Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו 2016,הולך להחלפת סט קלאצ'ים

yoni2sh
שימו לב! השרשור הזה בן 2879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 190
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השרשור הזה הפך לויכוח חסר תוחלת,אני מכיר לפחות 5 קולגות עם ואג ללא בעיות בכלל.

לא שאני חלילה מגן פה על ואג,אל תבינו אותי לא נכון.

יכול להיות שבאמת נפלתי על רכב שיצא עם איזה פאק בייצור,כי אנחנו באמת לא שומעים על מאסה של התקלה הזאת,בנתיים זה רק אני והבחור עם הגולף.

אני מסכים שרכב אמור לתת הרגשה של אמינות,במיוחד ב 3 שנים הראשונות,ובהחלט היפנים מצטיינים בזה.

פעם מזמן היתה לי יונדאי אקסנט שנת 99 לצורכי עבודה,300,000 על השעון,הייתי אונס לה את הצורה,אפילו שמן לא בדקתי,והיא נסעה כמו גדולה,עד היום היא נוסעת אצל מישהו.

נכנסתי ליודנאי לפני יומיים,יצאתי משם כאילו ראיתי רוח רפאים,ככה אני,דפוק כזה,,,(-:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה- בסקר שביעות רצון רוכשי רכבים בארה"ב אאודי זכתה למקום הראשון בעוד פולקסווגן אי שם לקראת העשירי (כמדומני). האם אאודי לא משתמשים בגיר dsg7?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה מראש קנית רכב כזה בעייתי?

למה אנשים קונים שברולט דהייו סוניק ב 100 אלף ? בזמן שהרכב הזה בכלל לא שווה את המחיר ונשחט בצורה בלתי סבירה ביד 2 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה זה לא התקלות החוזרות ולא השירות של צמפיון , הבעיה האמיתית היא השילוב ...

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה- בסקר שביעות רצון רוכשי רכבים בארה"ב אאודי זכתה למקום הראשון בעוד פולקסווגן אי שם לקראת העשירי (כמדומני). האם אאודי לא משתמשים בגיר dsg7?

שביעות רצון ממה?

מאילו דגמים?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתייחס בקלות מדי לתקלה שלא אמורה לקרות (בניגוד לפנצ'ר או התקנה חאפרית של אימובילייזר) ברכב.

אם צריך להחליף קלאצ'ים כל 60 עד 80 אלף ק"מ, זו לא תקלה. זה בלאי.

ויש לבלאי הזה משקל מדוייק - עלות ההחלפה.

זה הכל.

למה אדם צריך 20% (לפי הסטטיסטיקה של מקסיזם ולא שקללתי את שאר התקלות) סיכוי שיום אחד האוטו החדש שלו יצטרך תיקון מהותי?

גם סובארו B4 שני דורות אחורה היתה צריכה החלפת קלאצ'ים תכופה בגירים הידניים. זו היתה המחלה שלה.

אוטו חדש?!

אוטו שהוא 3 שנים על הכביש איננו חדש.

אני לא מבין, מישהו מכיר מכוניות שלא מתקלקלות בכלל?

כאילו... במוסך של טויוטא עושים רק טיפולים שוטפים?

הבעיה של ה-DSG, מקורה במכוניות מייצור ב-2011, שסבלו מבלאי מאוד מוקדם של הקלאצ'ים והמכטרוניק, כש-VAG (לא צ'מפיון, VAG), התנערה מהתקלה הגלובאלית, וקונים נותרו ללא מענה.

מזה התחיל כל הסנטימנט המאוד שלילי. בצדק.

היום, זה לא המצב.

היום זה חלק יקר שנוטה להתבלות מוקדם ממכוניות אחרות, וצריך להביא את זה בחשבון ברכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל רכב יש פוטנציאל התקעות.

לא צריך תקלת גיר, מספיק פנצ'ר (ירים ידו מי שאשתו מחליפה גלגל לבד).

אימובלייזר הוא תוקע מס' 1...

רובנו לא חיים במעמקי המדבר, וזה לא נורא.

יותר מזה, תקלת ה-DSG לא באה לידי ביטוי בהשבתה פתאומית של הרכב.

היסטריה כבר אמרתי?!

חושב שכן...

אם אני קונה רכב שמעטר את עצמו בטכנולוגיות מתקדמות, לדעתי ליהנות ממנו יהיה לממש את אותן טכנולוגיות. אם תקלות חוזרות ונשנות פוגעות בחוויה הזו ( גם אם לא לידי ביטוי בלהיתקע בצידי הדרך ) - אז מה היתרון?

למה אני צריך לחשוש כל פעם שאני "לוחץ" או "מאמץ" את הגיר? בסופו של דבר אתה מוצא את עצמך נוסע כמו ביונדאי I20 בגלל חרדות. אז למה לא לקנות כבר I20 אם גם ככה אתה לא מממש את הפוטנציאל של הטכנולוגיה המתקדמת שלך? ( היונדאי הובאה כדוגמה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני קונה רכב שמעטר את עצמו בטכנולוגיות מתקדמות, לדעתי ליהנות ממנו יהיה לממש את אותן טכנולוגיות. אם תקלות חוזרות ונשנות פוגעות בחוויה הזו ( גם אם לא לידי ביטוי בלהיתקע בצידי הדרך ) - אז מה היתרון?

למה אני צריך לחשוש כל פעם שאני "לוחץ" או "מאמץ" את הגיר? בסופו של דבר אתה מוצא את עצמך נוסע כמו ביונדאי I20 בגלל חרדות. אז למה לא לקנות כבר I20 אם גם ככה אתה לא מממש את הפוטנציאל של הטכנולוגיה המתקדמת שלך? ( היונדאי הובאה כדוגמה )

מעטר?!

יש פה גיר, והוא עובד מעולה.

זה לא קישוט, זה משפיע על איך שהרכב נוסע.

למי שיודע להעריך את זה, זה תענוג.

התקלות לא חוזרות ולא נשנות.

אתה לא נצמד לעובדות, ומנסה לבסס את ההיסטריה על דברים שלא קורים.

עשיתי כ-70 אלף ק"מ, ומעולם לא חששתי מכלום.

כנראה יש לי מבנה אישיות פחות חרדתי מכמה אנשים...

לעומת זאת, לעשות את אותם 70 אלף עם יונדאי, או עם כל עגלומטית אחרת, זה כמו מוות קליני.

אני אחליף קלאצ'ים כל 80 או 60 אלף, ואשלם ברצון, בשביל לקבל את האפס למאה בשמונה שניות, תגובת דוושה, הורדות ההילוכים החלקות, ושאר היתרונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין באמת חדש תחת השמש..

יש ביוטיוב ערוץ של בחור אמריקאי, מכונאי מומחה מדופלם של וואג, קוראים לערוץ humble mechanic.

יש לו מספר סרטונים על מחלות ידועות של כל מיני דגמים די ותיקים של וואג, מלפני ~10 שנים. לדוגמא מחלות ידועות של טוראג דור ראשון מילאו סרטון של יותר מחצי שעון אם אני זוכר נכון... בקיצור אמינות אף פעם לא הייתה אות ההצטיינות של וואג, או bmw לצורך העניין (ע"ע מנוע thp). הם מתחבאים מאחורי אימג׳ של ״אמינות גרמנית״ אבל אין בזה בשר...

לא משנה איזה מגילות יכתוב לקוח מרוצה זה או אחר (במבי) כמות הלקוחות הלא מרוצים, אפילו רק פה בפורום הקטנצ׳יק הזה (יחסית לשוק העולמי) מדברת בעד עצמה.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר היחיד שמדבר זה מכירות, והן רק עולות.

זה אומר דבר אחד, הלקוחות מרוצים.

אני מרוצה כי ידעתי בדיוק מה אני רוכש, עם היתרונות והחסרונות, במחיר נתון.

לדוגמא, אם מישהו יכול לרכוש VAG עם TSI ו-DSG ב-20 אלף פחות מיפנית מקבילה (לדוגמא), אז הפער במחירון מכסה על עלויות אפשריות של תיקון.

זה לא עניין אמוציונאלי, זה רק עניין של תמורה למחיר ותמחור סיכונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעטר?!

יש פה גיר, והוא עובד מעולה.

זה לא קישוט, זה משפיע על איך שהרכב נוסע.

למי שיודע להעריך את זה, זה תענוג.

התקלות לא חוזרות ולא נשנות.

אתה לא נצמד לעובדות, ומנסה לבסס את ההיסטריה על דברים שלא קורים.

עשיתי כ-70 אלף ק"מ, ומעולם לא חששתי מכלום.

כנראה יש לי מבנה אישיות פחות חרדתי מכמה אנשים...

לעומת זאת, לעשות את אותם 70 אלף עם יונדאי, או עם כל עגלומטית אחרת, זה כמו מוות קליני.

אני אחליף קלאצ'ים כל 80 או 60 אלף, ואשלם ברצון, בשביל לקבל את האפס למאה בשמונה שניות, תגובת דוושה, הורדות ההילוכים החלקות, ושאר היתרונות.

נראה שלא משנה כמה פוסטים יפתחו בנושא, או כמה תקלות יהיו - אתה תישאר בדעתך. אין לי ספק שאתה נהנה מהרכב. אני יודע שאני לא הייתי רוכש כזה לאור העובדה שאני אהיה צריך להיות תלוי בחסדיו של יבואן שדי ידוע לשמצה, או להחליף רכיב יקר וחשוב בתדירות גבוהה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...