Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מרמור על מצב הכבישים/פקקים

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1730 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כל הזמן מנסה להבין אם אחרי הביטול רכבות הזה שיהיה מחר אז הרכבת תעבור כבר באיילון מתחת לצומת המעפילים במקום במפגש כביש עם הרמזור? הכל נראה מוכן בשביל זה. יחסוך לי עמידה מעצבנת ברמזור הזה כל בוקר

במסגרת ההשבתה הנוכחית תועבר התנועה מאחת המסילות (מתוך שתיים) לתוואי החדש. בעוד מספר חודשים תהיה השבתה שלישית ואחרונה לפרוייקט הנוכחי, במסגרתה תועבר גם התנועה של המסילה השנייה. בכך ייתבטל המפגש הידוע לשמצה בכפר שמריהו.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 270
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מצד אחד אני שואל את עצמי אם להמשיך לנגן על יתרון הדו גלגלי, על אף ההתנגדות הנחרצת, מצד שני, מה רע לי שיש לי נתיב משלי כשאתם בפקק?

דו גלגלי זה דרעק, תעמדו בפקק ותנו לי לחלוף לידכם בזריזות.

בסופו של דבר גם ריבוי דו גלגלי יביא איתו עומס בשוליים ונתיבי התחבורה הציבורית, אז עזבו, תזחלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין לך מה לנגן על מיתרי הדו גלגלי כי זה לא ישכנע אף אחד.

אני לא מכיר אפילו רוכב אחד שעבר לדו"ג בגלל יעילות. כל הרוכבים שאני מכיר רוכבים על דו"ג מתוך אהבה לתחום, ומכך נהנים מהיתרונות. (כל השאר הן שליחים למיניהם או כאלה שקיבלו דו"ג מהעבודה).

קשה למצוא מישהו שקנה אופנוע/קטנוע ועשה ביטוח רק בשביל לחסוך בפקקים. לפחות באופן אישי לא יצא לי להיתקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין לך מה לנגן על מיתרי הדו גלגלי כי זה לא ישכנע אף אחד.

אני לא מכיר אפילו רוכב אחד שעבר לדו"ג בגלל יעילות. כל הרוכבים שאני מכיר רוכבים על דו"ג מתוך אהבה לתחום, ומכך נהנים מהיתרונות. (כל השאר הן שליחים למיניהם או כאלה שקיבלו דו"ג מהעבודה).

קשה למצוא מישהו שקנה אופנוע/קטנוע ועשה ביטוח רק בשביל לחסוך בפקקים. לפחות באופן אישי לא יצא לי להיתקל.

אצלי זה בדיוק ההפך, אני מכיר לפחות 10 אנשים שעברו לדו גלגלי אך ורק בגלל הפקקים ולא בגלל שום סניטמנט לכלי הזה.

גם אני ממש עוד מעט עובר לדו גלגלי אך ורק בגלל הפקקים.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית בחיים לא הייתי עובר לדו"ג בשביל לחסוך פקקים. ראיתי מספיק רוכבי דו"ג מרוסקים על הכביש. לדעתי עדיף למצוא מקום עבודה שמאפשר יותר גמישות בשעות או לעשות שינוי כלשהו בסגנון חיים שיאפשר לעבוד בשעות קצת פחות שגרתיות וככה לא עומדים בפקקים עם כל עם ישראל. אני לא אומר שזה פשוט, אבל זה אפשרי ועדיף מאשר לעלות על כלי המוות הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להסכים איתך.

לעתים יוצא לי לעבוד במשמרות, על אף החסרונות הרבים זה מאד כיף לשייט להנאתך ב-90-110 ולהגיע לעבודה תוך 20-25 דקות.

אין שום ערובה לביטחון מוחלט ב"קופסאות הפח", אבל כמובן שזה מצמצם משמעותית את הסיכויים...

אני לא מבין

Accent Coupe, אין לך שום חששות או פחד מהמעמבר הזה?

אני חשבתי להוציא רשיון ל-A2 , אבל אני בכלל לא בטוח שאשתמש בו...

אני רק רוצה לדעת שתמיד תהיה קיימת בשבילי האופציה הזו, אם רק ארצה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממשיך להתמרמר:

בית אליעזר-רמת השרון. היום בבוקר.

(וזה לא שוייז מדייקת ב ETA - תמיד "נוספות" עוד כ-20 דק' בדרך, עקב ש"מתחיל להווצר עומס בכוון נסיעתך")

וייז.jpg

דא"ג, המרחק על כביש 4+531, "מדלת לדלת" , מדוד על האודומטר של הרכב הוא 39.9 ק"מ. גם בזה הם לא מדייקים...

עריכה אחרונה על ידי natco

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותר רק להצטער כמה חבל שהמסילה המזרחית לא פעילה.

למזלי התבטלה לי היום פגישה בשעות הצהריים באזור ראש העין. מיותר לציין שזה מאוד משמח אותי.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום זה שבוע קשה במיוחד...

חוץ מזה, ש8:30 זו כבר שעה מאוחרת...

לא חושב שאני צריך להתנצל על כך שאני רוצה להקפיץ את הילדים לביה"ס בבוקר (להרוויח עוד שעה של זמן איכות איתם, לוודא שהם מצויידים באוכל וקצת כסף לקיוסק בהפסקה, להרגיע לפני מבחן חשוב...), ואפילו, רחמנא ליצלן, לשתות קפה קטן אח"כ, לפני שאני יוצא ל"מלחמה היומית".

אגב, במדינות קרירות יותר, ה rush hour מסתיים בסביבות 9 בבוקר. כאן הכבישים עמוסים 24/5 (מזל שבשישבת חלק גדול "שובתים מכל מלאכה").

אגב2, אשתי יצאה הבוקר מהבית הרבה יותר מוקדם, והתקשרה מהדרך אחרי שעתיים, כדי לומר שהיא עדיין בדרך, ולהזהיר אותי שכדאי לי להשאר לעבוד היום מהבית :-P

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה עוד כתבה ממרמרת מהיום בבוקר, אנשים יושבים ברכב חצי שעה בפקק, ביציאה מחניון(!!!!!!!)

[https://cars.walla.co.il/item/3108134

לא להאמין שיש אנשים שזו שגרת היום שלהם, אם היה להם דו"ג, שהיה לוקח אותם באותה הדרך הפקוקה שגם ככה זוחלת, מה כבר היה קורה? איזה נזק כבר תנועה עומדת תעשה לכם?

אני מכיר המון אנשים שעלו על דו"ג אך ורק כדי לברוח מהפקקים.

וזה לא חייב להיות אופנוע, זה יכול להיות טוסטוס, ואפילו אופניים (שהם לגמרי פחות בטוחות מאופנוע אבל על זה אף אחד לא מדבר)

בכל אופן, רק המחשבה שאנשים מעדיפים לעבור דירה, להחליף עבודה, ולא חולף להם בראש שהפתרון מתחת לאף, אני חסר מילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^אתה מציג אותו כפתרון המוחלט, ומתעלם לחלוטין מהחסרונות.

השאלה, מה יהיה כאן בעוד 2-5 שנים עם קצב הגידול הנוכחי?

עריכה אחרונה על ידי Benor
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^אתה מציג אותו כפתרון המוחלט, ומתעלם לחלוטין מהחסרונות.

השאלה, מה יהיה כאן בעוד 2-5 שנים עם קצב הגידול הנוכחי?

הוא לא הפתרון המוחלט, וגם אני מחזיק רכב בבית.

הוא כן הפתרון לרכבים משפחתיים עם נהג יחיד שזוחלים בבוקר מהבית לעבודה ויכולים להסתפק בדו גלגלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...