Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רשמית: טסלה בישראל

PriceDevil

פוסטים מומלצים

כרגע ביד 2 , 12 עמודים של רכבים למכירה , בכל עמוד 24 רכבים כלומר כ 288 רכבים למכירה...

חלק לא קטן מהמוכרים מוריד את מחיר הרכב , כלומר הנכונות למחירים מונפצים ירדה מאוד ומתחיל להיווצר שיווי משקל בשוק בין מחיר רכב חדש לעומת המשומש.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 6.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מיושן קצת בזמננו לקנות רכב סדאן (ספורט-טסלה-וכל דבר אחקר שנוכל להצמיד אליו) ב2023?

המודל Y בהחלט נראית טובה יותר אך מחיר פר מטר פח פשוט לא הוגן ההפרש

זה כבר לא ה'הי' שהיה לטסלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, אליהו שבת כתב:

לא מיושן קצת בזמננו לקנות רכב סדאן (ספורט-טסלה-וכל דבר אחקר שנוכל להצמיד אליו) ב2023?

מיושן מאיזו בחינה?
לי אישית אין שום צורך או עניין בעאלק ג'יפון מדרכות.. לא מבין למה זה טוב ולא מתחבר לקונספט. רוב הסיכויים שהרכב הבא שלי יהיה סדאן או האצ'בק רגיל לכל דבר..

• אהבתי 5

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, אליהו שבת כתב:

המודל Y בהחלט נראית טובה יותר אך מחיר פר מטר פח פשוט לא הוגן ההפרש

זה כבר לא ה'הי' שהיה לטסלה

"מיושן" זה טרנד ואופנה מכונית צריך לקנות לפי הצרכים שלך, אבל בגדול את הצדק שסדן כבר לא משהו ולכן מחירות Y בכל מקום בעולם כבר מעל המחירות של מודל 3.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל SUV, מעבר לטרנד, יתרונות שנוגעים בעיקר במרחב פנים ומטען אופטימליים באורך גוף קצר יחסית, כניסה ויציאה ותנוחת ישיבה גבוהה עם יתרון בהתמצאות בסביבה. החיסרון העיקרי הוא נחיתות דינמית. ישנם יוצאים מהכלל, אני למשל נוסע בחודשים האחרונים באטקה, שיחסית לספורטאז' ( הקודמת, את החדשה לא מכיר ), שגם בה ביליתי לא מעט לאחרונה, די מרשימה בכל הקשור להתנהגות דינמית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה יש מיניוואן או MPV, ולרוב הם הרבה יותר פרקטיים.

הרוב המוחלט של המשתמשים לא צריכים לעולם את האקסטרה גובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגובה יש יתרונות ברורים, לחלק רק ממד הפזה ולחלק הנוחות, עובדתית זה הסגמנט ששולט בכל העולם ובכל מותגי הרכב (כמעט)

לא רואה את עצמי מתכופף כדי לשבת ברכב, הוא בא לשרת אותי ולא אני אותו.

לטסלה יש משהו ייחודי בזה שהיא פשוט טסלה, רכב חשמלי  מצויין בכל אספקט למעט ממד הגובה והמבנה (דעתי האישית כמובן), באה המודל Y ופתרה את העניין באופן מושלם רק שהמחיר פשוט לא הוגן (לדעתי ולדעת עוד כמה), אותו הרכב עם קצת יותר פח, זה כל מה שאני בא לומר.

למעשה טסלה היא היחידה בארץ (ובעולם?) שהיא רכב חשמלי מצוין במרכב סדאן שכל כך נחשקת, המעמד הזה לקראת סיום עקב 2 דברים: היא כבר לא נדירה ומסבבת ראשים, יש לה בקצב גובר חלופות הוגנות (גם בדמות של לקבל פחות אך לשלם הרבה פחות) ובכללי זה אותו רכב כבר 5 שנים למרות השדרוגים.

כמה תעלה מודל Y שבע מקומות? תשאיר עודף מ400K? לא נראה לי, הBYD TANG הסינית אך עדיין מטוס מפואר ושימושי עדיפה ממנה בשקלול כולל של מחיר - תמורה - יכולת לקנות.

עריכה אחרונה על ידי אליהו שבת
  • לא הבנתי... 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רושם שטסלה מתכננת* רכב "זול" במונחים שלה, שיתחרה בצונמי החשמל מסין.

כהרגלם הם כמובן מדברים על "פלטפורמה זולה" ולא מרכב ספציפי, ולכן לא הנמנע שיהיו דגמי סדאן וSUV זה לצד זה עוד די הרבה זמן. 

גם אני מעדיף אוטו לא "מוגבה", אלא סדאן או האצ' 5 דלתות.

*מאסק אמר כבר ב 2023, אך כידוע הסייברטראק שלהם מעוכבת כבר שנתיים +..

כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, אליהו שבת כתב:

לא רואה את עצמי מתכופף כדי לשבת ברכב, הוא בא לשרת אותי ולא אני אותו

אני לא חושב שלהתכופף כדי לשבת ברכב זה אומר שאתה משרת אותו... 

• אהבתי 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אני צריך לרדת לחניה בשביל להכנס לרכב, והרכב לא אוסף אותי מקומה שלישית.. התפנקו הרכבים היום.

• מצחיק 2

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, אליהו שבת כתב:

מי משלם לרכב אגרה?
מי לוקח אותו לטיפולים?
מי עושה לו מקלחת או משלם למישהו שיעשה לו מקלחת?

אם אתה מסתכל על זה בראיה כזו סע במונית SUV.

• רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, אליהו שבת כתב:

אני מבין אותך. אבל עזוב, suv זה לספורטאים. אתה צריך טויוטה ireal :

האמת שנראה לי יעייף אותך קצת בכל זאת צריך לקום ולהתיישב, מה אתה המשרת של הטויוטה הזאת?! אתה צריך את ה road bed 480

😀

לפני 21 שעות, אליהו שבת כתב:

ובכללי זה אותו רכב כבר 5 שנים למרות השדרוגים

אני לא אלון מאסק, אבל אני מנחש שזה חלק מהרעיון.  המודל s כמעט לא השתנת מעל עשור.

למה רכב צריך להשתנות? המבנה גוף שלך לא השתנה, למה רכבים כן? 

טיוטה קורולה של היום היא בגודל של אוונסיס של פעם. למה לא להמשיך עם אוונסיס באותו גודל של פעם וקורולה בגודל של פעם, ומי שירצה יעבור מקורולה לאוונסיס, חוץ מהרצון של תעשיית הרכב לגרום לנו להרגיש שאנחנו צריכים רכב יותר גדול ביותר כסף. אם תקנה יונדאי אקסנט שהיא גדולה יותר מקורולה מלפני שני עשורים אתה קונה "משפחתית קטנה" עלא'ק.

וזה נכון גם לצורה החיצונית. חןץ מהצורך להשוויץ בזה שיש לנו רכב חדש, למה המראה צריך להשתנות כל עוד הוא פונקציונאלי. מילא אם רוב הרכבים היו אלפא בררה, עוד היה אפשר לקרוא לזה אומנות, אבל רוב החברות מחליפות צורה משעממת אחת בצורה משעממת אחרת.

עריכה אחרונה על ידי Uri-G
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...