Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כירים אינדוקציה - למה לשים לב ?

CX25GTI
שימו לב! השרשור הזה בן 1963 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא זה לא.

חלק גדול מהליין של החברות חופף לגמרי למעט עיצובי הפאנלים. אז באחד הידית קמורה ומוברשת ובשני קעורה בציפוי ניקל.

מדובר ב"שלדות" זהות עם מקטים זהים של צירים, משאבות, מנועים, קופסאות פיקוד, גומיות ועוד ועוד, ואפילו ברמת תוכניות ההפעלה.

עזוב את קונסטרוקטה בצד, היום זה מותג הlow cost שלהם והדגמים אכן שונים מהבסיס. כתבתי זאת.

ההשוואה היא של בוש מול זימנס, וaeg מול אלקטרולוקס.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם לא.

אולי בחלקים היותר מתכלים כמו גומיות/נורה/גוף חימום הם חולקים מספר מקטים דומים.

אולי אפילו השלדה של המכשיר זהה.

אבל כל שאר החלקים, המעטפת, הפיקוד, התצוגה, הפיצרים, האמינות וכמו שרשמת - גימור המוצר. לא דומים.

לכן הם גם מתומכרים אחרת ונראים אחרת.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אתה כבר כותב שטויות.

"הבדל בגימור ובאמינות" יש גם בין דגמים שונים של אותו המותג. מה הקשר? לא על זה אנחנו מדברים.

אנחנו מדברים על מודלים תאומים בין מותגים שונים. ההבדל בתמחור אגב שונה בכל מדינה לפי "השם" החזק יותר.

רוצה דוגמאות? וולקאם;

Electrolux ESL8521RO - AEG F99705VI1P

Electrolux EUF2047AOW- AEG ABE81816NC

Electrolux EHF6547IW1- AEG HK654070FB

Electrolux ESL8521RO - AEG F99705VI1P

Electrolux EOC5514AOX- AEG BPE255632M

זה לא איביזה וA1, זה רנו דאסטר ודאצ'יה דאסטר

Aprilia Shiver 750

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוש וסימנס חד הם, אותם מוצרים עד כדי פסי קישוט. לעומת זאת נתקלתי בהפרשי מחיר עד 50% במוצרים זהים פעם בוש יותר זול, פעם אחרת דווקא סימנס.

AEG לא קיימת בתחום המוצרים הביתיים, המותג נמכר לאלקטרולוקס שעושה בו שימוש נרחב. גם כאן נתקלתי במשחקי מיתוג דומים לאלה שבין בוש לסימנס, וגם במיתוג של AEG/Electrolux על אותו מוצר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

עומד בפני החלפת הכירים לאינדוקציה.

מה חשוב לשים לב בכירים מסוג זה ?

ישנו היום מה שנקרא משטח חימום אשר אינו מוגבל בטבעת כמו בכירים הישנות , האם אפקטיבי ?

בקיצור כל תובנה תתקבל בברכה.

חג שמח.

שים לב למידות הדרושות לכיריים בארון המטבח ולאוורור הנדרש בתוך הארון (הפרטים צריכים להיות כתובים בחוברת המוצר).

בנוסף, שמעתי שמועה (אינני יודע אם היא נכונה) שסכו"ם שמאוחסן במגירה מתחת ובצמוד לכיריים עלול להתחמם בעת הפעלת הכיריים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

בתור חובב פויקה, אני מבין שמעבר לאינדוקציה/חשמלי וזה ביי ביי לסירים האהובים שלי?

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור חובב פויקה, אני מבין שמעבר לאינדוקציה/חשמלי וזה ביי ביי לסירים האהובים שלי?

תמיד יש פתרונות / חלומות..:wink:

כנס כאן https://makorhahom.co.il/product-category/%D7%AA%D7%A0%D7%95%D7%A8-%D7%91%D7%95%D7%9B%D7%A8%D7%99/

רעיונות וחלומות.

60.ACMzYweDQ0OQ.jpg

%D7%98%D7%91%D7%95%D7%9F-%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%9C%D7%A9-%D7%A7%D7%98%D7%9F.jpg

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום

זה אחלה פתרונות וכבר תכננתי משהו דומה במטבח החיצוני שייבנה מתישהו עד הפנסיה, אבל גם נחוץ פתרון פשוט ופנים ביתי :)

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להכניס לתנור, כך אני עושה - ואפשר עם אבן שמוט לתנור האוגרת ומפיצה חום.

(היא יכולה לשמש גם כ בסיס להכנת פיצה, האבן מגיעה במספר גדלים עגולות ומרובעות) .

באתר הנ"ל יש מידע, כיצד להשתמש

http://www.baking.co.il/hakikar/viewtopic.php?f=3&t=437

pizzastone.jpg

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל סיר שמתמגנט יתאים לאינדוקציה. אני לפעמים שם עליהם פלנצ'ה ועושה פנקייקים או סיר הולנדי (פויקה עם בסיס רחב)

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להביא בחשבון שאם אין לך סירים מתאימים (מסומנים בסמל הסליל בתחים או על הקפסא, בדרך כלל, אך לא תמיד, התחתית עם מראה של קוביות לגו) תהיה הוצאה גדולה מאד על סירים חדשים. כאשר קניתי את הכיריים הקודמים היה מדובר, במהלך השנה - שנתיים הראשונות - על אלפי שקלים. כיום יש בבית סט מגוון של סירים מתאימים, והישנים, מרביתם סירי נירוסטה איכותיים, יעברו לרשות הבנים כאשר יצאו מהבית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי כמעט שנה עם אינדוקציה של בוש… ממליץ מאוד!

מים לפסטה רותחים תוך דקה!

קל לבשל כי המשחק בדרגת החום מהיר מאוד.

מעצבן לעשות חביתה, איך שמרימים את המחבת אין יותר חימום.

קל לנקות (כמו כיריים קרמיות)

על הקרינה שמעתי לאחר הקניה, אישית לא מאוד מוטרד אבל מתרחק מהם בשימוש ארוך.

משטח גמיש מאוד מייקר, ויתרנו.

חובה שקע כח או תלת פאזי כי אינדוקציה שמתאימה לחשמל רגיל בעלת הספק נמוך יותר משמעותית (בעייתי לבישול עם כמה סירים במקביל).

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...