאיוניק 5 ואניאק (אניאק בגרסת הבסיס), שהם 3 הרכבים שנשארו נורמאליים בתמחור ביחס לתמחור בחו"ל(בתחום הרכבים היקרים ) ועיקר היתרון שלו זה הזמינות מול השלושה.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Uri-G כתב:

חיסרון נוסף ,למיטב ידיעתי, לא מגיע עם כיסוי לתא מטען, מה שמגדיל את הרעש ומקטין את הבטיחות

מגיע עם כיסוי קשיח. מופיע אפילו באחת הסקירות שעשו בארץ. 

זה גם אחד ההבדלים בין דגמי 2022 גרמניים לשאר הדגמים הקודמים. 

עריכה אחרונה על ידי stas12
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, viper83 כתב:

EVC אתה מוזמן להתרשם מכל הטסלות הזמינות בארץ בסינימה סיטי בראשון לציון, גם נסיעת מבחן. 

"זמינות" זה מונח מוגזם אם הוא מתיייס לזמינות לראות אותם, כאשר אפשר לראות אותם רק בראשל"צ :-)

את המודל 3 אני מכיר היטב.

המודל y לא רלוונטית בשבילי בגלל החסרונות שציינתי, אבל אם יצא לי להיות באזור אקפוץ לשם להתרשם.

יש לי הזמנה פתוחה על האיוניק 5 עם 2 המנועים שיותר מתאימה לצרכים שלי (לא בטוח שההזמנה תושלם לרכישה, תלוי בהתפתחויות שונות שיתרחשו עד מועד האספקה הצפוי).

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המונח "זמינות" התייחס לזמינות לקנייה, מודל 3 ומודל Y שכן לא ממליץ לך לנסוע לשם במידה ואתה מעוניין להתרשם ממודל S או חס וחלילה סיברטראק כי הסיכוי לקבל אותם בארץ בתקופה הקרובה (יחסית) לא קיים בכלל. קראתי כתבה עכשיו שכל החשמליות של טיוטא (bZ4X) נמכרו בלי שאף נהג נהג בהן וגם הביקורות לא ממש קיימות, איך בדיוק תקטלג את אותם קונים של טיוטא בניגוד לקונים של טסלה מודל Y?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הבדל בין להזמין רכב על עיוור אבל לבחון אותו פיזית לפני הרכישה שלו לבין להזמין רכב על עיוור ולבצע את הרכישה על עיוור.

ומה זה רלוונטי לענייננו? ספר לי מי הלקוח ואספר לך מי הרכב ולהיפך.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אהבתי 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציניות מסמיקה!

חזירים שלוקחים עשיריה

על חתיכת פלסטיק של פנס

(לפחות רשמית),

טוענים שמי שקצת חזר לפרופורציות

(ועדיין מרוויח)

הוא המונפול.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד בנושא טסלה (ואחרים)

סיבוב של אלפי שקלים על המכונית החשמלית: הטריק שמעצבן את יבואני הרכב
בענף מדווחים על תופעה מקיפה בעולם הרכב החשמלי: שריון מועדי אספקה ומכירתם במחירים גבוהים באלפי שקלים מהמחיר המקורי • חלק מחברות ויבואני הרכב, ביניהם טסלה ו־MG, החלו להילחם בתופעה באמצעות מספר שינויים בחוזה הרכישה.

חזרה לימי מכירת "זכות לסובארו" משנות השמונים .

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, zaf כתב:

אוליגופול מתלונן על מונופול. רק בישראל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה קצת מעוות. המחיר של פנס LED בסיסי של סדרה 3 לדוגמה, כפי שמופיע בכתבה, עולה בחו"ל כ-1,300 אירו, שזה כבר פי 3 מהמחיר של הפנס של טסלה בישראל.  כלומר זה לא רק היבואנים שלוקחים אקסטרה אלא פשוט מדובר במוצר יקר הרבה יותר מראש. ידיות דלתות? אלו של טסלה טיפשות ובאלו של סדרה 3 מותקן חיישן מגע עבור המפתח החכם ועוד. זה לא שאני לא יודע שהמחירים כאן מופרכים, אני בעצמי מייבא המון חלקים משמעותיים מחו"ל ומכיר את ההפרשים, אך אם כבר עושים השוואה שלפחות יספרו את הסיפור כמו שצריך. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ch2856 כתב:

ההשוואה קצת מעוות. המחיר של פנס LED בסיסי של סדרה 3 לדוגמה, כפי שמופיע בכתבה, עולה בחו"ל כ-1,300 אירו, שזה כבר פי 3 מהמחיר של הפנס של טסלה בישראל.  כלומר זה לא רק היבואנים שלוקחים אקסטרה אלא פשוט מדובר במוצר יקר הרבה יותר מראש. ידיות דלתות? אלו של טסלה טיפשות ובאלו של סדרה 3 מותקן חיישן מגע עבור המפתח החכם ועוד. זה לא שאני לא יודע שהמחירים כאן מופרכים, אני בעצמי מייבא המון חלקים משמעותיים מחו"ל ומכיר את ההפרשים, אך אם כבר עושים השוואה שלפחות יספרו את הסיפור כמו שצריך. 

רק מזכיר לך שהנס של במוו סדרה 3 הוא לד ושל הטסלה הוא מטריקס לד מתקדם בהרבה

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, niv כתב:

רק מזכיר לך שהנס של במוו סדרה 3 הוא לד ושל הטסלה הוא מטריקס לד מתקדם בהרבה

ועל זה יש להוסיף שידיות הדלת בגרסת הבזניס של במוו הם טיפשות לחלוטין(וגם הפגוש והכנף) ולפי דעתי ולפי המחיר שהוצג, אלה הידיות שתומחרו בכתבה.

מנסיוני וניסיון חברים, יבוא חלפים לרכבי יוקרה מחו"ל חוסך מאות אחוזים ואלפי שקלים לעומת מחירי היבואן.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובינתיים טסלה מעלה מחירים שוב בעולם, בקרוב אצלנו.

מסתבר שרכישת רכבי טסלה היא השקעה שלא מפסיקה להניב תשואה.

https://www.bizportal.co.il/globalmarkets/news/article/805690

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...