Jump to content

Echrom

 • הודעות

  95
 • כאן מאז:

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Echrom

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

4

מוניטין

 1. היי, תודה רבה. יש לך המלצה על איזה צבע לקנות? ובכללי אשמח להמלצות על צבעים שיתאימו לדעתכם (כמובן שעם הגנטים הלא מרשימים שיש לי על הרכב, ולא מה שבתמונה)
 2. היי חבר'ה, קניתי רכב יפה ומוצלח, אבל כנראה שהבעלים הקודם צבע את הגאנטים שלו בספריי, ובצורה גרועה, וקיבלתי מצב בוא הגלגלים פשוט נראים סתם מלוכלכים (צירפתי תמונות). הצבע השחור זורם לי, ואני מתלבט אם לצבוע בשחור שוב או פשוט לנקות את הצבע ולהשאיר בכסף. כנראה אלך על האופציה הקלה יותר. אשמח לשמוע איך אתם ממליצים לי לעשות את זה, ואם יש דברים שכדאי לשים לב אליהם. תודה רבה !
 3. Echrom

  רכב עד 23K

  היי, תודה רבה. הסוויפט לא עם מנוע חזק גם? שתיהן 1200 לדעתי לא?
 4. היי, אני סטודנט שלומד בחיפה ומהמרכז במקור, אני רוצה לקנות רכב שיעשה אחת לשבועיים בערך נסיעות מהמרכז לחיפה, וביום יום נסיעות בחיפה (מעט יחסית תכלס). מה שאני חשבתי עליו, בהתאם לצרכים שלי: 1. ידני ( נצילות, מחיר, ובכללי מעדיף ידני ) 2. סופר מיני, משהו עם 1200 סמ"ק לדעתי ( מחיר, ובכללי מעדיף רכב קטן שיהיה נוח יותר לחניות, מרגיש שאין לי צורך ברכב גדול למרות הנסיעות "הקשות") חשבתי לחפש רכב משנתון 2012 בערך, עד 150 אלף קילומטראז, וראיתי כמה אופציות והיצע במחירים האלה ובשנתונים האלה, האמת הרבה גם זול יותר מזה. אין לי בעיה לקנות גם ב20 או 18 כמובן, מנסה למצוא את הרכב שיתן את התמורה הטובה ביותר. כמו כן, ראיתי שהרבה כותבים על ספר טיפולים, זה באמת משהו שנהוג לתחזק? איך אני יודע אם כל הטיפולים באמת מופיעים שם, והאם זו ציפייה הגיונית שמישהו ישמור את כל הקבלות על הטיפולים שלו? כרגע חשבתי על ספארק או סוויפט, אם אתם יודעים על דברים שכדאי לשים לב ברכבים האלה ולבדוק (מערכת קירור שנוטה להתקלקל או משהו כזה) אשמח לשמוע אשמח לשמוע עוד המלצות, דעות האם הכיוון שאני מחפש טוב, דעה על הרכבים והמלצות לחיפוש. תודה רבה !
 5. הייתה לי חודש שלילה מנהלתית. החכמתי, למדתי לקח, והכי חשוב- למדתי לנהוג בצורה זהירה ואחראית. מקווה שישארו לי הלקחים.
 6. טוב אז למזלי התובע סגר איתי שנתיים ושתיים על תנאי וחמש מאות שקל קנס, מרגיש שיצאתי בזול, תודה לכולכם על העזרה!
 7. תודה רבה אבי. מתי הטיעון לעונש? אחרי ההקראה ולפני העונש? אחרי קבלת העונש? רק מוודא שהבנתי את השלבים- הקראה, נאום קצר שבו אני מביע חארטה(עם כמה שפחות חארטה), קבלת העונש?
 8. סגור, אכוון לפחות מחודשיים שלילה ו1000 קנס. בנוגע לשלילה, החודש מנהלתית שריציתי כבר נחשב? ואם המשפט מתחיל ב9, מתי כדי להגיע?
 9. למה לא להזכיר נפל טיס? ובנוגע לעסקת טיעון, איך אדע מה עסקה משתלמת אם אני לא יודע מה אני אמור לקבל מהשופט? לפי המצב, למה אפשר לקוות/לצפות?
 10. לצערי שנינו עכשיו בבסיס לתקופה, כנראה שלא אצליח לסדר שום דבר מזה... אפשר רק המלצה לאיזו עסקת טיעון להסכים לקבל מהתובע? הוא מציע וניתן להתמקח, או שלא נהוג? וכמה זמן לפני המשפט מומלץ להגיע ואיך למצוא אותו?
 11. הזימון ב9, אחד החברים גר בגבעת אבני. הטפסים הם כללים הרי, לכל אקדח לייזר מסוג זה, אז אפשר לקבל אותם בכל תחנת משטרה לא?
 12. הכל אפשרי אבל רק אם יש צורך בזה, 5 שעות נסיעה, יום חופש ו200 שקל דלק יהיו לי מאוד כבדים. לפני שאני ממהר ונוסע, אשמח להבין קצת את המהות של המסמכים. אני מבין כי המסמכים אמורים להעיד כי הממל"ז תקין ונבדק נכון? יש סבירות גבוה כי יהיו בהם תועלת,בכתב התביעה שהעלתי עלו חשדות כי יש בעיה בנושא? בנוגע לטלפון לגבי הפקס, אנסה דרך מזכירות המשטרה מחר בבוקר.
 13. לא בטוח שהבנתי מה אני אמור לחפש אצל התביעות.. כלומר מה החומר שאני צריך לקחת וכיצד יעזור לי? בנוגע לשאר, זו התוכנית, אשמח אם תגידו לי אם הבנתי נכון. אני מחכה למועד המשפט ומתכנן להגיע שעה לפני, על מדים(ובלי הנשק)- מחפש את התובע, אומר לו שאני הולך להודות ושאני מעדיף לסגור עסקת טיעון במקום כל הבלאגן ובזבוז הזמן של המשפט. נאום "נפלתי מטיס, אני נהג אחראי בלי עבר ואני מאוד מצטער, חוזר פעם בשבועיים והחברה חצי שעה נסיעה.." , כאן צפוי להציע לי 2-3 חודשים שלילה בפועל, שנתיים בתנאי ו800-1000 קנס? לאיזו עסקה לדעתכם כדי להסכים ולאיזו לא? והאם השלילה המנהלתית שריציתי כבר נחשבת או לא? והאם הוא בטוח יציע לי עסקת טיעון? אם אני מסרב, מגיע למשפט, אומר את אותו נאום רק מקוצר ומתומצת, ומודה בהכל? לא ציינתי, אבל אני עדין סבור כי או שהייתה בעיה במכשיר, או שתפסו את הרכב לפני. אני מאבד קצת ביטחון בגירסא שלי, אבל לדעתי נסעתי באזור ה125-130 במקסימום. הדוחות כתובים נכון, כל מה שניסיתי בתקופה לאחר הדו"ח לא צלח, אז ויתרתי. יש מצב שפשוט לא שמתי לב למהירות באמת וסתם הייתי בשוק מעצמי שהגעתי לזה.
×
×
 • תוכן חדש...