Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו ראש קשה ולא מוכנים לשחרר סניק בלי מובילאיי - הוצאת קיטור

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 2869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דיברתי איתם על זה - הם אומרים שהרכב חייב לצאת מהבונדד עם המערכת מותקנת, כיון שזה מופיע ברישיון כחלק מהפרמטרים ל"רמת הבטיחות" של הרכב.

פשוט אין עם מי לדבר שם, סובארו של שנות השמונים (ע"ע רכבים עם דלתות סגורות) במיטבה.

אז תגיד להם שוב (בטוח שאמרת...) שזה לא מה שסוכם !

יש בעייה לבטל ההזמנה ?

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לובינסקי וכלמוביל גם דוחפים אותה, צמפיון לא(לפחות בנתיים.).

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שההצעה שקיבלת מלובינסקי על פיקאסו 7 מקומות היא 170.0 אלף?

לדעתי צור איתם קשר ותנסה לבדוק אם יש מצב ל'הנחת קארספורום'.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהמוצר כבר מותקן בכל המלאי ומכאן הבעיה.

עידן

הוא כתב שמוכן לחכות לרכב שלא נמצא במלאי הנוכחי.

ככה זה כשיש מונופול, אם יש לך בעיה תקנה מיבואן אחר.... שכחתי, אין כזה.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת הסיבות למה העדפתי לשלם עוד קצת בביטוח ולקבל את ה 208gti שלי ללא שום התקנות מקומיות.

מבין אותך.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שההצעה שקיבלת מלובינסקי על פיקאסו 7 מקומות היא 170.0 אלף?

170 היה על ה7 מושבים אקסקלוסיב אחרי הנחת מבצע של 12,000, וזו נראתה לי בזמנו הצעה מעולה. תכל'ס? כנראה שהייתי הולך על זה אם זה היה באזור חיוג המחיר שאני יכול לשלם - גם 145 זה מאמץ, אבל מאמץ אפשרי.

לובינסקי וכלמוביל גם דוחפים אותה

לובינסקי אכן גם דוחפים אותה, אבל כשממש התעקשתי הם הצליחו למצוא לי רכב (אומנם מתצוגה) שמוגדר על קוד הדגם של הבלי מובילאיי.

עריכה אחרונה על ידי Fazer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חובה מובילאיי, אבל ב 99% מחברות ביטוח דורשים או קודן או איתוראן, ככה שמבחינתי זה שווה ערך להתקנת מוביל איי.

לכן חיפשתי חברת ביטוח שהסכימה לבטח ללא דרישות מיגון כלל.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוריד בפניכם את הכובע (פייזר וסלאבה) - אתם צודקים במאה אחוז, עדיף בלי מיגון בכלל (כאילו שזה משנה לגנבים) מאשר חפירה ישראלית ברכב. הלוואי ולכולנו היה האומץ והנחישות לשחות ככה נגד הזרם ובעד האמינות.

האטימות של קרסו היא פקידותיות קלאסית, ראש קטן, חוסר יכולת לחשוב בכלל ומחוץ לקופסה בפרט, ואי הבנה של המושג לקוח.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשוב על זה ככה - אם הם לא עומדים בהבטחות שלהם כבר בשלב אספקת הזמנה, תאר לך מה יהיה אם וכאשר תצטרך לקבל שירות כלשהו לאחר מכירה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...