Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרסו ראש קשה ולא מוכנים לשחרר סניק בלי מובילאיי - הוצאת קיטור

Fazer
שימו לב! השרשור הזה בן 2816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה היא לא אם יש תקציב, אלא אם כץ יצליח, מעשית וחוקית, לשים את הטלפיים שלו על הרווחים העודפים מביטוחי החובה.

אפשרות אחרת - להעלות לכולם את אגרת הרישוי ב50 שקל ולהעביר אותם למובילאיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 155
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממליץ לבטל הזמנה וללמד אותם לקח, שיתפלאו אחרי זה למה לא יבואו לקוחות שהם עושים דברים בניגוד לרצונם. המערכת הזאת הכי מחורבנת ומציקה שחוויתי, פעם אחת עליתי על אוטובוס שבו היה מותקן מובילאי והנוסעים התחרפנו מהרעש שהיא עושה.

היא מתאימה לנהגים עיוריים, אם תיסעו בכביש ולצידכם רכב שאפילו לא קרוב היא תצפצף ותשגע לכם את החיים.

עריכה אחרונה על ידי CRuzer669

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך מחיר ה"אביזרי רישוי" קפץ פתאום ל-400 שקל לפני מע"ם ?תמיד היה הרבה פחות...

הם הכניסו את זה בהזמנה שלי. זה נקרא: מוביל-איי.

הם אמרו לי שזה בחינם. מסתבר שלא.

20160630_225110.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולמה אתה חושב שתוכל להמלט מהציפורניים של מובליאיי ?

הם כנראה קשורים חזק שם למעלה,

וכנראה יחייבו את כל הרכבים משנת 2012 והלאה בהתקנה של השיקוץ הזה

http://www.themarker.com/dynamo/1.2988813

אז צפויה עליית ביקוש לגרוטאות ישנות?)) בשלב זה אני מרוצה שלא ידחפו לי כלום לרכב מודל 09.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו ש.. אל תשמח לעת עתה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4719320,00.html

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו ש.. אל תשמח לעת עתה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4719320,00.html

זאת כתבה ישנה , כאשר הובנה המשמעות הכספית , השנה עלתה ל 2012 , תראה בהודעה קודמת שלי קישור לכתבה עדכנית יותר

Sent from my Lenovo K50-T5 using Tapatalk

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירידה של עשרות הרוגים בשנה? התקנת המערכות האלו בעליה מטורפת (כי כולם דוחפים אותן), ולדעתי איך ממש ירידה בהרוגים... אבל בכל זאת, מוצאים (או ימצאו) מיליארדים למימון השיקוץ הזה, וסל התרופות עדיין ישאר עם ה 300 מליון העלובים שלו. יש כאן אינטרס כלכלי עצום - מישהו אמר "לוביסטים" (או "כסף מתחת לשולחן") ולא קיבל?

אני מקווה שלאנשים יהיה אכפת מספיק כדי שזה לא יגיע לכך.

99% מבעלי הרכבים לא יגידו "לא" למשהו בחינם.

עריכה אחרונה על ידי Fazer
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני אבין, סיכמת משהו עם קרסו בכתב בעת ביצוע ההזמנה וכעת קרסו מתכחשת לסיכום?

מדובר בהפרת חוזה לכל דבר ועניין.

תפתח וורד, תציין בכתיבה רהוטה את השתלשלות העניינים, תשמור ב pdf כנס לאתר נט המשפט ותעלה את הקובץ, תשלם אגרה של אחוז מסכום התביעה בתביעות קטנות ואולי תזכה בהפרש לאוקטביה (;

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא הבנתם שהמטרה של המדינה, היא רוצה שכולם יסעו באוטובוסים. לפתוח השרשור אני משתתף בצערך ואני אישית הייתי מבטל את ההזמנה.

נשלח ממקום סודי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המטרה של המדינה הייתה שכולם יסעו באוטובוסים - אז הייתה לך תחבורה ציבורית נורמלית. זה דווקא טוב מאוד למדינה שכולם נוסעים ברכבים. אתה משלם אגרה שנתית, מס על הדלק, מס על רכב, שווי שימוש ועוד שלל המצאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

והמלחמה שלי בטחנות רוח הגיעה עכשיו לפייסבוק שלו קבוצת רנו - נראה לאן זה יתגלגל :-)

במקביל אני מחפש אימייל של מישהו מספיק בכיר בשרות הלקוחות של רנו, עדיין לא ממש מצאתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...