Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו ראש קשה ולא מוכנים לשחרר סניק בלי מובילאיי - הוצאת קיטור

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 2815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תבקש מסטיו.

ואחרי ריבים תקבל הצעת מחיר מפתה של תוספת 10000 ש"ח לרכב בלי מובילאיי

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

זה בערך הסכום שעולה חבילת בטיחות בוולוו שכוללת הרבה מערכות מקוריות מהיצרן. אז אם במקום מוביל-איי יציעו חבילת בטיחות מקורית, זו יכולה להיות אופציה לגיטימית דווקא. :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה לזה שלא יהיה כלום במקום, רק הזכות לא לחוות את מגע הידיים השובבות של מתקין ישראלי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תזכירו לי איזה רכב היום מציע איבזור מלא, 7מושבים , דיזל עוצמתי וחסכוני בטרוף ואוטו ב140 אלף ????

הפיקאסו בגרסת 7 מושבים דיזל מיובאת רק עם ה2 ליטר במחיר קרוב ל 180 אלף .

חצי שנה עם 30 אלף כמעט על השעון בהחלט מוכחים שמדובר ברכב אמין חסכוני ונוח הרבה יותר מכל רכב אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה את מה שהיא עושה היא עושה טוב - מתריאה כאשר המרחק שלך קרוב מדי לרכב שמלפניך בהתאם למהירות הנסיעה, וכן מתריאה כאשר אתה עובר נתיב ללא שאותתת.

חוץ מזה כלום. אם היית על הברקס בעדינות וזה שלפניך בלם פתאום בחוזקה, ולא שמרת מרחק, לא תקבל התראה.

כאמור אני חושב שאם יש מערכות מובנות ברכב אין שום טעם במובילאיי.

היא עושה טוב (וטובה בתור תוספת) למי שמוכן להתייחס ולכבד את הדרכים והמשתמשים בהם.

הרבה דברים השימושים שלהם נועדו להיות טובים.

טובים למי שמוכן להתייחס להם בהתאם.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, ואולי השלב הבא זה לחשמל את ההגה (כמובן תוך סגירת מעגל דרך הישבן או הרגל, הרי הפקצה לא טורחת לאחוז ההגה בשתי ידיים).

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין יבואן שגרוע יותר מאחרים

Sent from my Note 5 using Tapatalk

לא מסכים איתך.

השירות בסדר גמור. גם בקליאו שהייתה לי וגם במגאן של ההורים.

תזכירו לי איזה רכב היום מציע איבזור מלא, 7מושבים , דיזל עוצמתי וחסכוני בטרוף ואוטו ב140 אלף ????

הפיקאסו בגרסת 7 מושבים דיזל מיובאת רק עם ה2 ליטר במחיר קרוב ל 180 אלף .

חצי שנה עם 30 אלף כמעט על השעון בהחלט מוכחים שמדובר ברכב אמין חסכוני ונוח הרבה יותר מכל רכב אחר.

מעבר לזה, הDCI מנוע אמין וחסכוני בטירוף.

בחו"ל על דאסטר וקשקאי ידניות הוצאתי מהרכבים בסביבות 1:20-1:21, מן הסתם בשתי המדינות בהן נהגתי (רומניה וגרמניה) יש סיבות למה צריכת הדלק הייתה יכולה להיות גרועה (רומניה - נסיעה במהירות לא רצופה, גרמניה - נסיעה במהירויות גבוהות מהרגיל בארץ),

גם המגאן III של ההורים ניחנת בצריכת דלק דומה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+1

תבטל את ההזמנה ותיראה אותם חוזרים אליך

אני ביטלתי את ההזמנה של הבלנו ולא חזרו אליי, וכבר שבועיים מאז, וגם לא ראיתי שקל מהמקדמה עדיין.

שלב הבא זה שלב הצעקות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ביטלתי את ההזמנה של הבלנו ולא חזרו אליי, וכבר שבועיים מאז, וגם לא ראיתי שקל מהמקדמה עדיין.

שלב הבא זה שלב הצעקות.

אל תוותר להם

Sent from my Note 5 using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי שוב בסוכנות. הם דוחים את התשלום {החזרת המקדמה}, בעוד שבוע.

בוטל בגלל המוביל איי, וגם בגלל מזגן שסובל מניתוקים.

אם לא יהיה ציק עד ה-1-8 אני נוסע לסוכנות שלהם בתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון לגבי המשך המלחמה שלי בטחנות הרוח:

שלחתי עכשיו מייל לבחור הזה, פרטתי בקצרה את הסיפור, וצרפתי תרגום של הפוסט שלי לאנגלית.

בנוסף, שלחתי מייל דרך האתר של רנו - באתר הם כותבים שזה יועבר לגורם הרלוונטי, כך שאני מעריך שזה יגיע לקרסו מהר מאוד.

האם כל המאמצים האלו יעזרו? אני סקפטי, אבל לפחות ניסיתי.

בשורה התחתונה אני עדיין מאוד מתלבט: הראש אומר לעזוב את המלחמה הזו, לקנות את הסניק ודי. הלב אומר שכל פעם שאני אראה את המובילאיי הדפוק הזה ואת החוטים שמובילים אליו ויוצאים מכל מיני מקומות בדשבורד אני אתבאס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשורה התחתונה אני עדיין מאוד מתלבט: הראש אומר לעזוב את המלחמה הזו, לקנות את הסניק ודי. הלב אומר שכל פעם שאני אראה את המובילאיי הדפוק הזה ואת החוטים שמובילים אליו ויוצאים מכל מיני מקומות בדשבורד אני אתבאס.

לחבר יש רכב שרכש כחדש לפני כחמש שנים, כיום עם קצת יותר מ-100k ק"מ. ההתקנה המקומית היחידה הייתה הקודן. תקלות מהיצרן? 0, תקלות מהקודן? 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...