Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מחירים הזויים. רכב מעולה, אבל לא בכזה מחיר עבור רכב משפחתי.

אם כבר מישהו נעול על טסלה, אז למי שיש 280 אלף לשים על מודל שלוש, בטח שגם יש לשים עוד 50 אלף ולקחת כבר מודל y שעדיפה בכל פרמטר.

עריכה אחרונה על ידי bobi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו משפחתית גדולה והמחירים מקבילים לאלו של משפחתיות גדולות אחרות, פחות או יותר (תבדוק את המחירים של סקודה סופרב לדוגמה). אז נכון שאפשר לרכוש משפחתיות גדולות אחרות במחירי בסיס נוחים יותר, אך בסך הכל אם תשווה אבזור וביצועים אלא המחירים כיום. הזוי? בהחלט, אבל זה מצב השוק היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, bobi כתב:

אם כבר מישהו נעול על טסלה, אז למי שיש 280 אלף לשים על מודל שלוש, בטח שגם יש לשים עוד 50 אלף ולקחת כבר מודל y שעדיפה בכל פרמטר.

אני מת על היציאות האלה, כאילו מעל סכום מסוים אין ענייני תקציב, מה שהולך הולך. הייתי מבין תוספת של 50K על מחיר בסיס של 900+

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ch2856 כתב:

זו משפחתית גדולה והמחירים מקבילים לאלו של משפחתיות גדולות אחרות, פחות או יותר (תבדוק את המחירים של סקודה סופרב לדוגמה). אז נכון שאפשר לרכוש משפחתיות גדולות אחרות במחירי בסיס נוחים יותר, אך בסך הכל אם תשווה אבזור וביצועים אלא המחירים כיום. הזוי? בהחלט, אבל זה מצב השוק היום.

אחרי שנה וחצי עם מודל3 ועכשיו עם y. אין שום קשר בין מודל3 למשפחתית גדולה. המרווח הפנימי פחות מאוקטביה לצורך העניין. 

המודל3 הוא לא רכב מאוד נח שימושית למשפחה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, bobi כתב:

יקר זה מושג יחסי. יחסית למחיר שלה כשנכנסה לארץ, זה מאוד יקר. יחסית למחירים שלה בעולם המחיר מאוד זול. גרסת הכניסה של טסלה נמכרת בעולם במחירים של במוו 330e ,שאצלנו נמכרת במעל 300 אלף שח, ועדיין זוכה לתשבוחות ונמכרת כמו הבמוו למרות שלבמוו סדרה 3 יש גרסאות כניסה יותר זולות.

בתור אחד שלא רואה את עצמו חוזר לרכבי בנזין ולא אוהב ג'יפונים (אולי כשמזדה או פיג'ו יעשו ג'פונים חשמליים עם טווחים נורמאליים זה ישתנה) , אם הייתי צריך לקנות היום רכב חדש, עדיין הייתי בוחר בטסלה מודל 3, לפחות עד שיגיעו ה mg4 או הקופרה בורן, אם הם יגיעו בתמחור נורמלי. האיוניק 6 וקיה ev6 שהוא חצי ג'יפון מוצלח, כנראה יגיעו במחירים יותר גבוהים.

לפני שעה, stas12 כתב:

אחרי שנה וחצי עם מודל3 ועכשיו עם y. אין שום קשר בין מודל3 למשפחתית גדולה. המרווח הפנימי פחות מאוקטביה לצורך העניין. 

המודל3 הוא לא רכב מאוד נח שימושית למשפחה. 

טסלה היא ספורט סדאן בדומה לבמוו 3, אאודי a4 וכו' והמרווח שלה דומה לשלהם בהתאם. מה גם, שהאוקטביה היא ללא סביר החריגה של המשפחתיות וממש לא הסטנדרט.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.10.2022 בשעה 19:20, nurusz כתב:

שאלה פרקטית למי שיודע על תיקוני פחחות-צבע לטסלה, מוסכים ? איפה ? איך ? עדיף במסגרת הביטוח של הפניקס.

מישהו שעבר את זה ?

מראש תודה

כרגע יש בהסדר עם חברות הביטוח כ-3 מוסכי פחחות (4 אולי לא סגור) חולון וירושלים. זמינות חלקים חדשים זו הבעיה הקשה, מוכרח לציין שזה נוגע לכל העולם  ובמקרה של תאונה רצינית התיקון יכול לקחת חודש-חודשיים בגלל השילוח של החלק (התיקון עצמו כמו בכל רכב).

אני אישית פגיעות קטנות מתקן דרך מוסך "שלי" ולא מפעיל את הביטוח כי לצבוע טסלה זה כמו רכב אחר כולל הצבע והחלקים מאלומיניום או פלאסטיק. 

ככה שזה עוד נקודת שהייתי מכניס למאזן האם שוה לקנות. דעתי כבר משוחדת😈 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך: משלוח גדול של טסלה מסין:

דגמים:

SR+ מחירים בין 245084 ל-334201 ש"ח

LR  מחירים בין  291504 ל-387266 ש"ח

Performance מחירים בין 310619 ל-398867 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, PriceDevil כתב:

דגמים:

לאן נעלם הדגם הזול של RWD ב-225 אש"ח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 31.10.2022 בשעה 19:13, bobi כתב:

מאיפה החלטת שמי שיכול לשים 280,000 ש״ח על רכב, יכול לשים עוד 50 בלי למצמץ? 

מעבר לזה, להגיד שמודל Y עדיפה בכל פרמטר זה לא נכון, נקודה. עדיפה פרקטית, ושם זה נגמר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, PriceDevil כתב:

דגמים:

זה מגלם את עליית המס על חשמלי או שאני ממש לא מעודכן במחירי הטסלות חח? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, MZN כתב:

זה מגלם את עליית המס על חשמלי או שאני ממש לא מעודכן במחירי הטסלות חח? 

לא. תוסיף צבע שהוא לא לבן וחישוקי "19 וזה המחיר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבוע האחרון פרסמה טסלה ישראל 30 מכוניות למכירה ישר מהמלאי,
אולם המכוניות הללו עדיין עומדות למכירה באתר - בתוספת 20 נוספות.

https://www.calcalist.co.il/local_news/car/article/hytxuiybi

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...